Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
31. okt 2007

julova, ty si moja "krvná skupina" 😀

matar
31. okt 2007

no tak ty si ma už defonitívne presvedčila, že to vyskušam. no malý sa zobudil, tak sa majte krásne, musím padať

snoopy
31. okt 2007

no idem pomaly pozerať CSI...dúfam, že to dnes dávajú...všade idú samé romantiky a to ja veľmi nemusím....a idem samozrejme dofarbiť toho snoopyho....hádam to dnes stihnem....drobec ma kope jedna radosť, tak som zvedavá ako dlho vydržím nad tým sedieť 🙂

tak sa zatiaľ majte...vyšívajte a pa zajtra

michalag
31. okt 2007

vesi aj moja, ja mam rada hlavne z lekarskeho (to mame asi v rodine), ale aj krimi si nenecham ujst.

vesi
31. okt 2007

vidím, že je nás tu viac takých 😀 😀
padám aj ja, papa po 😀 kostiach ešte nakuknem

michalag
31. okt 2007

ahojte snoopy, vesi

julova
31. okt 2007

matar - len do toho...jeto ako kazda ina vysivka 😉...len sa dostmenia farby a nechcite vidiet, aky bordel mam vzadu 😀 😀

vesi - tesim na stretko 😀

ale idem aj ja co to pokrizikovat k CSI 🙂

tak sa drzte, nastartujte turboihly...j azajtra asi ani nepachnem na net...makam - uzavierka 😖 ...v piatok detto...tak uvidim...aspon si Vas omrknem 😉...tak pekny vecer 🙂

michalag
31. okt 2007

maly aj drahy spinkaju ako medvede, tak sa idem pustit do macka PU 😝
Este sem nakuknem

slavik
31. okt 2007

julova, si šikulka. 🙂

slavik
31. okt 2007

Ja veľmi neprispievam do fóra, ale čítam vás pravidelne. 🙂 Ste všetky veľmi šikovné a zlaté babule. Minulý týždeń som začala aj ja vyšívať, ale akosi teraz nemám čas. Dúfam, že cez víkend niečo pokrížikujem. 🙂

lenkalienka4
31. okt 2007

slavik: ahoj, a co si zacala vyšivat? ja pracujem na portrete mojej malej 😀 snad sa to bude aj podobat 😀 😀 😀

michalag
31. okt 2007

ahoj lenka, ty si tu, ja ze pozeras TV

slavik
31. okt 2007

ahoj lankalienka, začala som vyšívať obrázok macka Pu čo má Vesi ako prvý v albume. 🙂

slavik
31. okt 2007

už som ťa aj premenovala 😀

michalag
31. okt 2007

ahoj slavik 🙂 , aj ja idem vysivat macka PU, len som zistila ze nemam bavlnky, takze do piatka z toho nic nebude ☹

slavik
31. okt 2007

michalag a nemáš obrázok, ktorého ideš vyšívať?

michalag
31. okt 2007

mam ho v albume

slavik
31. okt 2007

idem pozreť 🙂

slavik
31. okt 2007

tie obrázky sú všetky zlaté. Ja som mala tiež problém vybrať si. 😀

michalag
31. okt 2007

to poznam, rozmyslala som najprv na foto, ale neviem sa na to nejako odhodlat

slavik
31. okt 2007

ja budem rada, keď vyšijem do vianoc ten obrázok. Na Foto nemám guráž. 🙂 zatiaľ

michalag
31. okt 2007

a kolko mas vysite?

slavik
31. okt 2007

kúsok, lebo nemám čas 🙂

michalag
31. okt 2007

to hej, to mavam aj ja, ale teraz ked je maly vacsi tak sa to da zosuladit, lebo si neviem predstavit den bez vysivania, ale teraz to budem musiet vydrzat

slavik
31. okt 2007

no ja ešte nemám deti. Ja rada aj štrikujem a čítam knihy. A ešte mám rôzne záľuby. Takže mám toho dosť. Teraz pomáham našim. Majú takú prácu na doma, tak keď môžem pomôžem. 🙂

slavik
31. okt 2007

Mama ma už vyháňa od počítača. Je tiež internetová maniačka, tak idem do hajan. Prajem ešte pekný večer. Možno sa tu zajtra objavím. 🙂

extravaganca
1. nov 2007

Krásné ráno 🙂
Můžete mi ještě prosím poradit,jakou látku si mám koupit,když jsem ten začátečník 🙂 Ať jdu do obchodu vyzbrojená nějakýma informacema a neplácám tam nějaké blbosti 😀

vesi
1. nov 2007

ahoj, ja vyšívam na kanavu a odporúčam ju vždy začiatočníkom, lebo vieš presne kam máš pichnúť ihlu - z dierky do dierky 😀

extravaganca
1. nov 2007

vesi:Tak to bude přesně pro mě 😀