Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

whizzy
10. okt 2007

eli, DMC sa daju nahradit Anchorkami podla prevodnika. No neviem ci to uuplne presne sadne, ale malo by sa dost podobat.
http://yarntree.com/019dmccn.htm
toto je jedna z tabuliek, na nete sa ich da najst viac. A teta predavacka ma nejake zle udaje...

eli77
10. okt 2007

diky idem kuknut....no tu tetu predavacku si mala vidiet...vyskocila na mna ako by to bol smrtelny hriech ze chcem dmc-cka... 😠 ale neboj velmi rychlo som ju uzemnila 😀 😠 😀

whizzy
10. okt 2007

ja som si v jednej predajni pytala taku krabicku na mulinky co som sem davala link a tiez ma teta predavacka presviedcala,ze take neexistuje 😠 Mam chut tam ist aj s krabicou, nech vidi 🙂

vesi
10. okt 2007

ahojte, v niektorých galanterkách ani netušia, že DMC existujú 😠 😀
ked nenájdeš nejakú farbu v tomto prevodníku, tak pozri prvé stránky, sú tam linky na dalšie prevodníky 😉

biccy
10. okt 2007

Ahojte dievcata. 🙂 Neviete,ci sa panama s vysivkou pri prani nezrazi a ci nitky nepustaju farbu?? 😕

matar
10. okt 2007

a prečo ste také espokojné s perlovkami? ja vyšívam len s nimi a nemám pocit, že by boli zlé 😒 začala som s nimi síce preto, lebo mi svokra dala plnú krabicu, ale postupne si aj ja dokupujem len tie. a obrázky sú super 🙂
vačšinu mám na: http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?... 🙂

matar
11. okt 2007

baby, prosím vás, vyšívali ste už niektorá deťom do izbičky meter? a ako ste ho dali na stenu? zarámovali ste ho okolo, či ako? môžete hodiť niekto foto? neviem ako to mám pripevniť ku stene 😒 dík za radu

eli77
11. okt 2007

matar...podla mna na vrchu z latky usi tunel prevlec cez to palicku...na konce nejaku ozdobnu snurku a tu snurku zaves na klinec 😀 iny napad nemam🙂

eli77
11. okt 2007

a urcite ho nedavaj do ramu 😉

eli77
11. okt 2007

Julova...dakujem-dakujem-dakujem 😵 uz mi to prislo...vecer si to pozriem a skusim uz aj daco vytvorit 😀

julova
11. okt 2007

Eli, tak som rada 😉....rado sa stalo..

eli77
11. okt 2007

baby pomooooooc ☹ s hrozou som zistila ze predlohu ktoru chcem vysivat sa neda vytlacit...vlastne da ale cele je to nejake rozmazane...skratka totalne nepouzitelne 😠 ...co mam robit? 😖

julova
11. okt 2007

eli, no jedine asi pracne priamo z PC prekreslit 😖..ja som si tak jednu otvorila v PC a tak prekreslovala...sice mi to trvalo riaaaadne dlho, ale podarilo sa...ale ked tam mas vela odtienov a vselijakych znaciek, tak to asi bude narocne co? a ked to otvoris v pocitaci, tak to rozmazane nie je? 😕

eli77
11. okt 2007

julova trosilinku je to rozmazane...prekreslovat? Nieeeeeeeeeeee ☹ boze..ved to bude trvat do vianoc...a ja som to chcela vysit do vianoc...
Budem asi trosku hnusne sebecka...baby nemate nejake hotove vzory, nejake naadherne? 😀

vesi
11. okt 2007

eli, ktorú predlohu?hod link, niečo vymyslíme 😉

eli77
11. okt 2007

hlavne te moj majak...link nemam ale mam to stiahnute v pc...ale chcela som napriklad aj teno...: http://picasaweb.google.com/SennaTaka/VERVACODM...

diky vesi, ze mi chces pomoct 😵

vesi
11. okt 2007

eli a ked si si to dala s tou lupou zväčšiť, tak si počkala kým to zaostrí? niekdy to trvá dlho, ja som to stiahla dobre, ked tak mi napíš mail do IP, skúsim ti to poslať...Daj sem ( do albumu) aj ten obrázok čo si chcela, možno ho mám...

julova
11. okt 2007

ahojte spolu-zavislacky 😀 😉...uz som urobila par krizikov z Garfielda 😀 😉...ked sa bude crtat, tak pridam foto 🙂...cez vikend sa urcite riadne "zazerem" aj dnes sa chystam, kym uvidim 🙂

luculka
autor
11. okt 2007

ahojte aj ja uz budem pomalicky finisovat...a potom sa vrhnem na macka 😉

luciferova
11. okt 2007

matar - to ako robis tie kvetinace? tie su uzasne!!!

vesi
11. okt 2007

čaute, ja som tento týždeň večer KO, lebo MM má poobedné, tak som na deti sama a večer som totálne nepoužiteľná na vyšívanie 😠 😀

luciferova
11. okt 2007

dievcence, nemate nejaky motiv na vianocny obrus? keby som teraz zacala, mozno by som daco stihla... aspon daky maly🙂 alebo prestierania pod taniere😀

vesi
11. okt 2007

ahoj,myslím, že som niekde dávala link na vianočné obrusy, skús popozerať strany dozadu...

luciferova
11. okt 2007

nenasla som... 😒

vesi
11. okt 2007

teraz mi blbne kôň, zajtra ráno, ked je to rýchlejšie pohľadám, alebo mi napíš do IP tvoj mail a ja ti pošlem na výber veľmi pekné obrusy a ked si vyberieš, tak potom aj predlohy. teda ak chceš... 😉 mám možnosť stiahnuť ich z jedného súkromného albumu, čiže nemôžem dať link...

luciferova
11. okt 2007

aha, oki, tak staci aj zajtra, no problem

dievcata mam este jednu prosbu. sesterke sa o mesiac narodi babika a chcela by som vysit nieco (podbradnik, ciapocku a pod.) ale neviem ako na to. lebo sa asi netrafim presne, najlepsie by to bolo na panamu ale co potom s tym?

matar
11. okt 2007

eli, ale nebude sa potom ten meter na stene vlniť? 😒
luciferová, to je servítková technika, je to velmi jednoduché a dajú sa robiť krásne veci- a je to rovnaký zabijak času ako vyšívanie 😀 ale tiež to stojí za to-práve som nikolke dorobila nocé na okno do izbičky- pridala som ich k tým výšívkám 😀 http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?... - ale o tom tu už tiež tuším bola téma 🙂

luciferova
11. okt 2007

matar - fakt to vyzera superne. to omalujes na bielo tie crepy alebo to kupujes take biele? inak podobny tvar som videla v kvetinarstve na namesti "pod schodami"

biccy
11. okt 2007

Matar,odfot poom ten meter. 😀