• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

ahojte, no dnes ste asi všetky vyšívali :slight_smile: Ja sa priznám že už som začala s portrétom, no zatial mám len pár riadkov, nemám veľa času vyšívať pri malej, pretože cez deň málo spinká, no budem sa snažiť využiť každú voľnú chvíľku, aj ked jej mám malo... a potom neskôr sa aj ja pochválim
:grinning: :wink:
27. okt 2007 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Dnes som našla vašu tému a veľmi ma potešila. Priznám sa že som veľa nevyšila, ale teraz by som mala chuť malému do novej detskej izby vyšiť nejakého pekneho anjela. Mohla by som vás poprosiť o nejaké predlohy. Vopred vám ďakujem.
27. okt 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
aj ja rada vyšívam. NAposledy som pred rokom čo som bola tehotná som vyšívalu čínske hrnčeky postavené na sebe. A začala som malej obrázok ale ako sa narodila tak som do ničoho nepychla. A okrem toho aj štrikujem, hačkujem a viažem uzly a všetko mám nedorobené. Teraz sa venujem malej a večer sedím za netom alebo len tak pred telkou. Už minule som si to vybrala že začnem ale zatial nič. Musim sa už do toho pustiť.
27. okt 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasny vecer :slight_smile: Jak jsem slibila, posilam dalsi fotky rozpracovane mapy... zatim je na tom 9 hodin prace (zatim to slo docela pomalu, protoze se muselo hodne odpocitavat :wink:) :slight_smile:
http://fotoalbumy.azet.sk/zirafka105/zirafi-vysivanky/
27. okt 2007 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. okt 2007 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa....idem sa trosku chvalit...uz na mojom dalmitincovi musim dokoncit len "vypln" bielou:slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=62531&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Zirafka...budes to mat velmi krasne... :dizzy_face:
28. okt 2007 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. okt 2007 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, rada tu vidím nové posily :grinning:
baby, ešte ste sa nevyjadrili k dátumu stretávky...alebo som to nepostrehla :sweat_smile: vyhovuje vám 10.11.07 alebo aký dátum navrhujete? :wink:
ked budem mať trochu čas, tak si spätne pozriem vaše diela, hádam mi už nebude blbnuť net :unamused:
28. okt 2007 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vesi :slight_smile:

10.11. je tusim sobota ze? teoreticky by som ja osobne mohla a hadam aj prakticky, aj keby som sa mala drvit na skusky z autoskoly..ale to sa mozem aj v nedelu :wink:....takze ak bude vacsine vyhovovat 10.11. ja by som sla :slight_smile:
28. okt 2007 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, julova, áno, je to sobota...
ako pokračuješ s vyšívaním?
28. okt 2007 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na striedacku medzi Snopym som sa pustila do nevesty, co mam zo svojej fotky....uvidime....lebo som si nakupila anchorky a vysivam na panamu...ked som to zacala vysivat, tak so zacala s krizikmi s jednou dierkou (medzerou)...ale bol oto moc nahusto a nevedela som sa trafit...tak som zacala nanovo s 2-dierkovou medzerou..a tie kriziky mi pridu take velke... :rolling_eyes: ale pokracujem a uvidim ako to bude vyzerat..ale je to makacka...stale menit farby :stuck_out_tongue_closed_eyes:....ale mam pocit, ze vhodnejsia by bola teraz urcite kanava...nuz sm to nedomyslela a parat sa mi uz nechce, lebo je uztoho dost, aj ked sa to este na nic nepodoba :grinning:....tak sa necham prekvapit, ked sa dostanem k tvari :grinning:.....
28. okt 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj sa bude to dobré, už som zvedavá na foto, ked sa to bude podobať :grinning:
28. okt 2007 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusim dnes zamakat a navecer hadam hodim prve foto (z dialky odfotene :grinning: )..apropo, ako sa vyhnut co najvacsiemu "bordelu" na druhej strane? fakt z sa tam dost menia farby... :confused: :grinning:
28. okt 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, si nijako, mala by si vidieť ten môj strom z druhej srany :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ja dnes začnem tretiu korunu toho stromu - konečne, tá je najmenšia :grinning: :grinning:
28. okt 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som rada, ze nie som jedina "bordelarka" :grinning: :grinning:
28. okt 2007 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babule...aj ja som vcera pokrocika.....vysivala som o sto sest :grinning:
28. okt 2007 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pochvalu luculka :grinning: aj ja som vyšívala namiesto žehlenie ked bol MM s deťmi v cirkuse :grinning: :grinning:
28. okt 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning:
28. okt 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: aj ja som včera pekne pokročila, meter je čochvíľa hotový :grinning:

julová, tento náš program vyhodí aj nejaké čísla odtienov, alebo aspon to kolko ich tam vlastne je? mne prišli tie predlohy bez akéhokoľvek popisu, je to na nervy :rolling_eyes:
28. okt 2007 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matar, ten náš program dá aj čísla nití a môžeš si tam zadať či cheš anchor alebo dmc :slight_smile:
28. okt 2007 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je, tak to je super :grinning: takže som za tie predlohy vysolila dosť slušné peniažky ale úúúplne zbytočne :angry: počkám si na naše CD a skusim to vytlačiť sama
28. okt 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar - v tom mojom manuali som to pisala...mozes si tam pri uprave fotky v jednom kroku zmenit pocet farieb...lebo je to tam "prednastavene" na 50 farieb...a tie stvorceky s roznymi znackami co mas na spodnej liste, tak to su farby, ktore potrebujes na vysitie danej fotky :slight_smile:...a cez Option / Floss Palette...si mozes pozriet presne cisla bavlniek a farby :slight_smile:....a ako to vyzera so stiahnutim na net? podari sa to? :slight_smile:...a inak super sa tie predlohy tacia :grinning:...uz som skusala v praci :slight_smile:
28. okt 2007 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ale ste sa dnes rozpisali :wink:
28. okt 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tlacia :pensive: :grinning:
28. okt 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julova, já když vyšívám portrét, tak nejdříve jednu barvu - i když musím třeba skákat a hodně počítat, aby mi to vyšlo...ale je to právě lepší, než pořád měnit barvy a mít vzadu "bordel"...takže podle předlohy si okouknu, kde všude ta barva je a pak to tak dělám....je to taky náročné a ne vždy si všeho všimnnu, takž potom se k té barvě zase vracím...ale přijde mi to méně náročné :slight_smile:

Já jsem si právě vytiskla předlohu Kristýnky jako motýlka...nakonec jsem se rozhodla, že ho vyšiju tchánovcům, ale do Vánoc to asi nestihnu, tak to dostanou k narozeninám - mají oba na konci ledna. Protože jsem se zbláznila a míním vyšít obraz o výsedných rozměrech 55x65 cm ...to je zatím největší, jaký jem dělala :sweat_smile:
Ani dnes nemůžu začít, protože jsem zjistila, že mám doma jen malý kousek kanavy, která nebude stačit, tak zítra jdu hned koupit a večer začnu :slight_smile:
28. okt 2007 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julva, to je dobré, mne momentálne nejde tlačiareň, musím kúpiť farbu - a tú kúpim aj keby na chleba nebolo, už sa neviem dočkať kedy to vyskúšam :grinning:
28. okt 2007 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky ihlicky :slight_smile:
aj niektora strikujete ??
28. okt 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivet - aj nad tym som rozmyslala...ale niekedy je z tej danej farby niekde uuplne mimo len jeden krizik :confounded:...ved uvidime...schvalne ked to dokoncim, tak odfotim aj tu druhu stranu :grinning:...odpocitavania sa bojim, lebo som slepa ako krtko - nevidim dobre do dialky a bojim sa, ze by som sa sekla a potom to paranie :stuck_out_tongue_closed_eyes:....

vesi - ono je to tak mudro nastavene, ze Ti to samo rozhodi na potrebny pocet A4-iek :slight_smile:...a su tam aj tie stvorceky pomocne a aj mierky-pravitka (kriziky po 10 su oddelene hrubsimi ciarami...skusim odfotit nejaku vytlacenu predlohu...moment :wink:
28. okt 2007 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi - ja som si dala zobrazit kriziky ako colored blocks and visible symbols a v pohode je to aj ked je to vytlacene na CB tlaciarni :wink:
28. okt 2007 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, akurat som minule rozmyslala nad tym ako to vysivat aby to vyzeralo vzadu lepsie, ale ako vidim mate s tym problem viacere
28. okt 2007 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok