Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

zuzi76
2. nov 2007

Ahoj blumka!
ja mam narodeniny 3.2., vsimla som si tvoj termin. 🙂

blumka
2. nov 2007

ahoj zuzi 😉 tak budete mozno s mojou Terezkou narodky slavit spolocne..a este aj s mojou svokrou 😀

julova
2. nov 2007

ja som par rockov zila a pracovala v Moskve, takze nema-problema 😀 😉

ahoj Blumi 🙂

Zuzi - na panamu 😖...ale robim vacsie kriziky...ale na dalsi portret si kupim kanavu, lebo anchorky su dost hrube, tak to bude lepsie 😉

julova
2. nov 2007

a moj brat ma narodky 2.3. 😀

blumka
2. nov 2007

cau jul..som kukala ako fajne si pokrocila s tvojou foto...ja sa tiez na nieco take chystam, ale musim este nabrat odvahu 😀
ked to vysijes ake to bude velke?

vesi
2. nov 2007

ahoj bulmka, pridáš sa k nám závisláčkam? 😀

http://amsp14.multiply.com/photos

julova
2. nov 2007

nooo...odhadujem tak 45x30 cm 🙂

blumka
2. nov 2007

ahoj vesi, ja uz som sa pridala pred tyzdnom, len som vysivala ako diva a nestihala vam pisat 😅

julova
2. nov 2007

blumi - je to diagnoza, hejze? 😀 😉

vesi
2. nov 2007

blumka😀 😀 😀

ináč, baby vidieť, že mám dnes manžela doma, že?

http://www.streamphoto.ru/users/rikma_x/

je tam aj NEMO, niekto ho zháňal 😉

blumka
2. nov 2007

jul, presne tak, mna vysivanie chytilo tak pred piatimi rokmi, to som povysivala celej rodine rozne vankusiky, potom to ustalo a teraz sa to blizi zas 😀 a teraz uz mam pre koho 😵

zuzi76
2. nov 2007

Vesi, ty surfistka, mozem mat prosbu?
chcem vysit trojicu obrazov od lanarte: slony, zirafy a tigre. Slony a zirafy su na spolocnom albume. tigre som nasla uz ani neviem kde, ale bavlnky maju madeiry. ten prevodnik na anchor som nikde nenasla. bojim sa, ze keby to prevadzam na DMC a z toho na anchor, tak to bude ine. Tak keby niekde na ne natrafis, daj mi vediet. Diky vopred! 😉

julova
2. nov 2007

ale ja tu dnes nebudem strasit...a ani vysivat...nevladzem 😔 ...uzavierka a taaak..stipu ma kukadla...sosovky si dnes asi obuvakom budem vyberat 🤐 😀 ...cely den som ziala do PC...a zajtra este do prace 😔 😒 ...ale v nedelu mam volno..a potom uz len tyzden a je tu materskaaaaa 🙂

tak sa s Vami pre dnesok rozlucim, ak dovolite 😀....majte krasny vecer, vysite aj za mna nejake tie kriziky 😀 a v nedelu Vas mrknem 🙂 😉

julova
2. nov 2007

blumi - a inak medzi akoukolvek inou predlohou a portretom fakt nie je vo vysivani ziadny rozdiel 😉...tak smelo do toho 🙂...mozno budes mat na zadnej stran vacsi bordel a pojde to pomalsie, ale ako sa zacne crtat vysledok - super pocit 😀 😉...apropo..ako vase svadobne foto? uz mas na stranke? 😕

vesi
2. nov 2007

papa, julova, pekne si oddýchni 😉

zuzi a nemáš prevodníky z multiply? ak nie tak ti to pošlem na mail 😉 tam by to mohlo byť...

blumka
2. nov 2007

jul, ved asi to tak vyzera, ze dorobim toto co vysivam teraz a pustim sa do nejakej tej fotocky...
a foto zo svadby...nooo este tam nie su, ale coskoro budu, slubujeeeeem 😉

julova
2. nov 2007

no ved preto 😠 😉 ...tak sa tesim...som zvedava 😀...a uz orcham...tak papa zlaticka 😵

zuzi76
2. nov 2007

aj tie tam su? ja vzdy iba mrknem nove predlohy a to je vsetko. aj tak uz som asi zavisla na internete. rano vstanem a taha ma k pocitacu co ste popisali.
Julova, oddychni si! Sa ti to krati!

blumka
2. nov 2007

cafes jul... 😉

vesi
2. nov 2007

zuzi, ja tiež 😀
už ti to posielam, o chvíľu to máš tam 😉

zuzi76
2. nov 2007

vesi, diky!

zuzi76
2. nov 2007

blumka a co vysivas?

blumka
2. nov 2007

no zavislacky lucim sa...idem trosku povysivat..majte sa krasne..kriziku zdar 😀

blumka
2. nov 2007

joj zuzi, som prehliadla tvoju otazku...macka z me to you s veeeelkym cervenym srdcom...chcela by som ho dnes dokoncit, tak ho potom supnem do albumu.. 😉

zuzi76
2. nov 2007

ti su krasni a je ich kvantum. tesim sa na fotku.

vesi
2. nov 2007

blumka, ahoj 🙂

zuzi, musím to skúsiť neskôr, blbne mi zase net, tak sa to dúfam ešte dnes napraví, hned ako to pôjde, tak to pošlem 😉

zuzi76
2. nov 2007

vesi, v pohode!
Ja sa tiez lucim, lebo musim este ist okupat chalanov. takze caute!

vesi
2. nov 2007

ja tiež papa 🙂

vesi
2. nov 2007

zuzi, máš to poslané 😉 vybrala som len to, kde bola tá madeira, lebo mi to nechjcelo zobrať celé zozipované, ale ešte to skúsim, aby si mala všetky. na multiply to už nemôžem nájsť, tak teraz si už nie som istá odkiaľ to mám... ach tá skleroza 😅 😀

vesi
2. nov 2007

JULOVA, nebi ma 😨 , ale ja som proste neodolala 😅 - mačacia abeceda 😀

http://smotri.te.ua/index.php?showid=67125