Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
9. nov 2007

zuzi vdaka, ono sa to raz urcite vyriesi 🙂 , ja v to verim
Ale viem ze vela mladych je na tom horsie ako my, tak sa nejdem ztazovat a ani to do tejto temy nepatri 😅

zuzi76
9. nov 2007

Tak sa musim rozlucit, lebo som u nasich a ideme si urobit kaficko! vecer sem mrknen dohodnut presne zajtrajsok s babami.
Ahoj!!!

vesi
9. nov 2007

čaute kočky,sloniiiik máš pravdu, treba pozitívne myslieť, ja som prevé tehu potratila - spontánny potrat a ked som znovu otehotnela, tak som si nič zlé nepripúšťala, dôležité je pozitívne myslenie 😉
zuzi, tak sa môžeme dohodnúť, že ked budeme pri tescu, tak ti zavolám 🙂
michalag, neboj všetko sa vyrieši 😉

michalag
9. nov 2007

vesi, jasne 🙂
Baby tak vam zavidim to zajtrajsie stretko 😅 , vela nafotte, aby som mala co pozerat
Tak macko PU je hotovy, potom ho dam do albumu 🙂

vesi
9. nov 2007

michalag, ty sa teda činíš 😀 ved si spravte stretko aj vy Zvolenčanky, aj keby ste boli len dve tak by bola zábava 😀 foťák mám už pripravený, baterky sa nabíjajú, dúfam, že ich nezabudnem 😝 😀

michalag
9. nov 2007

uz sa tesim na foto
Kedze na stretko sa mi neda, tak dnes zacinam vysivat somarika z macka PU.

vesi
9. nov 2007

waw, tak ty si v tomto ako ja, ked dokončujem jeden obraz, hned chystám dryhý, aby som nahodou neostala na prázdno 😀
miška, musím ísť, malá mi nedá pokoj, ale ešte okolo18 -19 hod nakuknem 😀

michalag
9. nov 2007

mne sa maly akurat zobudil, tak musim ist aj ja
Vecer este nakuknem 😉

snoopy
9. nov 2007

hu-húúúúú 😀 je tu niekto???

anjelik85
9. nov 2007

ja,ja, ja

dupinka
9. nov 2007

aj ja!

snoopy
9. nov 2007

jé čavte...som myslela, že som tu sama 🙂 ako kočky?

blumka
9. nov 2007

ahooooj zavislacky..som tu na skok, tak ze reku vas pozdravim...krizikom zdar!

anjelik85
9. nov 2007

ahoj snoopy, v pohode. my sa už týždeň celá rodinka liečime z choroby. s manželom sme na antibiotikách, malá nie. ale jej to vôbec neprechádza len sirupčekom, čo nám predpísala dr., tak asi s ňou ešte pôjdeme, nech predpíše niečo silnejšie.
ja si akurát idem preklika nejaké linky. potrebujem na vianočné, tak hádam tu niečo nájdem.

snoopy
9. nov 2007

blumka nazdar...ako vo svete?

snoopy
9. nov 2007

anjelik:
http://picasaweb.google.com/nadiaraad1

a klikaj do odpadnutia 😀

blumka
9. nov 2007

joooj snooopy celkom fajne...ale doma je najlepsie 😉 idem kuk aj ja co si to tu hodila za link

snoopy
9. nov 2007

no poviem ti blumka...ten link....klikám ako besná a vždy keď si už myslím, že som našla ten správny a najkrajší obrázok na vyšívanie, tak kliknem ďalej a tam je ešte krajší...no na nervy 😕

blumka
9. nov 2007

mi hovor snoopy...ja uz mam tolko postahovanych obrazkov ze by som potrebovala este dalsie dva zivoty na to aby som to vsetko vysila... 😀
ako sa ma babo? este stale neviete co to bude?

vesi
9. nov 2007

čaute baby, snoopy, neviem či som to už spomínala, ale naša saška sa narodila 25.2. 😀

snoopy
9. nov 2007

nevieme...budúci piatok idem na kontrolu, tak sa chcem spýtať, že kedy ďalšie sono, nech pokukáme...zvedaví sme 😀

blumka
9. nov 2007

no to ti verim ze si zvedava..My ideme o dva tyzdne na 4D tak sa uz neviem dockat... 😉

snoopy
9. nov 2007

ahoj vesi...nevravela si 😀 ...ja mám "obavu", že to naše bude 29.02. 😕 😀

vesi
9. nov 2007

aj to je možné, ja som mala termín 3.3, ale bola som presvedčená, že to bude vo februári 😀

snoopy
9. nov 2007

ja by som rada stihla ešte vodnára..to je tuším do 21.02., nech je po maminke 😀 😀 😀

vesi
9. nov 2007

tak toho drobca musíš presvedčiť, vyhnať, vydymiť 😀 😀 😀
naša staršia a my s manželom sme všetci traja váhy, len saška je tuším ryby...hmmm, to je hamba, ani neviem 😝 😅

bolulka
9. nov 2007

dievčatá, dá sa vyšívať s pupets muline? ja už naozaj neviem čo si mám objednať... a neviete nejaký iný internetový obchod s bavlnkami?

snoopy
9. nov 2007

nejak sme tu ostali len my dve vesi.....kočky asi klikajú vianočné linky 😀 😀 😀 😀

bolulka
9. nov 2007

halooooooooooooooooooo pomooooooooooooc

snoopy
9. nov 2007

najprv som si myslela, že to sú vzory na štrikovanie, ale nie sú....aj takto sa dá bavlnka ukladať.....celkom na to zaujalo:
http://picasaweb.google.com/soesca9580/PLASTICC...

bolulka skús:
http://www.dracica.sk/vysivanie/