Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

julova
26. nov 2007

papa Blumi a prajem turbo ihlu 😉 😀....

snoopy
26. nov 2007

huuuuu 😀

vesi
26. nov 2007

čaute 😀 😀

julova
26. nov 2007

hu...som tu mala maminu a kolega byvaly bol v 5 proti 5 tak som kukala 😀

julova
26. nov 2007

no kde ste "strašiačky" 😕 😀

julova
26. nov 2007

napocitam do 5 a idem prec 😠 😀 ...vysivat 😉...tak ak sa tu uz nevidime dnes, tak pekny vecer a sikovne ihly prajem 😉

michalag
26. nov 2007

haloooooooo, halooooooooo 😀 😀 😀

luculka
autor
26. nov 2007

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
HOTOVOOO 😀 😀 😀
teraz idem na meter tak dufam ze ho stihnem Natálke k 1roku 😀 😀 😀

michalag
27. nov 2007

Ahojte kocky 😉 ,,

whizzy
27. nov 2007

Ahojte 🙂
Sa po dlhych troch dnoch znova hlasim 🙂
Plastova kanava je kupena 😀 Je paradna, este na to nevysivam,len 4 skusobne kriziky, stale na to pozeram a tesim sa 😀 Som pacient 😅
Ale bude to sranda, lebo ked vysivam na latku smerom hore, tak ta ihla zapichnuta v latke drzi a prechytim si ju, tu to tak jednoduche nebude 🙂
A v Motylovi je to ako som pisala, ze A4 120.- a ta vacsia 110.-, ale ta vacsia ma strasne obrovske tie ocka a su stvorcove, na tej mensej su kruzkove.
A chvalim vam vsetky hotove pracicky 😵

michalag
27. nov 2007

ahoj whizzy 🙂, a co ides na nu vysivat?

whizzy
27. nov 2007

snehuliacikov, davala som tu niekde par stran dozadu link na album 🙂
Len mam taku vnutornu zbytocnu dilemu, ci si mam kupit prepisane bavlnky, alebo risknut tie farby co mam 😅

michalag
27. nov 2007

ja ked neviem zohnat mulinky, tak davam od oka, ale potom sa mi zda ze to nevyzera tak ako by malo a nemam z toto taky dobry pocit ako ked mam predpisane.
Whizzy, ved ak mas podobne odtiene tak skus aj tie 😉

whizzy
27. nov 2007

asi si napisem ktore mam, pojdem do obchodu a ak bude velky rozdiel, tak kupim, ak nie pouzijem co mam. som aj nad Puppets rozmyslala, ale Julova pisala, ze sa s nimi horsie robi, ostanem pri Anchorkach.
Miska kedy sa pustis do fotky?

michalag
27. nov 2007

whizzy, uz som sa pustila do fotky vcera ale zatial sa mi nejako nepozdava, hoci toho este nemam vela vysiteho, iva stvrtku ciapocky, tak uvidime

michalag
27. nov 2007

Ahojte baby, prave som zistila ze mi ta predloha fotky nevychadza a ze je ina ako v PC, moze to byt?

jejke
27. nov 2007

Caute,
Whizzy, ta Kanava je uz s predtlacou?
Ja by som chcela uz vysivat bez toho zdlhaveho pocitania,
momentalne stagnujem, zacala som starsiemu popri rozrobenej vysivke aj pliest capicu.... 😖 Stale periem tie dve co ma lebo sa vonku poti.
A v obchode
"odvetranu" nemozem zohnat.
Vysivali ste niekto krizikom obrazok vlnou na vlnu?(na sveter a pod.)

whizzy
27. nov 2007

jejke, to nie je s predtlacou, to je taka umela hmota s dierkami. Je to celkom makke a ohybne, som si to tvrdsie predstavovala.
Este som nevysivala na latku s predtlacou,ani ma to moc nelaka, keby tam ta farba presne nesedela, asi by ma porazilo od nervov 😖
Miska, v com je to ine?

michalag
27. nov 2007

whizzy, asi som uplne blba 😝 😀 . Vytlacila som si druhu predlohu a preto mi to nesedelo. Ale vytlacila som ju znova a uz mi to sedi. Zlakla som sa ze ju budem musiet zacat od znova

whizzy
27. nov 2007

😀

michalag
27. nov 2007

moja sikovnost 😀 😀 😀

whizzy
27. nov 2007

aspon si to zistila. Keby si kvoli tomu polovicu vyparala, to by si bola nastvana 🙂

antonia.z
27. nov 2007

Ahojte,
keby ste niektorá potrebovali DMC mulinky, tak sa pozrite do Bazáru, dala som tam včera 3 inzeráty, môžte si ich pozrieť, možno že niekoho zaujmú! Díky! Majte sa pekne a vyšívajte a vyšívajte a vyšívajte... 😵 😵

lenkalienka4
27. nov 2007

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ahojte kocky, moje turbo ihly siju jedna radost... som závisláááá 😀 😀 😀

whizzy
27. nov 2007

ahoj lenka, no paradne ti to ide 😵
mam super tip na rychlejsie vysivanie: vyhliadnite si krasnu predlohu, kupte si na nu vsetko potrebne a ked vysivate si to vsetko pred seba pekne poukladajte 😀 u mna funguje 😀

michalag
27. nov 2007

ahoj lenka, ja som tiez zacala vysivat foto, ale chcela som to mat sedo-biele, ale mam tam aj farebne, tak som naozaj zvedava ako to bude vyzerat

lenkalienka4
27. nov 2007

ahojte, miska, ked uz bude nieco vidiet, tak daj foto. 😉 s kolkymi nitami vysivas?

michalag
27. nov 2007

myslis kolko ich tam je?
myslim ze 24, kukni do albumu, robim tu druhu (sedo-bielu)

matar
27. nov 2007

je luculka, ja by som sa ti tiež hccela narodiť do tekej izbičky 😵

lenkalienka4
27. nov 2007

miska, a preco si zvolila tu sedu a nie farebnu?