• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

24. októbra 2017 
matar, máš to? :confused: :sweat_smile: :grinning:
6. nov 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, nemám to je z tej stránky čo si dala link pred pár stránkami. tam kde je len tých pár predlôh free a ostatné musíme cez PC stich :wink:
6. nov 2007 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola mi nejaká povedomá...možno na ňu natrafím ... niekde, ak nie, tak PC stitch to istí :grinning:
a tieto dva obrazy, čo mám v pláne nebudú veľké, majú len 130X100 krížikov :slight_smile:
6. nov 2007 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi ja zase zvierata a macko pu :grinning: , ale mne sa pacia aj deti co mas v albume
6. nov 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sú veľmi pekné :slight_smile: ja teraz ešte dorobím k tomu metru pre deti abecedu pu na stenu a potom sa pustím do portrétu.
a chcem sa ísť spýtať do sklenárstva, či sa dá ten meter dať len tak za sklo, že bude drevený rám len hore a dole a po stranách nie. uvidím či sa na mna nebudu pozerať ako na blbca :sweat_smile:
6. nov 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar, teoreticky sa to da :wink:
ozaj baby neviete nejaky sirup dobry na kasel, lebo ma ide porazit a k lekarke sa mi moc nechce kedze tam byva vela chorych a nechcem aby sa maly nakazil, preistotu
6. nov 2007 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michala, " na zvieratá" bola moja mama, teraz ju tiež bavia postavy . a páčia si ti aj také tie biele tigre a pod.? niekde mám linky, kde sú také zvery :grinning:
matar, ale to potom nebude držať po kope... :confused: :sweat_smile:
6. nov 2007 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michala, pre teba? ja zvyknem užívať Bronchosan alebo Brohmexin kvapky...
6. nov 2007 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. nov 2007 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidíme. v TN je jedno rámovanie, kde nedávaju sklo, ale taký lahučký plast, možno keby na bok dali len nejaké cvoky. ved v sobotu tam pôjdem. ked nie, niečo hádam vymyslíme :slight_smile:
michlag, nám zaberá normálny kalciový sirup :slight_smile:
6. nov 2007 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi - krasne obrazy. aj ten meter je super.

inak rada by som sa s vami stretla a na ako dlho? drahy ma v nedelu meniny, tak aspon by som mala zamienku, ze mu idem kupit darcek. :grinning:
6. nov 2007 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim pre mna. A neviete aky je stoptusin?
6. nov 2007 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páčia aj tieto vejáre...
http://picasaweb.google.com/Spideradriana/ABANICOS

sloniiicek, dakujem a bolo by super keby si prišla :grinning: na ako dlho, to netuším :wink: :slight_smile:
6. nov 2007 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne osobne stoptusin nezaberá, ale mojim deťom áno. dávam im ho ak kašlu z hlienov čo im stekajú do hrdla...
6. nov 2007 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi :slight_smile: , ved mne stekaju do hrdla a ked to nezacnem liecit hned tak potom mam z toho chytene priedusky a ...trva to dlhsie, ale to vies aj ty. Ale asi si kupim bromexin, lebo myslim ze ten mi zabera, ale nepamatam si to presne lebo naposledy som bola chora pred 3 rokmi
6. nov 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tieto obrazky teraz vysivam. resp. uz som ich dovysivala. len toto mam oskenovane z casopisu. su to vysacky na dvere vtipnym sposobom (kuchyna, zachod, kupelna, obyvacka, spalna a detska)

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=919550&vReferer=
6. nov 2007 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi mne sa paci v tom prvom linku ten kon, ten je krasny a potom v druhom ten biely tiger :grinning:
6. nov 2007 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloniček, tie sú milé :dizzy_face:
vesi, ja som sa rozhodla, že linky, ktoré sem ty dáš už nebudem otvárať, lebo potom sa neviem rozhodnuť čo skôr :angry: :grinning: :wink:
6. nov 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloniiicek, je to pekné, aj tie mačky sú krásne :wink:
michalag, tak potom by ti mal zabrať aj stoptusin :slight_smile: , vedela som, že sa ti tie linky budú páčiť :grinning:
dieťa pýta ňam, tak ked na chvíľu zmiznem :wink:
6. nov 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...na chvíľu zmiznem :sweat_smile: malá mi asistuje, tak píšem divoko :grinning:
matar :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2007 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi :grinning: :grinning: :grinning:
mne maly akurat zaspinkal
6. nov 2007 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Sloniiicek, super, tesime sa na teba! :wink:
6. nov 2007 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zas mi nešiel koník, je tu ešte niekto?
6. nov 2007 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, co je dnes s pejom, stale vypadava :angry:
Aj u vas snezi?
6. nov 2007 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás prší :angry: a začalo hned ked som povešala prádlo :angry: :angry: :grinning:
zuzi a o kolkej budeš v blave?
6. nov 2007 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA budem o 10-tej. ale ked sa stretneme pred tescom, tak to nevadi. Kym prides, tak sa pozriem dnu.
6. nov 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babule :slight_smile:
6. nov 2007 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.K. ja mám príchod okolo 11.10 a z nív to nie je daleko.ved sa ešte presnejšie dohodneme, príp. si môžeme vymeniť tel. čísla pre istotu :grinning: ved uvidíme...
6. nov 2007 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau Luci!
U nas od rana mrholi! Brrr!
6. nov 2007 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok