• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

halóóó vyšívate o 106? :grinning:
5. nov 2007 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chystame sa chystame :wink:..jaka som uz pekna? chudak Snoopy :zipper_mouth: :pensive: :grinning: ...idem ofotit cerstvo :wink:...moment :slight_smile:
5. nov 2007 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ahojte aj ja sa k vam teda pridavam :slight_smile:
5. nov 2007 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja že som tu sama :grinning: ...čavte kočky...ako ide život?
5. nov 2007 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink:
Julova: je to krasne, akymi nitami vyšívaš?
5. nov 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik...cvakla som pupok...kuk do albumu :grinning:
5. nov 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute vyšívačky :grinning:
hedunečka, vitaj medzi nami :grinning: :grinning:
julova, ty sa nezdáš aká si rýchla :rolling_eyes: :grinning:
5. nov 2007 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik, krááááááááááááááásne....riadna makačka, čo?
5. nov 2007 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej Zuzik - kraaasne rastiete :wink:...tak to uz neukecas, ze si sa dobre najedla :grinning: :grinning:....kraaasne brusko, uz fakt tehulkovske :dizzy_face: ...akurat som si merala obvod cez pupok, ze 103 cm :confused: :grinning:

Leni - anchorkami - tie ktore mi vyhodil PC Stitch :wink:...len ciernu mam Puppets...je tam trosku rozdiel oproti Anchor - Puppets su take "tensie"...ale nie je to vidno :wink:

vesi - ved vcera som sem ani nepachla :zipper_mouth: :grinning: ...fakt sa snazim venovat co najviac casu kym sa da :zipper_mouth: :wink:
5. nov 2007 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru...už je tehuľkovské...konečne :wink:
5. nov 2007 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som si všimla, že nás zanedbávaš :angry: :grinning: :grinning: ale fakt to chápem, ja obšívam ten strom a do zajtra poobedia to chcem mať hotové,lebo si pôjdem kúpiť nite na další obraz :grinning: :grinning:
5. nov 2007 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - ani nevrav :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale ked uz sa zacaa crtat tvaaar...tak ma to ohromne bavi, aj ked vzadu je uzlikov neuurekom...ale taka prijemna makacka to je :slight_smile:

baby - a kolko asi stoji kanava?? ze ci to v Tescu nie je prehnane...muz bol a ze nejakych 240,- Sk/m :confused:
5. nov 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, tak to je prehnané, u nás stojí cca 160,- sk, ak prídeš na stertko, môžem ti kúpiť a doniesť :wink:
5. nov 2007 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kanava? to fakt? tak neviem ci on zle videl :confounded:...ale ze je to meter na 1,4 m sirka...ale ak u Vas o tolko menej stoji, tak to by bolo super :slight_smile:...len teraz neviem kolko....aka je to sirka? co ja viem, kolko mi pri mojich planoch vysivacich bude treba? nech mam aj v zasobe :slight_smile:...to by bolo od Teba velmi mile a obetave :grinning: :grinning: :wink:
5. nov 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas v tescu stoji 18,- sk
5. nov 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepače: 180 sk :grinning:
5. nov 2007 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dnes akasi chora, takze dnes som nevysivala, no idem si lahnut do postele, lebo pisem bludy uz... majte sa, caute
5. nov 2007 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, tiež je to šírka 140cm, ja si vždy kupujem meter, aby som mala aj do zásoby :slight_smile: tak sa rozhodni a ja nemám problém kúpiť ti to :wink:
lenka, to by bola super cena, hned by som si dala kúpiť aspoň 10m :grinning:
5. nov 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa lenka a vylieč sa vyšívanie čaká :grinning:
5. nov 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi - tak dva metre ak teda nevadi a v sobotu sa tesiiiim :slight_smile:..DAKUJEM moc :slight_smile:...panamy mam v zasobe dost, ale dalsi portret chcem uz na kanavu...predsa len to bude lahsie a pri tych vacsich dierkach asi aj rychlejsie :slight_smile:
5. nov 2007 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.K. baby, do soboty sa musíme rozhodnúť o kolkej a kde sa stretneme :wink:
5. nov 2007 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa Leni - a nech si skoro v krizikovej forme :wink: :grinning:

no vy si povedzte..asi najlepsie niekde v centre, ze? :wink:..mozme sa aj pri TESCU na Kamennom stretnut :slight_smile:..tradicen miesto pod slnecnymi hodinami :slight_smile:...a vy ktore dochadzate do BA si povedzte hodinu-ja to mam tak 10-15 minut cesty elektrickou :wink:...len nie o osmej rano :grinning: :wink:
5. nov 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
snoopy, jeeej ale ste podrastli :dizzy_face:
juli, to vyzera super :wink:
5. nov 2007 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesco mi vyhovuje a hodinu si asi určia zuzi a luculka, prídu asi vlakom, mňa dovezie muž, tak sa prispôsobím :slight_smile: ja sa teším ako decko na vianoce, som normálna? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. nov 2007 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ste sa rozpisali :sweat_smile:
5. nov 2007 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi - sak to bude super :grinning:...aj ja sa tesim :dizzy_face: :grinning:

Michali dakujem :slight_smile:
5. nov 2007 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi si normalna aj ja by som sa tesila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ahoj miška, pozerala som sa na tie farby a nemôžem nájsť papier, kde som si robila poznámky :angry: už si si to previedla a na aké nite si to chcela previesť?
na anchor, ariadna, ale uz som kupila, len musim pozriet ci to bude sediet, ale az ked maly zaspi
5. nov 2007 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok