• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

whizzy, super :slight_smile:
8. nov 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, este idem pokukat, ale ked je to na dmc, tak.... v anchor sa to bude asi tazsie hladat, alebo vsetky maju rovnaky nazov? Prosiiim porad mi, s prevodnikmi nerobim dlho, iba s tym na vysivke
8. nov 2007 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vesi :grinning: za 20 rokov uvidim, ci bolo k comu :grinning: ale hadam ano :dizzy_face:
8. nov 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a chcela som sa spytat co znamenaju skratky pred nazvom: vy, it, md, dk :sweat_smile:
8. nov 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy, šaty sú nádherné, hned by som sa vydávala ešte raz :grinning: (za MM samozrejme :grinning: ), ale tie prvé sa mi páčia o trošičku viac - máš rovnaký vkus ako ja :wink:
michala, tie skratky tuším znamenajú, či je odtieň tmavší alebo svetlejší... v anchorkách hľadaj podľa rovnakého názvu, farebnicu si zmeniš tak, že hore, kde je DMC máš možnosť zmeniť na anchor...
8. nov 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vsetky vysivacky :slight_smile: Dievcata tak ste ma navnadili tymi vselijakymi kraasnymi predlohami,uz aj sa do cohosi pustim :dizzy_face:
whizzy, blahozelam, ja byvam tiez v ivanke :wink:
8. nov 2007 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, katka, len sa smelo pridaj k nám :grinning:
8. nov 2007 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
8. nov 2007 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, Ty kedy stihas vysivat pri dvoch detickach ? :wink: Ja mam dost aj pri jednom
:unamused:
8. nov 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOOOJ julova, už mám pre teba kanavu :wink:
katka, po večeroch a poobede, ked malá spí a staršia je v škôlke,(ak nevykecávam s babami tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ) varím na 2 dni, tak aj tam ušetrím čas :grinning:
8. nov 2007 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super,idem pohladat nejake nitocky :wink:
8. nov 2007 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitaj Katka :slight_smile:
ja najprv ze moja sestra pise, no ona nema dcerku :grinning: Mozno sa aj pozname :wink:
ahoj Julova, nieco pre teba na livingu sa dnes objavilo: http://photofile.ru/users/alenna-nik/2888833/58051386/#mainImageLink
8. nov 2007 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi - supeeer, dakujem.si zlaticko :slight_smile:..dnes som kupila bavlnky na dalsi portret:grinning:...si objednala moja kolegyna...taki su zlati so svojim priatelom, ze sa do toho pustim hned po neveste :slight_smile:...

a zajtra mam posledny den v praaaci..jupiii :grinning:...uz len ten vodicak zmaaaknut a vyiam o dusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
8. nov 2007 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej whizzy - tie su super :slight_smile:..dakujem...sa tesim ked uz ostanem doma...si prejdem tuto temu a vsetko co by som raz v tomto zivote chcela vysit, si tiez stihanem na CD-cko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
8. nov 2007 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, tak tebe začinajú zlaté časy :grinning: :grinning:
whizzy, vidíš to, na livingu som dnes nebola pozrieť... :unamused:
8. nov 2007 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, juli ahojte :slight_smile:
8. nov 2007 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, dnes to tam bolo napinave :grinning:
8. nov 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi - veru :grinning:...vonku bude kosa, a ja budem pekne doma v teplucku, vyspinkana vysivat o dusu :grinning: :wink:
8. nov 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
až ti závidím, ty ešte nemusíš drobca brávať povinne von do zimy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
whizzy, idem kuknúť :grinning:
8. nov 2007 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi neboj aj julovu to caka :grinning: preckavat studene dni vonku.
whizzy, mozno z videnia aj hej ale foto mi nic nevravi :wink:
8. nov 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj to priiide :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ahoj Michali :slight_smile:
8. nov 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka si sa pristahovala, alebo tam byvas stale?
8. nov 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pristahovala ale byvame tu uz piaty rok :wink:
8. nov 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati - poslem manzela a ja ich budem pozorovat z okna z tepluuuckeho bytiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
juli, ako pokracujes s nevestou?
julova, múdro :grinning: ale môj môže len cez víkendy :grinning:
8. nov 2007 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska - trosku pomalsie, lebo finisujem v praci, ale myslim, ze do tyzdna ju mam :stuck_out_tongue_closed_eyes:...no uvidime...uz vela nechyyba...v podstate tvar je uz cela...

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=918184&vReferer=%2Fphotos%2Fjulova

uz vlastne ostava dokoncit krk a vlasy a oramovat pozadim :wink:...

vesi - moj robi dlhy kratky tyzden,takze to budem vyuzivat castejsie - hlavne v zime :wink:...alebo budem zo solidarity chodit aj ja :grinning:
8. nov 2007 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ,dobre vymyslene u nas to tiez takto funguje len po vikendoch :slight_smile:
8. nov 2007 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizyy, kam chodis nakupovat material na vysiv.? Prave som zistila,ze mam velmi chabu zasobu :frowning2:
8. nov 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, ta solidarita ťa rýchlo prejde, hlavne zo začiatku :grinning: a ten portrét nemá chybu, je fakt super :grinning:
8. nov 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok