Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

anicka19871
8. feb 2014

Ahojte poradíte mi prosím, už som zúfala.Hľadám veľkonočné predlohy na vyšívanie krížikom. Neviete mi stým pomôcť?

anicka19871
19. feb 2014

lydik ďakujem veľmi pekne 🙂

kiki2
26. feb 2014

Holky, prosím dělám neteřince polštářek a ráda bych něco vyšila, ale nic mě nenapadá, nějaký klas. motiv- krteček nebo ovečka,...

kiki2
26. feb 2014

@6mia6 Prosím kde jste sehnala předlohu na metr Cars, děkuji

6mia6
26. feb 2014

@kiki2 ahoj na nete. Kvalita nic moc ale da sa. Skuste do googla obrazky a zadať medidor cars stitch

6mia6
26. feb 2014

@kiki2 lepšie je medidor cars punto de cruz

aarriel
1. mar 2014

Ahojky. Nemáte nějaký předlohy na vyšívání srdíček a písmen? Chtěla bych vyšít přítelovi povlak na polštářek k narozeninám a nemůžu najít nic, co by se mi líbilo :(

xmatax
8. mar 2014

ahojte, chcela by som sa opýtať,či nemá niekto obraz - motív Praha - krížiková výšivka. Má to byť darček pre našu tetu, ktorá žije v Čechách, k okrúhlym narodeninám. Zatiaľ ďakujem

eirina
23. mar 2014

Ahoj holky,nemáte některá předlohu na vyšívání křížkovým stehem něco s vlkem? Můžu poslat něco na oplátku.. 🙂 🙂 Díky za odpovědi

eirina
27. mar 2014

@martulinecek Dobrý den, máte prosím ještě ty časopisy s vyšíváním? Děkuji Daniela

eirina
27. mar 2014

@martulinecek Dobrý den, máte prosím ještě ty časopisy s vyšíváním? Děkuji Daniela
@tina1506 Dobrý den, všimla jsem si kolik máte příspěvků předloh. Můžu vás poprosit zda nemáte nějakou výšivku vlka? Moc by se mi líbil z časopisu malování jehlou 1/2007,ale nemůžu ho sehnat. Může být i třeba jiný vlk. Byla bych vám vděčná. Děkuji Daniela

janefales
4. apr 2014

@eirina Já něco mám, mohu poslat, pošlete e-mail

janefales
4. apr 2014
eirina
4. apr 2014

@janefales Dobrý den, tak to budu ráda. ninusenka2@seznam.cz

bezaz
28. jún 2014

ahojte, objavila som na FB super stranku, krasne navody su tam https://www.facebook.com/pages/Teodora-pontox/1...

lenkalienka4
1. júl 2014

ahojte zháňam nejaký pekný vianočný obrus, máte niečo?

lenkalienka4
4. júl 2014

Tu uz nikto nechodí? ...

jachin
5. júl 2014

@lenkalienka4 popozerala si stránky s návodmi čo tu hodili baby? alebo zadaj do googla návody na výšivku vianočný obrus, určite niečo vyhodí
ja osobne nič také nemám

ela2710
6. júl 2014

@lenkalienka4 Ani nie, vacsina je v skupine o vyšívaní

adrika48
7. júl 2014

Ahojte, prosiiim mam taku prosbu,co tu je vyssie ta krizikova vysivka dvoch ludi, muz a zena ako sedia na stolicke a piju drinky, ma niekto z vas predlohu? alebo kde by som ju mohla najist? prosim prosim... pripadne ak ju mate mohli by ste mi ju poslat na mail adriana.vachanova@gmail.com
dakujem

leila1986
3. aug 2014

AHOJTE NEMA NIEKTO PREDLOHY 4 ROCNE OBDOBIA?

moncsikaja
13. aug 2014

Ahojte mamicky.ma niekto predlohy na abecedu macka pu..🙂 prosim piste na email moncsikaja@azet.sk dakujem vam

tomastomasovic
2. sep 2014

Zdravim, viete mi pls poradit kde by som zohnal predlohu na krizikovu vysivku po pripade gobelin obrax E. Muncha? Moze byt aj ineb umelecke dielo ale prednostne Munch☺ dakujem

mata2349
18. sep 2014

ahojte žienky...... kupuje niektora z vas vysivaci casopis Bara?....... potrebovala by som z čisla 4 predlohy na take dva drevene domceky /na 10.strane su/ .... casopis mam.... len ta predlohova cast sa mi niekde zapatrosila.....dakujem

mayka
14. okt 2014

baby kde kupujete cez eshop predlohy zn. lanarte a dimensions? Kedysi som objednavala z UK. Ale je tam drahe postovne.

mima86
27. okt 2014

@zigzag Ahoj, chcela by som sa opytat, ako to robis, ze vysivka vyzera tak jemnucko?? Som zacinajuca. Vsimla som si, ze davas tie najmensie kriziky, ale aku davas nit, lebo ja som to skusala a nevyzeralo to pekne (davala som perlovku a aj tak sa mi to zdalo hrube). Tak davas tensiu nit alebo redsiu panamu?? Ci ako? dakujem

mremenova
31. okt 2014

dobre rano maminy, prosim, nejake predlohy konika, dcerka miluje kone a mna chytilo strikovanie, pomozete mi prosim, dakovala

lentilka135
9. nov 2014

Ahojte! Môžem vás poprosiť o pomoc na predlohu krížikovej výšivky, abecedu detskú? Chcem krstniatku vyšiť meno. Ďakujem krásne.

jaag1965
5. dec 2014

@simca06022011 fantázia