Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

whizzy
23. nov 2007

dobre premakane to mas 😀 Pridem po rady ked mi pribudnu deti 😀

vesi
23. nov 2007

jasné whizzy už sa teším 😀 😀 😀

whizzy
23. nov 2007

A idem im uz vymysliet mena, lebo som takuto rozkosnu B.Potter abecedu stiahla 😵
http://photofile.name/users/nemkata/2861673/

vesi
23. nov 2007

😀 😀 to je krásne, máš čo robiť 😉 hlavne treba zamiesiť na bábo 😀 😀 😀

aja7
23. nov 2007

vesi..dupinka...dakujem..pripadam si ako analfabet 😀 ale uz to mam aj vytlacene..Naozaj, niektore navody nie su dobre 🙂

dupinka
23. nov 2007

aja. za kvalitu nerucime 😀 😀
a tiez vela zavisi od kvality tlace... 😉

julova
23. nov 2007

Ahojte 😉
ja na Vas nekasleeeeeem 😒 ...len som porobila doma kym ako-tak vladzem...spanok uz nemam ziadny poriadny,...o vysivani pomlcim 😔 ...uz moc nevydrzim...cela som ubolena 😖...aaaach jo..zachvilu idem do poslendeho mesiaca 😝 ...ale myslim na Vas, ked to stiham popri strachu z bliziaceho sa porodu 😝 😀

michalag
23. nov 2007

Ahoj juli, neboj sa nemysli nato 😉 . Potom ked uvidis malicku tak zabudnes na vsetko 😉

julova
23. nov 2007

Ahoj Miska - to si aj ja vravim 🙂 😉 ...ale boli sme na tej priprave otecka k porodu a sice ta Dr. bola uuuuzasnaaa a mila 😵 ...ale ako tak opisovala vsetky porodne doby, nebolo mi vsetko jedno 😝...a este ma nepovzbudil ani fakt, ze nebudem moct mat epiduralku 😖 ☹

michalag
23. nov 2007

a preco ti nemozu dat EPI?
Ja viem, ze sa tazko nemysli na strach, ja som si nepripustala strach a porod dopadol nad moje ocakavania vynikajuco, aj ked neviem ako som mohla tak porodit, ale...
Mysli len nato, ze malicku budes mat za chvilku pri sebe 😉

julova
23. nov 2007

Miska - lebo mam zvyseny fibrinogen - problemy so zrazanlivostou a musim si denne pichat Fraxiparine na zriedovanie krvi...a ta anesteziologicka povedala, ze to je problem, lebo by po pichnuti epi mohli kvoli tomuto nastat komplikacie...tak preto...vraj tie mozu ale nemusia nastat, ale ze ziadny Dr. to nebude riskovat...aaach jo 😔 😀

michalag
23. nov 2007

tak vzdy lepsie vydrzat bolest ako keby si si to mala potom vycitat 🙂 . Ja som rodila bez EPI a nebolo to az take strasne

chaarleene
23. nov 2007

whizzy - tyhle sněhuláčky mám taky připravené, jednoho jsem už začala vyšívat někdy loni, ale nezkušeně jsem to vzala celou mulinkou, takže jsem to nakonec musela nechat, protože jsem prostě neprocpala jehlu dírkou, když už tam šla počtvrté 😅

zuzi76
23. nov 2007

Ahojte!
julova, neboj sa! Ja som to mala velmi rychle a vacsina bab co poznam nemala ziadne problemy a bolo to celkom v pohode. Takze, mysli na to ze budes medzi tymito aj ty! 😉

michalag
23. nov 2007

Ahojte 🙂 , je tu nieeeeektooooooo?
Uz tu nebudem dlho, len do nejakej 14:30, lebo ideme na vikend k mojej mamine, hoci byva iba 20 minut autobusom, ale drahy chce ist k rodicom si oddychnut a ja si aspon tiez trocha oddychnem, tak tu budem az v nedelu.

julova
23. nov 2007

Joooj...zlte ste...dakujem za povzbudenie 😵

idem trosku vysivat a vlasy si umyt....dnes sa idem vyguulat vecer na kulturu....DJ set a Andy Fletcher z Depece Mode je tuuuu...juchuuuu 😀...dajte tip, kam si mam pichnut fotak...mame dost taky vacsi...tak hadam ma tehulu nebudu az tak osahavat...len neviem, kam ho pichnut, aby mi ho nenasli 😝 😀

julova
23. nov 2007

a nie ste zlte..ale zlate 😅 😀 😉

michalag
23. nov 2007

juli, tak si to vecer uzi aj za mna 😉

whizzy
23. nov 2007

tak sa dobre zabav Zuzi🙂 Miska ty si pekne oddychni 🙂
My ideme do kina - dni ruskeho filmu su, alebo co, tak som zvedava 🙂 Milujem klubove filmy, tak sa moc tesim 😵

julova
23. nov 2007

no uzijem ako uzijem...ulovim niekde stolicku a budem nanho cumet...ja take Dj mixy nemusim..ale Depeche je Depeche 😀....keby som si mohla vybrat, radsej b som brala Martina Goreho 🤐 😀 ...ale tak aj Fletch moooze byt 😀

dakujem pekne...uzijem si ako budem vladat..ale urcite tam nebudeme do konca...trosku popocuvam...urobime cvak cvak...a ide sa hore pupkom domov 😝 😀

matar
23. nov 2007

tak som sa rozhodla pre veniec, dakujem za typy 😀 vesi, máš pravdu, ja to hádžem od oka,zatial mi to vychýdza- takže dupinka, sme dve 😀 aj ja len perlovkami a na perličku 🙂

vesi, ten mailík mi neprišiel,ale už nevadí,aj tak by som to už nestihla 😉 a aký program si mi to vlastne posielala?

snoopy
23. nov 2007

ahojtéééé 😉

julova
23. nov 2007

ahoooj moja 🙂...tak mi porad aspon Ty, kam pichnut vecer fotak, aby mi ho nezhabali 😝 😀....

snoopy
23. nov 2007

jááj ideš na toho "flečra" 😀 ....tak hádam tehuľu nebudú prehladávať....do podprsenky 😀 😀 😀

matar
23. nov 2007

jul, zapni si pod bruškoladvinku, tam ti šahať nebudu 😀

blumka
23. nov 2007

haloooo... 🙂

julova
23. nov 2007

Zuzik ale my mame taky fotak, ze by mi vyrobil kosik "Z "😀 😀 😀..tam to asi nedam...ale ta ladvinka....teda uz len ta ladvinka mi chyba 😀 ...ale mozno by ju brusko zakrylo 😀 😉...no uvidime..nieco vymyslim 🙂

ahoj blumi..ako za velkou mlaaakou? 😉

blumka
23. nov 2007

ahoj jul 😉 poslusne hlasim, ze tu za mlakou je vsetko ok a najblizsie dva mesiace sa nic menit nebude 😀 😀

michalag
23. nov 2007

snoopy 🙂 , ako sa mas? Uz ti je lepsie?

snoopy
23. nov 2007

čaves Blumka....terezka poslúcha?

Zuzik...tak potom už len do gatiek 😀 ...a hlavne sa musíš tváriť, že to tak má byť 🙂