Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

miklima
4. nov 2007

vesi dakujem su pekne.

vesi
4. nov 2007

ak chceš niečo konkretne, tak napíš.ked ešte na nejaké natrafím, tak sem dám link. napíš potom čo budeš vyšívať, my sme tu veľmi zvedavé 😉

miklima
4. nov 2007

chcela by som nejake vankusiky do obyvacky a vysivam obrazky do kuchyne,ked budu hodim foto.

vesi
4. nov 2007

a čo si predstavuješ, napr. kvety alebo jednoducho čo ti padne do oka?
môžeš urobiť vankúše aj zo vzorov ktoré nie sú robené priamo na vankúše, možno sa ti zapáči niečo aj z iných linkov.prelistuj si linky na predchádzajúcich stranách, bolo tam aj veľa kvetov 😉
a už sa teším na obrázky 😀

a tu je niečo pre každého, baby, kde ste? 😕

http://kss666.multiply.com/photos

vesi
4. nov 2007

5 strán s predlohami na rôzne obrusy 😉

http://photofile.ru/users/g_rico/

miklima
4. nov 2007

vesi ja vzdy vysivam podla toho co mi padne do oka.

vesi
4. nov 2007

ja tiež 😀 musím pustiť k PC manžela, tak idem trochu vyšívať.papa 😉

michalag
4. nov 2007

ahojte, ste tu niekto? My sme sa prave naobedovali a maleho dali spinkat 🙂

zuzi76
4. nov 2007

Haloooo!!!
Nikto tu neni???

vesi
4. nov 2007

ahojte, je tu niekto? 😕

lenkalienka4
4. nov 2007

ahoj vesi 😀

lenkalienka4
4. nov 2007

vesi, ten moj portret nevyzera nejako uchvatne, sa mi zda ze to nebude pekne, neviem preco, ale take to je nijake. uz som zacala vysivat oko, no a je to take divne, neviem co s tym, ale vyšivam dalej, snad z toho nieco bude ☹

vesi
4. nov 2007

lenka, to je podla mňa O.K. zo začiatku to vyzerá nanič, ale ked je to hotové, tak je to super 😉 moja mama tak vyšívala jeden obraz, bola zhrozená, že čo to bude - divoké farby, ale výsledný efekt je pekný 🙂 ved to odfoť a daj do albumu...

lenkalienka4
4. nov 2007

no pockaj, idem fotit a ukazem ti, vydrz 5min. 😉

vesi
4. nov 2007

baby, stromček je vyšitý, ešte ho musím poobšívať a potom ho odfotím celý 😀

http://vesi1910.multiply.com/photos/photo/20/7

lenkalienka4
4. nov 2007

no uz mam, tak kuk

lenkalienka4
4. nov 2007

vesi, ten stromcek je krasny, kde si ho chces dat, a co robis s výšivkami... aj ich niekomu davas?

vesi
4. nov 2007

podľa mňa to bude v pohode, jedna kočka na livingu vyšívala svoje det a tiež sa jej to nepozdávalo, vyzeralo to podobne, ale ked to mala hotové, tak to bolo nádherné...ja by som to dovyšívala...a akými niťami vyšívaš?

lenkalienka4
4. nov 2007

ja neviem ako sa to vola, ale vysivam tými klasickymi bavlnkami

vesi
4. nov 2007

lenka dakujem, ja som v tomto sebecká a vešam si ich v byte, potom sa z nich vytešujem 😀 vyšívať pre niekoho iného ma nebaví, možno preto, že už mi to nejde tak rýchlo ako kedysi 😉

dannynka
4. nov 2007

ahoj vesi uz sa k vam chystam pridat 😀 😀

vesi
4. nov 2007

tak to neviem, ja vyšívam vždy presne takými niťami ako sú v popise, teda dodržiavam čísla odtieňov, ale aj tak si myslím, že výsledok bude fajn.ved toho už nemáš veľa 😉

vesi
4. nov 2007

ahoj danny, ved už bolo na čase 😀 čím chceš začať? 🙂

dannynka
4. nov 2007

hm netusim musim pokukat nejake motivy nieco vianocne mozno... 😉

vesi
4. nov 2007

tak do toho, vianočných linkov tu bolo veľa 🙂

lenkalienka4
4. nov 2007

no dokoncim to, ja mam tu predlohu cez ARTOPIK takze tam nemam napisane nite. A ten druhy program mi nejde. Musim uz ist, uz mi prisiel muzik aj s dcerenkou domkov, tak sa im idem venovat. Vecr tu nakuknem, tak pekny zvysok vecera. caute

vesi
4. nov 2007

dakujem, aj tebe.papa 🙂

dannynka
4. nov 2007

hmm veru budem musiet pokukat,a este sa ta chcem spytat ze ako to robis ked si to najdes na nete a co potom dalej??
si to stiahnes alebo skoúpirujes vytlacis,hmm?? 😕 😕

dannynka
4. nov 2007

vesi musim utekat bo mangel vybehol s malou von ,tak musim ist poupratovat doma daco aby ma potom nedzubal ze doma len pri nete vysedavam,vecer kuknem tvoju odpoved 😉 😉 😉
zatial pa pa