Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
14. okt 2007

tak pekne vyšívaj 😀 ja musím teraz ísť,deti sú hladné, zatiaľ ahoj 🙂

matula77
14. okt 2007

ahoj :o} veru aj budem, dnes to chcem mat hotove

matar
14. okt 2007

vesi, ahoj 🙂
no ja som nezačínal malou- moja prvá výšivka bol ten chlapček v záhrade 😀 😎 no a potom som sa už odvážila na čokoľvek 😉
a ja vyšívam na perličku- asi mi je ľuto, že ešte niečo vidím 😅

vesi
14. okt 2007

ahoj matar, ja som vyšívala najskôr malé, potom pár rokov nič a potom som znovu začala,ale už niečim väčším a odvtedy ma už malé obrazy nebavia 😀 a kedysi som vyšívala na perličku, napr, tie dve deti čo mám v albume... 🙂

biccy
14. okt 2007

Vesi,nadherne vysivky mas v albume. 😉 😉 😉 Az je skoda na takych krasnych podbradnikoch jest. 😅 😅

vesi
14. okt 2007

biccy, to čo je odfotené od vianočných obrusov dalej, to som nerobila...musím to zmazať 😀 to bolo len pre niekoho zopár nápadov.. 🙂

biccy
14. okt 2007

To nic,ale aj tak je vsetko krasne. 🙂 Mozes dat aj ine tipy na take vysivky "do domacnosti". 😀 😀

vesi
14. okt 2007

mám ešte aj iné vyšité, ale fotky sú veľké, nejdú mi sem vložiť a ja som na to ľavá, neviem ich zmenšiť 😝

biccy
14. okt 2007

To je skoda,ale nevadi. 🙂 Nemas este nejaky link na stranku,kde su vianocne motivy?

vesi
14. okt 2007

mám veľa linkov, len si nepamätám kde čo je, ale ak na niečo natrafím, tak dám sem, sľubujem 😉

julova
14. okt 2007

vesi - tak Ti dam miniskolenie na zmensenie 😀...v akom jazyku mas Windows?

vesi
14. okt 2007

tak teraz si ma zaskočila, myslím, že v slovenčine...

julova
14. okt 2007

tak chod cez Start a v "Prislusenstvo"-e si najdi Malovanie...cez to otvor danu fotku, ktoru chces zmensit....potom na lište chod na "Obrazok" - "Roztiahnut ci zkosit"....a tie percenta "roztiahnut" daj aj vo vodorovne a aj zvisle na 50%...potom daj foto "Ulozit" a mas ju zmensenu 🙂

vesi
14. okt 2007

dakujem, veľmi, veľmi, pohrám sa s tým, ale ked mi nebude asistovať malá 😀

julova
14. okt 2007

vesi 😀 😀

vesi
14. okt 2007

minule som niečo robile na PC stole a ona si PC 3X sama zapla, zobrala do ruky myš...no jednoducho aktívna...

julova
14. okt 2007

...co sa zamlada nauci 😝 😀....nuz deti su ucenlive a vsimave...staci im raz ukazat 😀...

astora
14. okt 2007

ahoj baby chcem sa spýtať našla som v tejto diskusii tie vyšivane svadobne fotky da sa na to niekde stiahnuť program alebo si to niekde posielaju foto a oni im spravia predlohu. Dik za rady.

julova
14. okt 2007

astora...je na to program 🙂...ale da sa to aj niekde objednat...posles foto, a oni Ti z toho urobia predlohu na vysivanie..ale stoji to dost 😝 ...ale ten program Ti mozem napalit 🙂

astora
14. okt 2007

julova tak mi napis IP co a ako s tým programom bola by som velmi rada 🙂

vesi
14. okt 2007

astora, maily poslané 🙂

astora
14. okt 2007

baby ste zlate dakujem velmi pekne ja mam v mailoch len nejake vianočne čižmičky tak ak by ste mali zaujem pošlem vám na oplatku to čo mam ja.

vesi
14. okt 2007

astora, tie vankúšiky si okrem vyšívania aj šila sama? sú krásne... 😀

astora
14. okt 2007

nie ja som to len vyšila a vankuše som si dala urobiť podla svojich predstav

vesi
14. okt 2007

sú veľmi pekné, musím ísť, MM kúpe deti, ja idem obliekať. 🙂 papa

astora
14. okt 2007

ok ja tiež utekam zo psom a večer nakuknem čo nove ste povyšívali 😀

miklima
14. okt 2007

ahojky,ak mozes astora prosim posli mi tie vianočne čižmičky posielam ti mail do IP.DAKUJEM

vesi
14. okt 2007

ja som už tu a som asi totálne slepá, kde vidíte tie vianočné čižmičky, ja ich nemôžem nájsť... 😒

astora
14. okt 2007

vesi tie čižmičky mam ja v mailoch preto som pisala že ak chcete možem preposlať
miklima pošli IP ešte raz nič mi nedošlo

vesi
14. okt 2007

aha...tak pošli 😀
julova, to je super, hned idem vložiť prvý zmenšený... 😀