Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
31. okt 2007

čaute, už som späť 😀
katarinka, klikneš na obrázok a ked sa zväčší, tak vpravo hore je lupa, klikneš na ňu, obrázok sa zväčší na maximum, počkáš kým sa zaostrí - niekedy to trvá dlhšie 😝 a potom si ho dáš uložiť 😀

snoopy
31. okt 2007

no na hľadanie obrázkov v picassa...to chce pevné nervy, lebo niekedy keď zadáte do vyhľadávača, tak nájdete čo chcete, ale väčšinou len preklikávam galérie a hľadám tak....ak niečo chcete pohľadať, napíšte...pokúsim sa...dnes sa mi totiž ale vôbec nechce už nič robiť....už len kontrolujem neplatičov a to nie je až tak zložité 😉

vesi
31. okt 2007

snoopy, ty si dnes ale aktívna 😀 pozerám, že máš termín 22.2.08, moja mladšia sa narodila 25.2.06 😀

julova
31. okt 2007

Zuzik - hybaj sem ku mne do BA!!! ja neviem co skor 😖 😝 😀

julova
31. okt 2007

Zuzik - skus, ci niekto nevysil Depeche MOde 😉 😀

vesi
31. okt 2007

čau, julova, tak ešte ťa to neprešlo stým depeche mode? 😀 😀

snoopy
31. okt 2007

vesi...keby len aktívna...mám pocit, že aj rádioaktívna 😖 ....ma štve tento PC...vypadáva nám server...tak ho chodíme reštartovať tak raz za 5 minút...na nervy

Zuzik...moja hneď by som šla, mňa takéto "nudné" dni ubýjajú....ja potrebujem makať...moja hyperaktivita je či chcem, či nechcem v práci utláčaná a potom doma pobehujem ako s nasoleným zadkom, musím stále niečo robiť...nemôžem mať ruky prázdne...najčastješie však upratujem...Robbie má už z toho depresiu...zlatko moje 😉

snoopy
31. okt 2007

kočky a vám sa to pekne ukladá, keď to sťahujete z picassa cez tú lupu? ja to sťahujem cez pokyn "stáhnout fotografii" - pravá časť stránky

vesi
31. okt 2007

snoopy, záleži na kvalite predlohy a kedže angličtina nie je moja silná stránka, tak som doteraz ani netušila, že sa to dá aj ináč 😅

julova
31. okt 2007

vesi - to je doživotná diagnóza 😉

janino
31. okt 2007

kuk...vyšívate? jeeej 🙂 😉 (ja vás sledujem) 😉

snoopy
31. okt 2007

no Zuzik..."depešáci" nie sú 😠 ....tvoja predloha bude prvá...ešteže máme ten úúúúžasný program 😉

vesi
31. okt 2007

baby, ja asi na steré kolená blbnem, ale ja mám odrazu tie pokyny v picasawebe v slovenčine 😒 ale som presvedčená, že predtým to bolo v angličtine...hmm, asi osprostievam, ako to máte vy?

vesi
31. okt 2007

tak som sa na to sťahovanie pozrela a myslím, že je to rovnaké cez lupu aj cez stiahnutie, len to stiahnutie je rýchlejšie 🙂

julova
31. okt 2007

Zuzik 😉...pche a potom to tam vycapím, nech vidia, co dokazeme na Slovensku 😝 😀 😀

vesi - neosprostievas...urcite boli v AJ...ale mozno sa tam da aj jazyk navolit..ktovie 😕

ahoj-te Janinkovci 😵 😵

snoopy
31. okt 2007

vesi...tam sa dá prestaviť jazyk....možno si len niečo preklikala...to sa stáva 😉

vesi
31. okt 2007

julova 😀 😀 😀
ved mne to v slovenčine vyhovuje 😉 😀

vesi
31. okt 2007

ved ja som už dlho na picasawebe nebola, ale to aspoň je to v slovenčine a nie v čínštine 😀

snoopy
31. okt 2007

dievčence 😉 a akými milunkami, perlovkami, nitkami, priadzami, špagátmi 😀 vyšívate? ja si totoiž nikdy neviem vybrať a vždy keď už si vyberiem, tak mám pocit, že som mohla vybrať aj lepšie 😕 😅

snoopy
31. okt 2007

že milunkami...zlaté...mulinkami 😀

julova
31. okt 2007

ja vyšivam Anchor-kami 😉...a ked sa hodi nejaka farba a nepotrebujem konkretne cislo, tak pouzivam nejake co mam u roku paaaana doma a este aj nejake perlovky 🙂

janino
31. okt 2007

vy tu píšete ...a ja vám nerozumiem...pekný dník

zuzi...iba janino...samučká, lebo dnes mi zas posunula doki snažilkovanie do nedohľadna...ale vidím, že rastiete...aj vy snoopy... 😉

julova
31. okt 2007

Zuzik - ale mam doma aj nejake milunke mulinky 😀 😉

Jani - 😖...ale hlavne nech si skoro fit a maly Janinko skoro priiide 😵 ...ja uz sa psychicky chystma na porod 🤐 ..a robim si autoskolu 😀

snoopy
31. okt 2007

ak by ste sa chceli popozerať aké máme možnosti...farebné 😉
http://www.dracica.sk/vysivanie/index.php?lang=...

snoopy
31. okt 2007

jani...no veru rastieme jedna radosť a ako kopeme 😕 ....dnes čakám, že mi cez pupok už len nožička vylezie...buchnáty také dáva....to asi zato, že zle hrajú v rádiu 😀

janino
31. okt 2007

jeej, ako vám v dobrom závidím... 🙂 🙂 snoopy kedy sa dozviete čo to je?

zuzka...ja viem, ja vás sledujem...všetko mám zmáknuté 😉 9.11. posledný krát v práci? 🙂 a kedy máš skúšky?

julova
31. okt 2007

Jani - sikulka pozorna 😉...hej 9.11. poslednykrat 😀...a skusky mam 13.11. 😝 ...ale dnes som sama nacuvala 4x za sebou do boxu a ani raz mi neskapalo autiiicko a aj na rucnej som sa rozbehla ukazkovo...ma skuuusal ujo instruktor 🙂

whizzy
31. okt 2007

super sikula 😉 Ja sa teda cuvat bojim a este medzi 2 auta som sa neodvazila 😢

snoopy
31. okt 2007

no tak možno aj toto pomôže 😉
http://crossart.webzdarma.cz/ .....klik na PC Stitch

jani...neviem kedy...skrýva sa malinké 🙂

janino
31. okt 2007

zuzi super...mne cúvanie tiež šlo...šoférovanie je super 😎

chichi...tak vás budem sledovať dalej (dobre je to po slovensky??? 😕 )

čaučaute... 😉