• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

chcela by si pozriet aj do toho motyla? alebo budeme len pekne klepat?
9. nov 2007 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžeš
9. nov 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, to asi nestihneme, ale určite dones ten katalog, som strašne zvedavá a v decembri sa do toho motýľa chystám :grinning:
9. nov 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, máš pravdu, niektorá kočka tu dávala link na jednofarebné, ale nepamätám sa ktorá, ked si to prečíta, určite ti to sem dá :wink:
9. nov 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok. ako to vyzera so sloniiickom, nevies ci pride?
9. nov 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatiaľ to vyzerá, že príde, vymenili sme si aj tel. čísla :grinning:
9. nov 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby. kedy je presne to stretko? teda o kolkej? lebo totizto na sobotu nam vychdza oslava manzelovych menin. ze ci to stihnem. :frowning2:
9. nov 2007 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, práve sme ťa spomínali :grinning: myslím, že okolo 11.30 by sme mali byť už pri tescu, tak si to zosúlad, aby to vychádzalo, my ťa tam chceme :grinning: :grinning:
9. nov 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, aj ja musim do tesca jednu nit dokupit.
Sloniiiicek gratulujem k peknemu cisielku za nickom :dizzy_face:
9. nov 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej sloniicek, gratulujem aj ja :grinning:
9. nov 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi, dik za cislo, sa ozvem, ak by som neprisla, aby ste ma nevyzerali zbytocne. Posnazim sa prist :wink:
9. nov 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.K: budeme ťa čakať :grinning:
baby, musím ísť doupratovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatiaľ sa majte.papa :grinning:
9. nov 2007 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,tak ked chcete do toho tesca, tak vas predsa pockam tam. predtym popozeram obchody.
A, strasne moc sa tesim!!!! :grinning: :slight_smile: :wink:
9. nov 2007 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemá niekto záujem o 2 darčekové balenia DMC muliniek? Je to DMC linen thread (obsahuje 12 ks muliniek a 10 predlôh na vyšívanie, obrázok môžete nájsť na tejto stránke http://www.ericas.com/xstitch/15424b.jpg ) a 36 newest colors floss pack (obsahuje 36 ks muliniek a 4 predlohy na vyšívanie, a je to 3.obrázok z hora na tejto stránke http://www.dmc-usa.com/majic/pageServer/1x010000jx/en_US/Embroidery-Floss-Packs.html ). Cena by bola 1050 Sk aj s poštovným!
9. nov 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka 308: posielam ti to do IP, aby si nemusela hladat v debate v predu.. :wink:
9. nov 2007 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby. vdakaaaaaaaaa. :grinning: vcera som bola u doktora, ktory mi to potvrdil. len este malicke bolo male, tak idem o tyzden na kontrolu, ci mu bude bit srdiecko. :wink: dufam, ze nam to tentokrat vyjde. lebo uz mam za sebou jeden MA.
9. nov 2007 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a co sa tyka stretka.skusim si to zosuladit. a na vesi mam cislo, takze ak by som nemohla, tak saa vam ozvem. a ako dlho chcete byt?
9. nov 2007 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloniiicek, drzim moooc palce a dufam to bude dievcatko, vybrala si kraaasne meno :dizzy_face:
9. nov 2007 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pridavam držím palce
9. nov 2007 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloniiicek, aj ja sa pridavam a drzim moc, moc palceky. Neboj tentokrat to urcite vyjde :wink:
9. nov 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej vdaka, ste hrozne zlate. :grinning: taka som strasne rada. :grinning:
9. nov 2007 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloniiicek :slight_smile: , tomu verim, ved mat brusku vytuzene babo, to je nieco krasne :slight_smile:
9. nov 2007 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej michalag - hlavne, ked sme prezili, to co sme prezili. :frowning2: ale povedala som si, ze tentokrat budem mysliet uz len pozitivne a vsetko dobre dopadne.
9. nov 2007 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, bude vsetko OK :wink: .
Ja mam obcas pocit ze by sme mohli mat pomaly aj druhe, lebo mi to vsetko velmi chyba, ale mam strach ci to zvladneme po financnej stranke a aj v nasom malom byte :frowning2:
9. nov 2007 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag,ta financna stranka podla mna neni tak zla, lebo budes uz mat veci po malom. ja som rok kojila, takze sme usetrili na mliecku :slight_smile: . kocik takisto po Martinkovi. akurat tie plienky.
Sloniiicek, gratulujem!!!
9. nov 2007 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim si ze by sa to vyriesilo, ale mame 1-izbovy byt, takze to by sme boli natlaceni ako sardinky :sweat_smile:
9. nov 2007 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dlho tvrdila, ze druhe nechcem a teraz ani nevnimam rozdiel. ale chapem ta. neviem si predstavit 1-izbovy byt. my sme mali stastie, ze muz ako lesnik dostal tzv. hajenku. teda domcek, ktory je teraz uz nas. :slight_smile:
9. nov 2007 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este, tusim si este mlada, tak mozte pockat - mozno sa to vyriesi.
9. nov 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mate super :wink:
toto je nas asi najvacsi problem a kedze mame uver este 13 rokov, tak si neviem predstavit ako to vyriesime, kedze tak dlho cakat urcite nechceme
9. nov 2007 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super sa zamestnas :wink: a budes vela zarabat! a potom sa to vyriesi! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale fakt - drzim vam palce!!!
9. nov 2007 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok