• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

23. septembra 2017 
vesi - co by som Ta zabijala...v tomto pripade Ta zboznujeeeem :grinning:,...kraaasne...dakujem :slight_smile:...vidno ze je to ruska stranka...oni su postihnuti mackofili ako ja :grinning:...asi to mam z mojho ruskeho pobytu alebo co :grinning:...a neviem ci ste cera pozerali reflex (alebo spravy? :sweat_smile: )...boli tam manzelia z Presova tusim, co chovaju macky - sfinx...tie bezsrste "potkančeky" :grinning:...boli uuuzasne :dizzy_face: ...aj ja by som moc moc MOOOOOC taku chcela...mozno tak do dochodku nasetrim na taku :pensive: :grinning: ...a ved uvidime...ale fakt ze kraaasne :slight_smile:....
3. nov 2007 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada, že som ťa potešila :grinning: :grinning:
3. nov 2007 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: ,
3. nov 2007 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja nakukujem len pri varení :slight_smile:
3. nov 2007 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. nov 2007 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. nov 2007 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte pre každého niečo :wink:

http://vessy81.multiply.com/photos
3. nov 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, objavujem sa tu len tak sporadicky :unamused: zajtra uz ideme z Presova domov do Nitry,huraaaaa. Konecne! Sice sme od svadbyu rodicov neboli, t.j.pol roka,ale uz stacilo. Tesim sa na nas bytik a konecne zacnem vysivat :slight_smile: A mozno sa mi podari docitat to, co ste medzicasom popisali. Pekny dnik!! :slight_smile:
3. nov 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :wink:

Ja som včera trošku zamakala vo výšívani, tak som spokojna, no teraz cakam ked sa malinka zobudi a ideme vonku, idem si dokupit este bavlny a vecer budem pokracovat v krížikovani. No musela som aj parat lebo som si to zle vypočítala :astonished: , bola som taka nastvana ze az. ale uz je to o.k. Prajem pekny den... :grinning: :grinning:
3. nov 2007 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby presvedcili ste ma odo dnes vysivam(asi po dvojrocnej pauze)
Dufam ze si navypichnem oko :dizzy_face:
3. nov 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
jejke, to si prišla na dobrú stránku, ja som sem len nakukla a na druhý den som letela do galanterky :grinning:

ak budete chcieť niečo z tej ruskej stránky, som tu- ja som ruštinárka :grinning: ked už teraz neučím, tak aspon surfujem po ruských stránkach nech všetko nepozabudam

vesi, začínam si to aj ja hádzať na CD, lebo tým predlohám sa nedá odolať :slight_smile:
3. nov 2007 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak týmto ste ma úplen dostali. ja som už od základky "ťažká vyšívačka" :grinning: :grinning: mám navyšívaného spústu, veľa z toho rozdávam a zatiaľ sa to páči. no táto téma je super. musím si všetky tie krásne predlohy napáliť na cd, aby som o to neprišla, keby sa náhodou zrušila téma, ale to sa asi nestane. :grinning: :grinning: . ja som síce na md, ale k vyšívaniu som sa ešte nedostala . mám doma malé dvojročné šidielko a druhé mesačné. a popritom študujem. no ale sa teším keď doštudujem, detičky pôjdu do škôlky a ja budem mať konečne ČAS na túto super činnosť. mám rozvyšívané obrazy drahokamov od M.Aleša , chýba mi už len jeden a nemôžem sa k tomu dopracovať, :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
baby a tie ruské stránky sú fakt božské, viem po rusky ,ale matar, možno ťa trošku aj využijem :grinning: (s tou ruštinkou :slight_smile: )
3. nov 2007 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, je tu niekto? využívam, že som sama doma :grinning:
jejke, len do toho :grinning: :grinning:
3. nov 2007 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka, prepáč, aj teba vítam medzi nami, teším sa že som ulahodila ruštinárom :grinning:
3. nov 2007 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka, vitaj, poxvál sa s obrážtekmi- urobsi albumček :wink: ani mne sa teraz pei deťoch velmi neda, ale snažím sa :slight_smile:
vesi, ja si už ani nepamatám,kedy som aj bola sama doma. a kde máš deturence?
3. nov 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vesi, kde mas deturence? :slight_smile:
3. nov 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, manzel zobral deti k babke :grinning: cez víkendy s nimi chodí von on :grinning: :grinning:
3. nov 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my ideme akurat do mesta a do cukrarne, takze teraz nespravim asi nic, ale vecer sa posnazim.
Tak sa zatial majte :wink:
3. nov 2007 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež padám, už sú doma a priniesli z cukrárne zákusky :grinning:
3. nov 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence.kazdy den vas musim precitat,len pisat sa mi uz nechce.mam prosbu nemate niektora pekne vzory na male vankuse.dakujem
3. nov 2007 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vankušiky nemám :frowning2:

vesi, narobila si mi také chutky, že som poslala muža pre zákusky :grinning:
3. nov 2007 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miklina: skus popozerat na tych ruskych strankach, tam by malo nieco byt, alebo pockaj kym tu bude vesi, a ta ti URCITE nieco pekneho pomoze najst :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2007 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miklima, tu su dva pekné vankušiky: http://photofile.ru/users/ctyrlistek/2208111/
3. nov 2007 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, asi si tie vase odkazy budem napalovat na DVD, lebo uz mam poznamkovy blok coskoro plny :grinning: :grinning: tie vankusiky su fakt pekne.

Idem balit, zajtra padame domoooov! :slight_smile: a konecne budem aspon trosku vysivat. Ste ma nakazili az az, chichi :dizzy_face:
3. nov 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka, ja mam 22rokov a vysivala som naposledy asi ked som mala 13. No od vtedy som sa ihly ani len nedotkla, a ked som objavila tie krasne predlohy na MK, tak tomu sa važne neda odolat. :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2007 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja som naposledy vysivala pred dvoma rokmi, to ma pochytila mania vysit nieco krstniatku do vienka. Dnes ma maly sibal 17 mesiacov a vysivku param, lebo som to blbo vymerala a akosi sa mi po tomto zisteni ani velmi do toho nechcelo. Ale baby ma navnadili krasnymi inspiraciami a aj ked mame byt hore nohami kvoli prerabke, od pondelka sa pustam do vysivania ako diva. aby som stihla vysit vianocny obrus :slight_smile:
3. nov 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute závisláčky, matar tu na koníkovi sa asi nakazíme všeličím, aj chuťou na zákusky :grinning: :grinning:
miklima, vankúšov je veľa, zajtra sa na to pozriem, po tom včerajšom sutfovaní po nete ma dnes zmohla únava a bolesti hlavy :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2007 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupi, ja si odpočítam ktížiky na kanave a značím po 10 krížikov, aby som mala predstavu aké to bude veľké a kde začať - značím vyprateľnou fixkou :wink:
3. nov 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem,ze mi hladate vzory na vankuse.ste zlate.
3. nov 2007 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok