Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

ivet
10. nov 2007

Je, měli jste srazík? To musí být super, celou dobu se probíraly bavlnky a předlohy, ne? 😀

zuzi76
10. nov 2007

No, aj to, ale nakoniec sme vzdy (teda vacsinou) skoncili pri detoch! 😀

michalag
10. nov 2007

ahojte 🙂 ,
ako sa mate?
Ja som prave zacala vysivat somarika z macka PU, tak som zvedava ako to bude vyzerat, kedze niektore mulinky som trochu vymenila 😅

julova
10. nov 2007

CELKOVÁ ZNÁMKA: "1" VÝBORNE (bodov: 37)
Ste osobnosťou s mnohostrannými záujmami a veľkým kultúrnym prehľadom. Vaším poslaním v spoločnosti je odovzdávať vedomosti. Nie sa však vyvyšovať – to robia Vaše vedomosti za Vás. Kultúrnemu človeku, ako ste Vy, pristane skromnosť.

VÝSLEDKY PODĽA JEDNOTLIVÝCH BLOKOV:
LITERATÚRA
Známka: "1*" EXCELENTNE (bodov: 9)

ZEMEPIS
Známka: "4" DOSTATOČNE (bodov: 5)

HISTÓRIA
Známka: "2" CHVÁLITEBNE (bodov: 6)

PRÍRODNÉ VEDY
Známka: "1*" EXCELENTNE (bodov: 9)

UMENIE
Známka: "1" VÝBORNE (bodov: 8)

😀

Ďakujeme za účasť v ČR:SR teste národa 2007!
Realizačný tím TEST NÁRODA

ivet
10. nov 2007

Zuzi, no to je jasný, to s kamarádkama konstatujeme taky...vždycky zakončíme hovor dětmi...ať se tomu snažíme vyhnout sebevíc 😀

renika
10. nov 2007

michala a vedela by si sem dat link,kde najdem somarika z macka Pu? Ten sa mi paci najviac a neviem ho zohnat ☹ Bola by som ti velmi vdacna.

julova
10. nov 2007

no joo...vidno, ze nie som cestovatel..dobre mi je na tomto nasom malom Slovensku 😉 😀

zuzi76
10. nov 2007

Julova gratulujem!!! si dobra!!!
moji chlapi pozeraju nejky film o opici na jojke. 😉

zuzi76
10. nov 2007

Zuzi prepac, si vyborna!!!

julova
10. nov 2007

Zuzi - tusim ze opica na snehu sa to vola, ze? 😀...neviem co to mam za uchylku stale si takto nejako dokazovat, ze nie som blba 😀...ale samu ma to prekvapilo...cakala som dvojku..zasa budem machrovat pred mojim Petom, ked dojde kazdu chvilu úprace 🙂

julova
10. nov 2007

no ved preto! 😀 😉

zuzi76
10. nov 2007

tak nejako.
pomachruj urcite!!! 😉

julova
10. nov 2007

aaaa spomen certa...uz je tu 😀...idem na vec 😀

julova
10. nov 2007

az sa mu dych zastavil 😀 😀

michalag
10. nov 2007

juli, si vyborna, ja sa racsej nejdem chvalit, lebo je to na zaplakanie 😅 ☹
renika, skusim pohladat a dam sem link 😉

julova
10. nov 2007

ta historia aj tak bla o tipovani 😀 🤐 ...no a umenie a literatura, to je moje...no poslite ma niekde kde sa nedohovorim a nevratim sa domov 😀...

renika
10. nov 2007

michala ok,si zlata 😉

zuzi76
10. nov 2007

no, mna potesi ked mi niekde vyjde ze nie som blba, ale vzdy sa obavam toho, ze co ked vyjde ze som! 😀

michalag
10. nov 2007

tak ja si po tomto teste tak pripadam 😝 😀

zuzi76
10. nov 2007

ber to tak, ze ti nesadli otazky. 😀

michalag
10. nov 2007

tak to teda nesadli 😀 , ale aspon prirodne vedy mi sadli 🙂 , aspon to ma tesi

snoopy
10. nov 2007

ja mám 34...história bola úplne mimo 😖

michalag
10. nov 2007

to mas stale lepsie ako ja 😉

snoopy
10. nov 2007

ale IQ 123 mi celkom postačuje...s tým sa už dá niečo robiť 😀 😀 😀 no dobre idem spať...dnes bol emočne aj inak náročný večer 😎 🙂

dupinka
11. nov 2007

baby, vy ste dobreeeee.... ja som mala len 35 bodov.. ☹

dupinka
11. nov 2007

a k vasej teme byvanie: my sme s manzelikom obaja Presovcania. manzelik po VS dostal flesk ako prof. vojak v Hlohovci, tak sme sa ako snubenci pobrali tam. A kedze ja pracujem v Nitre, tak sme sa nakoniec rozhodli kupit bytik (na hypoteku) v nitre, predsa len, krajske mesto, kym v Hlohovci to je mrtve. drzi to tam akurat tak armada. (neurazam). Tak sme sa mesiac pred svadbou nastahovali do nasho 3izb. bytika. nemam na blizku ziadnu rodinu, ale zato mame super susedov. Zvykli sme si, aj ked to nie je vzdy lahke... a vyhodu mat na blizku rodicov asi pochopime, az ked budeme sami rodcia. 😉

vesi
11. nov 2007

baby, kde ste vyšívate? 😕

dupinka
11. nov 2007

ja ano! a este k tomu upratujem kuchynu, to tu u nas pri tej prerabke teda vyzera... 😒

antonia.z
11. nov 2007

Nechcem sa tu opakovať, tak len v skratke! Keby mal niekto záujem o DMC mulinky, tak sa mi ozvite! Mám pár kusov na predaj za 17 Sk - čísla Vám môžem poslať, alebo 2 darčekové balenia za 1050 Sk! Inzeráty som dala aj na Bazár na tejto stránke 9.11. Poštovné by bolo zadarmo!