Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

julova
8. dec 2007

Ahoj Lucik - veru 😅 ...nechces ma prist z druhej strany vedla Petula mojho drzat za ruku? 😀...taku sestricku by som tam moc chcela 😉

blumka
8. dec 2007

jul urcite to vsetko dopadne dobre 😉 ja akurat dnes zacinam 33tt a tiez uz mam kadejake myslienky 😅..

julova
8. dec 2007

vzdy ked sedim pri vysivani a Terezka sa prevaluje, tak normalne to musim na chvilku odlozit a tak sa zapozeram a dumam nad tym, aky je to vsetko velky zazrak.. 😵 ...obrovsky respekt citim....

lubu
8. dec 2007

Julova keby som bola z BA tak okamžite 😉 Ale ty to zvládneš sa už teším s vami... Moje mimi ma dnes kope do močového mechúra 😀 je to také krásne zvláštne 😀

blumka
8. dec 2007

veruze je to zazrak, najvacsi na svete...a o chvilocku ho uz budes mat v rukach 😉 😵
A uz mas vsetko prichystane?

julova
8. dec 2007

blumi myslim, ze uz mame vsetko...este v utorok ideme kupit prebalovaci pult s vanickou...slubila mi jedna kamaratka, ale nakoniec nic z toho 😖...tak sme si zajednali blizko v jednom obchodiku 🙂...ale inak uz len treba kocik zlozit a vymysliet v nasom pidi-bytiku parkovacie miesto 😀...ale inak vsetko je uz na svojom mieste, aj zbalena som uz 😵

Lucik - skooooda, ze ste neni odtialto alebo my odtial 😵 ..ale urcite budem citit ako silno na mna myslite a aj to mi pomoze 😉...a kedy idete na 3D 😉

lubu
8. dec 2007

Jul 7.1 už sa neviem dočkat 😵
Neboj aj tlačit budem v duchu s tebou 😀 😉

julova
8. dec 2007

Lucik - tak som moc zvedava 😉 ....to my uz mozno aj doma budeme 😅 😵 ...a idem Ti poslat do IP t.c./aj ty mi posli prosiiim prosiiiim...nech Ti mozem hned cerstvo napisat sms 😉

blumka
8. dec 2007

no idem ja babenky od vas, hlad ma vyhana 😀 a aj povysivat by sa dnes zislo 😉
majte sa krasne, papa

lubu
8. dec 2007

JAsné budem rada...Aj ja ti budem písat novoty potom 😉

julova
8. dec 2007

uz som poslala 😵 ....a idem sa aj ja vyvalit zasa s bruskom hore, lebo sediet na stolicke dlho nevladzeme 😝

Tak pekny zvysok soboty, zajtra nakuknem 😉

Lucik - cmuk, pohladkaj brusko 😉

matar
9. dec 2007

ahojte 🙂 práve som si vytlačila nikolkinu fotočku zo stich-u a idem skusiť previesť tie DMC na puppets, tak držte mi palce 😕

miruschka
9. dec 2007

Ahoj dievcata, mam otazku. Neviete, kde sa da zohnat ( v Bratislave) plastova kanava. Mala by som dake motivy, len podklad na ne mi chyba. ☹ Budem happy ( 😀 ), ak mi niektora z Vas pomoze. Vopred dakujem m.

vesi
9. dec 2007

Ruštinárky, mám pre vás bojovú úlohu, preštudujte si prosím tieto stránky a zistite či sa tam dá niečo voľne stiahnúť, prosím, prosím 😀
http://www.iskusnitsa.ru/Lanarte.html

vesi
9. dec 2007
vesi
9. dec 2007

tak kde sa všetky flákate? 😠 😀
dalšia inšpirácia
http://www.mysticstitch.com/

matar
9. dec 2007

ahoj vesi,
z tej ruskej stránky nejde nič zadarmo, svinuchy sú to 😠

vesi
9. dec 2007

ahoj maťka, škoda sú tam nádherné veci, ale ešteže máme PC stitch keby sa nám niečo veľmi zapáčilo 😀 ako sa máš?

michalag
9. dec 2007

Ahojte baby, tak ako sa mate?
matar, tak ako si dopadla s prevadzanim na puppets?

vesi
9. dec 2007

ahoj miška, ako sa máte?

bibianna
9. dec 2007
michalag
9. dec 2007

vesi, mame sa dobre, zajtra ideme k Dr. tak dufam ze uz ma hrdielko lepsie, ale este pokasliava, tak som zvedava

whizzy
10. dec 2007

ahojte 🙂
Miruschka, v BA sa da kupit v Motylovi, 2 velkosti maju.
Vyzera to super, zacala som 3 nitkami, vyzera to pekne husto, ale dost tazko sa to tam picha, ked v tom ocku su uz nitky 😅 Latka sa uhne, ale umela hmota nie.
Zuzi76 posli mi mail, poslem obrazky nejake.
http://profile.imageshack.us/user/whizzzyy/
tu su snehuliacikovia, robim toho s vencom 🙂 Ak sa nedaju stiahnut, poslem na mail.
A kupila som si Rozarku special a su tam na Velku noc paradny zajkovia.
Dokoncila som aj tie kosatce konecne, odfotim a poslem link, najblizsie dni 🙂

snoopy
10. dec 2007

bré ránko ...teda už deň 😀

michalag
10. dec 2007

Ahojte, je tu niekto?
Snoopy, tak uz zacinas 30tt 🙂

snoopy
10. dec 2007

čaves miška...no veru...30-ka na krku 🙂

michalag
10. dec 2007

tak uz sa ti ide kratit
Ako sa mate a kedy ides na sono?

snoopy
10. dec 2007

jááj veď ani nehovor...začnem ma chytať panika 😀
dobre sa celkom máme, dnes sa to čudo vypúča niekde pod rebrom, tak som "nadšená" lebo neviem ako sa mám za PC skrútiť, aby sa mi dobre sedelo. Na sono idem vo štvrtok, tak dúfam, ža sa drobec ukáže 😅

Vy ako?

michalag
10. dec 2007

my dobre, dnes sme mali ist k Dr. na kontrolu, ale nestihli sme bus a dalsi ide az o 11:30, a to uz Dr. nestihnem, tak pojdem zajtra, ale idem aspon kuknut maminu, lebo ked pride drahy z prace chceme ist do metra