Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
7. nov 2007

sloniiicek, tak, tak 😀 😀 😀

michalag
7. nov 2007

baby a neviete kolko zhruba stoji zaramovanie?

vesi
7. nov 2007

to záleží od veľkosti obrazu a rámu, ale je to podľa mňa dosť drahé 😝

extravaganca
7. nov 2007

vesi:Chci se pokusit o medvídka s písmenem P..snad jsem si nevzala velké sousto na začátečníka

vesi
7. nov 2007

neboj sa, zvládneš to 😀 😀 už sa teším na foto 😀 😀

extravaganca
7. nov 2007

vesi:Tak budu se snažit 😉 No na foto se hned tak netěš....vybrala jsem si na začátek blbý čas...Vánoce klepou na dveře,takže mě čeká úklid doma u našich,pak pečení a taky schánění dárků a nutné předvánoční dýchanky s holkama 😀 Ale při chvilkách určitě budu vyšívat

vesi
7. nov 2007

extravaganca 😀 😀 😀 nie si v tom sama, čaká nás to tiež 😝 😀

dupinka
7. nov 2007

baby, tu v nitre sa akosi zmaraka, asi bude snezit.. 🙂 a vcera to tu vyzeralo pekne blielo, len skoda, ze tak kratko ☹

sloniiicek
7. nov 2007

v BA svieti slniecko. 😀

dupinka
7. nov 2007

aj tu donedavnam ale uz poletuje sneh 😀

michalag
7. nov 2007

tu vo ZV. je tiez zamracene, ale obcas vykukne slniecko, tak hadam sa bude dat ist aj von, hoci tu dost fuka studeny vietor

dupinka
7. nov 2007

no, tak zo snehu je napokon dazd... 😒

michalag
7. nov 2007

tak u nas pre zmenu vykukuje slniecko, ale myslim ze dnes sa to bude este menit 😠

dupinka
7. nov 2007

idem pracovat, sice mam marodku, ale pracujem 😒

anaxamon
7. nov 2007

prepacte ze vam tu tak vpadnem, ale nezaoberate sa niektora alebo nepoznate niekoho kto sa venuje vyrobe rucne vyrabanych pohladnic z roznych materialov?

michalag
7. nov 2007

ozaj baby 🙂 , neviete o nejakom organizeri na mulinky, lebo ich mam strasne vela a pomaly neviem kam ich mam davat 😅

whizzy
7. nov 2007

michala ja mam taku krabicku na to, niekde som davala link, skusim este najst.
a potom su na to take vidlicky, ze len das dole ten pruzok a nastoknes na vidlicku a das do zakladaca.

whizzy
7. nov 2007

na str. 15 som davala link na ebay tu co mam ja a tento davala vesi:
http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=M...

bibinka
7. nov 2007

matar- ak ti ešte nikto neodpovedal ohľadom rozpíjania červenej na výšivke: ja som to vždy namáčala či prala len v studenej vode s octom, toho tam musí byť dosť(musíš ho fest cítiť) a potom naškrobiť. kým som na to prišla, tak som si zničila jeden obraz(hlava dubová 😠 ).ale toto pomáha. tie nové "červené" sú už nerozpíjajúce 😀

michalag
7. nov 2007

whizzy, a dostat to aj tu na SK, ale musim len cez Cechov? A nevies kde by som nasla krabicku - vidlicky?

dupinka
7. nov 2007

este k ramovaniu: v pruskom vyrabaju drevene ramceky, da sa na objednavku poslat klasika palicky akej velkosti chcete, doma si to uz len zlozite,spojite klincom a pripadne zabehnete do sklenarstva, ci vam nedaju nejaky odpad,ten vyuzijete. Mne tak svokor robi ramceky pravidelne.. Skusim zistit kontakt, ak niekto chcete...

whizzy
7. nov 2007

krabicku som tu nezohnala, mam ju z ebay, ale vidlicky mi nukala teta v Motylovi. Neviem kolko stali, som ich nezobrala, som mala zafixovanu tu krabicku 🙂
Skus do Motyla maila napisat, ci a za kolko by to poslali. Na tej ceskej stranke su nejake vyfotene, tam to tiez predavaju.

vesi
7. nov 2007

čaute , ja to mám v obálkach a obálky v krabici. na každú farbu jedna obálka...ale po tej krabičke túžim už dávno 🙂

whizzy
7. nov 2007

ak v sobotu pridem, dotrepem aj krabicku 😉

michalag
7. nov 2007

whizzy a nemohla by si mi napisat stranku? Prosiiiiim 😵

vesi
7. nov 2007

O.K: dúfam, že prídeš, prinajhoršom pritiahneš aj návštevu 😀 😀 😀

michalag
7. nov 2007

ten moj drobec mi spinka od 13:15, tak som zvedava kedy vstane a kedy pojde vecer spinkat, kedze o takomto case uz byva hore a robi mi zbytu kolnicku 😀 😀 😀

vesi
7. nov 2007

a tá moje zase začala spávať menej, predtým aj 3 hodky potiahla avečer bez problémov išla spať a teraz už tretí deň len hodinku 😠

michalag
7. nov 2007

whizzy, uz nemusis, nasla som to, ale skoda ze tam nic take nieje ☹

whizzy
7. nov 2007

michlaka poslala som IP. Na tej str. 15 mozno uz nie je, ked je to vydrazene, nepozerala som. Nasla som ti odznova celu stranku s roznymi krabickami, taskami a vidlickami.