Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
7. nov 2007

ja som to tiez skusala, ale neuchvatilo ma to ako vysivanie 😀

snoopy
7. nov 2007

miška...kupovala som cez net....a potom raz v BB....tu ani neviem po čom sú....to po 20-21,- sú v priore?

anjelik85
7. nov 2007

snoopy, máš krásne brušinko už. 😀 a aj si chcete dať zistiť pohlavie? či prekvapko? ozaj, videla som na pejovi predávajú bodynko a čiapočku snoopy. 😉

michalag
7. nov 2007

v priore a v potom smerom ked ides ku cukrarni u veliho, tak v podchode, je to taka mala galanterka, ale ta pani je fakt zlata, tam su tusim po 19,-, 20,-

anjelik85
7. nov 2007

a na nete sa nedá zohnať niekde farebná panama?

michalag
7. nov 2007

to netusim 😅

bolulka
7. nov 2007

dievčatá ahojte, ja mám taký problém. už som si v programe vytvorila podklad na výšivku a teraz kde zobrať také podrobné farby? 😕

michalag
7. nov 2007

bolulka a v akom programe si robila?

snoopy
7. nov 2007

Miška a na malej stanici si neskúšala...Ďuriančík? či ako sa to volá...

anjelik...boli sme u uja Szedélyho....a drobček sa ho asi zľakol 😀 , tak prekrížil nôžky a nebolo nič vidieť...to bolo pre 5-timi týždňami...16-teho ide k svojej Dr., tak sa jej spýtam, kedy ma pošle opäť na sono, lebo my sme veľmi zvedaví čo sa v brušku skrýva 😉 ....ja sa chystám nakúpiť snoopy vecičky na mimibazare.sk 🙂 ...len nech sa ukáže čo je, aby som vedela či môžem kúpiť aj niečo červené alebo modré 😅

michalag
7. nov 2007

snoopy, tak mate riadneho betara 😀
Vidis u Duriancika som neskusala a mozno tam budu mat aj lacnejsie, zajtra pojdem do mesta, lebo bude konecne vyplata a malemu musim pokupit, tak sa tam zastavim

snoopy
7. nov 2007

bolulka a program ti neponúkol ponuku aké farby (teda typ-výrobca) má použiť? lebo na PC Stitch-u sa dajú vybrať...ja zadávam anchor-ky

bolulka
7. nov 2007

michalag, ja som robila v tom pc stitch. no a kde tie farby môžem kúpiť? na internete je taká možnosť? 😕

snoopy
7. nov 2007

no zisti Miška...a keď tam už budeš, tak sa rovno prosím spýtaj aj na tú červenú panamu, kanavu alebo perličku...to je jedno....ĎAKUJEM 😉

michalag
7. nov 2007

bolulka, ak mas PC Stitch ak chces tak ti mozem poslat manual, tak je presne krok za krokom a je tam aj ako si vybrat farby a znacku 🙂

michalag
7. nov 2007

snoopy, jasne spytam sa a potom ti sem napisem, alebo do IP 😉

michalag
7. nov 2007

dostat ich v galanterke

snoopy
7. nov 2007

anjelik...dá sa zohnať aj farebná panama na nete...teda videla som tú možnosť, ale len z českej stránky a tam sa dlho čaká na tovar...vravím ak nebude v ZV skúsim ešte BB a ak nie, tak budem plakať 😕 😉

anjelik85
7. nov 2007

ahojte, ten program, to to čo? ako? to ste si stiahli? a ako to funguje? viem, som blbá, ale ja toto všetko vidím prvý raz. 😖

snoopy
7. nov 2007

anjelik....to je program, ktorý ti z akéhokoľvek obrázku, fotky spraví predlohu na vyšívanie 🙂

michalag
7. nov 2007

snoopy, neplac farba to isti 🙂 😉

bolulka
7. nov 2007

pochybujem, že ich toľko v našej galantérke je... 😒

anjelik85
7. nov 2007

uau, to aj ja stem. mamiiiiiiiiiiiiii, xem, xem, xem!
ale, nič si z toho nerobte. už mi kape na karbit.

anjelik85
7. nov 2007

bolulka, všetko najlepšie k 8im mesiačikom.

michalag
7. nov 2007

dadi 😀 😀 😀
maly nam uz spinka 🙂

anjelik85
7. nov 2007

tak neva. cd máte pri postieľke, že?

michalag
7. nov 2007

kym budeme spolu, tak bude neboj 😉

anjelik85
7. nov 2007

ok, my sa ideme kúpať, papať a spinkať. potom možno ešte nabehnem.

michalag
7. nov 2007

OK.

bolulka
7. nov 2007

anjelik dakujeme. aj som zabudla.. 😅

snoopy
7. nov 2007

ja asi musím prestať pozerať tie vianočné predlohy na vyšívanie lebo už zasa rozmýšľam o inej predlohe.....všetky sú náááááádherné