Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
30. okt 2007

julová, vdaka si poklad 😀
sloniiicek,CD je už O.K. baby si to včera už sťahovali 😀

vesi
30. okt 2007

sloniicek máš predlohy, ak áno, môžeš poslať? 🙂

vesi
30. okt 2007

julova, tak o tom nepochybujem, že to bude pekné 😀 ja som na PC taký samouk a hrozne sa teším, ked sa niečo nové naučím a tak sa vždy pýtam, ved kto sa nepýta, nič sa nedozvie 😉

sloniiicek
30. okt 2007

vesi - mam tie predlohy oskenovat a tak poslat?

sloniiicek
30. okt 2007

idem na obed a potom nakuknem.

vesi
30. okt 2007

sloniiicek, ak môžeš, tak áno. dakujem, máš môj mail?
prajem dobrú chuť 😀

michalag
30. okt 2007

sloniiicek, bruuu chut 😉

michalag
30. okt 2007

juli, ale ked to spravim podla teba, tak tam mam aj s tym programom, ako urobim z tojo cisto foto, ako mas ty v albume? Ja som asi trosku blba, ale.... aj taky musi niekto byt 😅

vesi
30. okt 2007

michalag, môžeš prísť pokecať aj do témy nove prihlasene mamci i nemamci, práve riešime čo variť 😀

michalag
30. okt 2007

a kde je ta tema?

sloniiicek
30. okt 2007

vesi - posli mi prosim ta mail cez ip. 😀 ak nebude sef v praci, tak to skusim oskenovat. 😀
inak uz som po obede mala som syr so sunkou a hranolkami. 😀

julova
30. okt 2007

michali - posli mi mailovu adresu do IP, poslem Ti manual 😀 😉...uz mam urobeny 🙂

lenkalienka4
30. okt 2007

byby, mne ten program absolutne nejde, a myslim ze ani cd by mi neslo, no neviem preco 😢

MICHALAG: tebe to ide? stiahla si si to?

michalag
30. okt 2007

mne to ide a stiahla som to bez problemov, len som nevedela kde sa to ulozilo

michalag
30. okt 2007

juli, mas IP

michalag
30. okt 2007

Dobre 🙂 , ja sa lucim idem s malym von, kym neprsi, lebo je chudacik nervozny a uz nevie co ma robit.
Vecer nakuknem, ci tu niekto bude 😉

julova
30. okt 2007

vesi , michali - poslala som 🙂...tak dufam, ze som to nenapisala moc zlozito 😅 ...dajte vediet, ci je manual "funkcny" 😀...idem este makat a navecer nakuknem z domu 😉 ... pa pa

vesi
30. okt 2007

julova, ty si poklad, nechceš sa tým živiť? 😀 😉 dakujem

matar
30. okt 2007

jul, keby som ta velmi pekne poprosila a poslala ti jednu fotku, skusila by si mi ju urobi v tom stich programe? len aby som vedela, či robím niečo zlé 😒

julova
30. okt 2007

Ahojte, tak uz omdoma 🙂....vesi, asi by som moc nezarobil 😀...ja viem len nejake tie finty ale tiez nie vela, aj ked sa mozno zda, ze som mudra ako radio 😀 😀

jasne matar...posli 🙂...julova@szm.sk

julova
30. okt 2007

mi to zhltlo pismenka 😀

vesi
30. okt 2007

ten nezbedný PC 😀 😀 😀

julova
30. okt 2007

veru...ma chce ovladnut, ale ja sa nedam 😀

vesi
30. okt 2007

😀 😀 😀
už sa vyvaluješ pupok doma? máš to už za pár do MD 😉 😀

julova
30. okt 2007

este sedim pri notebooku...ale o chvilu pojdem vysivat...nech si dnes dokoncim aj druhe oko a vyzeram uz k svetu 😀...potom ofotim 🙂.....veru...uz len 1,5 tyzdna 😉...joooj..to bude turbo vysivanie 😀

vesi
30. okt 2007

a ako vyšívaš len s jedným okom?... 😕 😀 😀 😀

julova
30. okt 2007

srandicky? 😀...ako moze byt nevesta pekna s jednym okom? 😝 😀...ale uz aj druhe sa risuje...maaam silny pocit, ze ked to bude zaramovane, tak to bude veeelmi pekny portret 🙂

vesi
30. okt 2007

o tom nepochybujem 😉 😀 a manžela nevyšiješ? to budeš len sama machrovať na stene? 😀

julova
30. okt 2007

asi vysijem...tiez ma take modelkovske svadobne 😉...uvidim ako dopadnem ja a pustim sa donho 😝 😀....alebo rovno vysijem potom nejaku nasu spolocnu 😉

dupinka
30. okt 2007

ahojte baby, ja som dnes rylovala s mojim ockom zahradu, som unavena ako pes, teraz este sedime u svokrovcov a vysivanie v nedohladne 😢 tak pekny vysivaci vecer!
A inak, ktora mate ten program, kt. robi z fotografie vysivku??