Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

julova
30. okt 2007

ahoj dupi 🙂...no teeeeeeda..ale hadam sa skoro do toho pustis 😉...ja uz vysivam prvyportret z predlohy robenej v tom programe...tak som zvedava...verim ze to coskoro dokoncim...mam taky plan, ze do dvoch tyzdnov 😝...tak sa potom urcite pochvalim 🙂

vesi
30. okt 2007

ahoj dupinka 😀
julová, tak to si pohni, lebo až bude drobec na svete, budeš vyšívať - koho? - jasné že vaše slniečko 😀

vesi
30. okt 2007

hmm, julova a kde predávajú tie turbo ihly? 😀 😀

julova
30. okt 2007

vesi - slniecko az ked sa zacne podobat na niekoho 😀...tak ale ako sa poznam...mas pravdu 😀....netusim...ja uz som sa taka turbo musela narodit 😀

vesi
30. okt 2007

😀 😀 😀 tak to sa stebou kľudne stavím, že nebudeš čakať kým sa malá bude na niekoho podobať 😉

julova
30. okt 2007

dobre...na stretku sa stavíme 😉 😀

julova
30. okt 2007

no....tak sa idem pomaly pustit do toho mojho oka 😀....uvidim ako budem stihat a ako to bude vyzerat...podla toho ofotim...chapete...chcem Vas rovno ohuuurit 😀 😉 😀...tak zatial pekny vecer 🙂

vesi
30. okt 2007

O.K: príde ešte niekto okrem nás? 😅
spravila som deťom - hmm, no ja som mala chuť - palacinky a teraz som bola pozrieť na malú ako sa napcháva, vyzerá to, že budem drhnúť, ju, stoličku a celú kuchyňu 😝 hlavne, že jej chutí 😀

vesi
30. okt 2007

O.K. papa 😀

matar
30. okt 2007

jul, máš mailík 🙂
ja mám chorú nikolku, takže mám doma obe deti- tak sa mi tento týžden toho asi vela vyšiť nepodarí. doteraz som mohla vyšívať ked dominik spinkal, teraz sa v tom čase venujem nikolke, tak meter sa zase posuva ☹

michalag
30. okt 2007

ahojte baby, je tu niekto?

vesi
30. okt 2007

ahoj, ja , ale len do 20.00. ako bolo vonku? 🙂

katarinka308
30. okt 2007

čaute ani mne sanepodarí zajtra vyšívať škôlka je zavretá tak budem s oboma sama bude to sranda lebo ked su spolu tak su stale vsebe ale čo už

vesi
30. okt 2007

katarinka, tak si na tom ako ja 😀 nikolka, tento týždeň už nejde do škôlky, ale keby sa im chcelo, tak sa aj pekne zahrajú, tak uvidíme 😝 😀

michalag
30. okt 2007

vesi, bolo fajn, Samko sa aspon vybehal a ja som potom este utekala do mesta, pre kasu a vlhcene obrusky
Aj ja som len do 20:00, takze mozno potom ...

vesi
30. okt 2007

budeš pozerať ordináciu? pod do tej druhej témy, nech nemusíme odbiehať 😉
katka, pridaj sa 🙂

michalag
30. okt 2007

OK. utekam.... 😀

michalag
30. okt 2007

tak som tu 😉 ,
juli 🙂 , skusala som to podla navodu a podarilo sa. Dakujem
Tak toto sa chystam vysivat, len dufam ze sa to podari a ze to bude vyzerat po krizikoch super
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mamamia
30. okt 2007

Halo. Je tu niekto ? 🙂

michalag
30. okt 2007

ja, ale nachvilku musim odskocit, tak zachvilku som spat 😉

michalag
30. okt 2007

mamamia, si tu este?

mamamia
30. okt 2007

som tu

michalag
30. okt 2007

Ahoj 🙂 ,

mamamia
30. okt 2007

všetky tu mate take malinke deticky.Iba ja mám take velke. Moja neter je tiez taka malicka.V marci bude mat 3 roky. 🙂

michalag
30. okt 2007

a ake mas stare deti?

michalag
31. okt 2007

Breeee ranko 😉 ,

michalag
31. okt 2007

kde ste vsetky? Ci varite? 😅 😀

whizzy
31. okt 2007

ahoj, ja som tu 🙂
vidim, ze vsetky sa chystate robit portrety, zatial si netrufam 😅

vesi
31. okt 2007

ahoj, ja som tu, ale len kým ma odtiaľto MM nevysáčkuje 😝
naobed ked dám deti spať, tak bude PC len môj 😀 😀
whizzy, ja by som si aj trúfla na portrét, ale ešte mám v pláne niečo iné 🙂

michalag
31. okt 2007

ahojte 🙂 ,