• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

katka, chodim do BA do Tesca na nitky a na latku do Motyla, u dvoch levov. Este je galanteria v Slimaku a Luxor pasazi. No prehlad mam, jak keby som 10 rokov vysivala :sweat_smile:
8. nov 2007 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, to vyzera super :wink:
8. nov 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes bola v Slimaku :grinning:...a je to tam fajn :slight_smile:...sice anchorky maju po 19,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale kupila som no co uz....ale inak je to tam super pre nas taky maly raj na zemi :grinning: :wink:...tak odporucam...a mile tety predavacky su tam...mojho manzela som kvoli neveste poslala nakupit bavlnky k dvm levom, ale vraj tam neboli ochotne predavacky, tak nakoniec kupoval v Tescu na Kamennom...a ze tam tiez poradia :slight_smile:

vesi - tiez si myslim :grinning:..ale tak zo solidarity staci ist aj raz, ze?:grinning: :wink:...a dakujem za pochvalu :slight_smile:
8. nov 2007 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak julova, len aby sa nepovedalo :grinning: ja si musím v sobotu dokúpiť 2 odtiene, lebo som ich nedostala v DS :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mi ten výlet do blavy príde vhod :grinning: už som si to overila, príchod mám o 11.10 hod :wink:
8. nov 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ,tieto brazdim aj ja, dufala som, ze sa dozviem nove obchodiky aby som nemusela ist az do centra :frowning2:
8. nov 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedysi bola dobrá galanterka aj v Petržalke na Nám. hraničiarov, ale netuším či ešte existuje... :unamused:
8. nov 2007 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi - OK - tak na jedenastu pridem na Nivy a budem sa tam obsmietat dole pri PNS stankoch...myslim ze ruzu do ruky mi netreba ako poznavacie znamenie, myslim ze "pupok" ma prezradi :grinning:...a budem mat cerveny kabat s kapuckou :wink:....a Moni, "kopni" do mna, lebo ja som kratkozraka a fakt obcas slepa ako krtko :wink:...a ved mame na seba ciiisla...sa normalne ze tesim :slight_smile:...a nezabudni fotaaak :grinning: :wink:
8. nov 2007 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babule - vyuzivam, ze som mala dnes kratsi den kvoli Dr. a idem vysivat :slight_smile:...aj pupok uz v sede tlaci, tak sa idem vyvalit :grinning:...vecer este nakuknem :wink:

papa zatial
8. nov 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.K.julova, už sa teším, ja budem mať zelenú bundu a dúfam, že nebudem vyzerať ako úchyláčka, ked sa tam budem tehuliek pýtať -ty si julova? :grinning: :grinning: :grinning: papa musím ísť aj ja :slight_smile:
8. nov 2007 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, az vam zavidim to stretko. Ja budem trcat doma, skrat bylinkovy cajik, kaslat ako tuberak, vysivat a tisko vam zavidiet.... :frowning2: Co uz, velmi som chcela ist. to je asi tym, ze sa na veci velmi tesim a potom to nevyjde. Aj obklad do kupelne bude trochu iny, lebo listely :frowning2: tak som zvedava, ako to nakoniec bude vyzerat. Urobte fotky a hodte sem link este v nedelu nadranom, ked sa vratite domov! :wink:
8. nov 2007 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vašu žiadosť ešte raz :slight_smile:
PC stich: www.hydraulic-engineering.org/pcstitch/pcstitch.zip

aj ja závidím stretko :frowning2: dajte si deci vínka aj za mna :slight_smile:
8. nov 2007 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, chcem vysit tieto obrazky,jednotlivo. ale to je takto male... :unamused: myslite, ze sa to bude dat, ked namiesto 3 dierky na jeden krizik dam 5 dierky na krizik, roztiahnem to?

http://www.dracica.sk/vysivanie/showimage.php?image=predlohy/intermezzo/riad.jpg
8. nov 2007 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prečo sa ti to zdá malé? máš k tomu predlohu?
8. nov 2007 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem vysit jednotlivo tie dzbaniky, nie cele, jeden dzabik vyjde tak 7x7 cm, a to dat do ramceka je o nicom :unamused:
8. nov 2007 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: , je tu niekto?
8. nov 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka, to som ešte nesúšala :unamused:

a čo všetci vyšívate?
8. nov 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar ja som tu :grinning: , ale len na chvilku, potom idem kukat TV
8. nov 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule ahojte....tesite na stretko? kolko vas bude?
8. nov 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pôjdem pozerať ordináciu :slight_smile:
miška ty ideš na stretko? aj ja chceeeem :cry:
8. nov 2007 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luculka :slight_smile: ,
matar, ani ja nejdem na stretko :cry: , som chora a mam to aj dost daleko a maly by mi tolko neobsadel, ale hadam raz pojdem :sweat_smile:
8. nov 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luculka, ale do malaciek sa chystám :grinning: mám tam ex-kolegynku :slight_smile:
miška, no môj mlaý by aj vydržal, hlavne nech je plný cicik :grinning:
8. nov 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak on je este malicky :slight_smile:
My si mozeme v sobotu spravit stretko tu :wink: :grinning:
Dobre, ideme sa navecerat a potom pojdem kukat TV
Po ordinacii este nakuknem :slight_smile:
8. nov 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule som Vás tu tak náhodou objavila mňa tiež hrozna baví vyšívanie višila som pri prvom tehu 12 ročných období a teraz ked už malí podrástol ma napadlo že sa tmu začnem znova venovať. Môžem vás tu občas navštíviť :slight_smile:
8. nov 2007 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annase, jasne ze mozes :wink:
8. nov 2007 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby chcem sa vás opýtať ako fungujú tie prevody tých farieb či ako by som to povedala dooterz som vyšívala len jednou farbou a ked farebna tak podla časopisu v tých vaších linkoch sa moc ešte nevyznám ale pôjdem pekne poporade hádam to pochopím
8. nov 2007 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annase, vítam ťa medzi nami :grinning: , veľmi múdro píšeš, prejdi si všetky strany a ked niečo nebudeš vedieť, tak sa pýtaj :wink: tie linky sú v podstate ako časopisy :slight_smile:
9. nov 2007 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aojky holky, zdravím vás a musím napsat, že vás vůbec nestíhám číst :sweat_smile: , já mám jenom sem tam chvilinku mrknout v práci a to se nedokážu ani dočíst :grinning: . Ale, co jak budu mít zase delší chvíli tak si vás pořádně dočku a poklábosíme :slight_smile: .
Je to super když má někdo stejného koníčka jako já :slight_smile: .
Jestli chcete mrknout tak mám v albu nějaké vyšívky, jsou to jenom ty co jsem vyšila sobě, ale jak budu u mamky nebo u sestry a vzpomenu si tak nafotím i ty co jsem dělala pro ně :slight_smile: .
Přeju vám krásný den :slight_smile: , doufám, že bude plný sluníčka a dobré náladičky.
9. nov 2007 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tvoje obrazy sú krásné, určite si tu prídeš na svoje, čo sa predloh aj kočiek tu týka :wink: tak teda vitaj medzi nami :grinning:
9. nov 2007 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
kytinka vitaj :slight_smile: Krasne vysivky mas :dizzy_face: Tu krasnu zltu orchideu mas predlohu, alebo to bola sada? Milujem orchidee :dizzy_face:
9. nov 2007 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile: ,
9. nov 2007 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok