Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
6. nov 2007

matar, máš to? 😕 😅 😀

matar
6. nov 2007

vesi, nemám to je z tej stránky čo si dala link pred pár stránkami. tam kde je len tých pár predlôh free a ostatné musíme cez PC stich 😉

vesi
6. nov 2007

bola mi nejaká povedomá...možno na ňu natrafím ... niekde, ak nie, tak PC stitch to istí 😀
a tieto dva obrazy, čo mám v pláne nebudú veľké, majú len 130X100 krížikov 🙂

michalag
6. nov 2007

vesi ja zase zvierata a macko pu 😀 , ale mne sa pacia aj deti co mas v albume

matar
6. nov 2007

ale sú veľmi pekné 🙂 ja teraz ešte dorobím k tomu metru pre deti abecedu pu na stenu a potom sa pustím do portrétu.
a chcem sa ísť spýtať do sklenárstva, či sa dá ten meter dať len tak za sklo, že bude drevený rám len hore a dole a po stranách nie. uvidím či sa na mna nebudu pozerať ako na blbca 😅

michalag
6. nov 2007

matar, teoreticky sa to da 😉
ozaj baby neviete nejaky sirup dobry na kasel, lebo ma ide porazit a k lekarke sa mi moc nechce kedze tam byva vela chorych a nechcem aby sa maly nakazil, preistotu

vesi
6. nov 2007

michala, " na zvieratá" bola moja mama, teraz ju tiež bavia postavy . a páčia si ti aj také tie biele tigre a pod.? niekde mám linky, kde sú také zvery 😀
matar, ale to potom nebude držať po kope... 😕 😅

vesi
6. nov 2007

michala, pre teba? ja zvyknem užívať Bronchosan alebo Brohmexin kvapky...

matar
6. nov 2007

uvidíme. v TN je jedno rámovanie, kde nedávaju sklo, ale taký lahučký plast, možno keby na bok dali len nejaké cvoky. ved v sobotu tam pôjdem. ked nie, niečo hádam vymyslíme 🙂
michlag, nám zaberá normálny kalciový sirup 🙂

sloniiicek
6. nov 2007

vesi - krasne obrazy. aj ten meter je super.

inak rada by som sa s vami stretla a na ako dlho? drahy ma v nedelu meniny, tak aspon by som mala zamienku, ze mu idem kupit darcek. 😀

michalag
6. nov 2007

myslim pre mna. A neviete aky je stoptusin?

vesi
6. nov 2007

mne sa páčia aj tieto vejáre...
http://picasaweb.google.com/Spideradriana/ABANICOS

sloniiicek, dakujem a bolo by super keby si prišla 😀 na ako dlho, to netuším 😉 🙂

vesi
6. nov 2007

mne osobne stoptusin nezaberá, ale mojim deťom áno. dávam im ho ak kašlu z hlienov čo im stekajú do hrdla...

michalag
6. nov 2007

vesi 🙂 , ved mne stekaju do hrdla a ked to nezacnem liecit hned tak potom mam z toho chytene priedusky a ...trva to dlhsie, ale to vies aj ty. Ale asi si kupim bromexin, lebo myslim ze ten mi zabera, ale nepamatam si to presne lebo naposledy som bola chora pred 3 rokmi

sloniiicek
6. nov 2007

inak tieto obrazky teraz vysivam. resp. uz som ich dovysivala. len toto mam oskenovane z casopisu. su to vysacky na dvere vtipnym sposobom (kuchyna, zachod, kupelna, obyvacka, spalna a detska)

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

michalag
6. nov 2007

vesi mne sa paci v tom prvom linku ten kon, ten je krasny a potom v druhom ten biely tiger 😀

matar
6. nov 2007

sloniček, tie sú milé 😵
vesi, ja som sa rozhodla, že linky, ktoré sem ty dáš už nebudem otvárať, lebo potom sa neviem rozhodnuť čo skôr 😠 😀 😉

vesi
6. nov 2007

sloniiicek, je to pekné, aj tie mačky sú krásne 😉
michalag, tak potom by ti mal zabrať aj stoptusin 🙂 , vedela som, že sa ti tie linky budú páčiť 😀
dieťa pýta ňam, tak ked na chvíľu zmiznem 😉

vesi
6. nov 2007

...na chvíľu zmiznem 😅 malá mi asistuje, tak píšem divoko 😀
matar 😀 😀 😀

michalag
6. nov 2007

vesi 😀 😀 😀
mne maly akurat zaspinkal

zuzi76
6. nov 2007

Ahojte!
Sloniiicek, super, tesime sa na teba! 😉

vesi
6. nov 2007

ahojte, zas mi nešiel koník, je tu ešte niekto?

michalag
6. nov 2007

baby, co je dnes s pejom, stale vypadava 😠
Aj u vas snezi?

vesi
6. nov 2007

u nás prší 😠 a začalo hned ked som povešala prádlo 😠 😠 😀
zuzi a o kolkej budeš v blave?

zuzi76
6. nov 2007

JA budem o 10-tej. ale ked sa stretneme pred tescom, tak to nevadi. Kym prides, tak sa pozriem dnu.

luculka
autor
6. nov 2007

ahojte babule 🙂

vesi
6. nov 2007

O.K. ja mám príchod okolo 11.10 a z nív to nie je daleko.ved sa ešte presnejšie dohodneme, príp. si môžeme vymeniť tel. čísla pre istotu 😀 ved uvidíme...

zuzi76
6. nov 2007

Cau Luci!
U nas od rana mrholi! Brrr!