Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

luculka
autor
24. sep 2007

vesi supis nápad...a mozme sem odtial hádzat linky... 😉 🙂

luculka
autor
25. sep 2007
glorita
25. sep 2007

cauko 🙂
mam prave pauzu vo vysivani... 😀
dnes ani vcera som nevysivala, len teraz asi tak pol hodku..Ale tvoja vysivka je krasna.Ja nemam ani chut vysivat,nechapem kazdy riadok je akoby iny.raz vypukly, inokedy akoby viac stiahnuty, pokrceny je panama,ale asi to bude tym,ze je panama velka cca 30x20cm,a to nemam ten kruh-teda drziak.Ty ho mas?mna to potom ani nebavi vysivat,ked vidim ake je to nepekneeee.. 😅 😔

bubaczik
25. sep 2007

..ja vas vsetky obdivujem 😵 😵
ja uz sa chystam min 10rokov zacat...uz som sa raz aj vybrala do mesta na nakup potrebneho materialu,len som nenasla to,na com by som sa ucila..chcela som nieco jednoduche..nie zas rovno gobelin 😀
mohli by ste si vytvorit nejaku galery 😵

luculka
autor
25. sep 2007

glor a vysivas kazdý krizika aj riadok rovnakým smerom....?

glorita
25. sep 2007

ja nevysivam krizikom,len polokrizik,cize gobelin ci ako sa to hovori.
Ved to som sa Ty pytala, ze ako vysivas,ale si to asi nepochopila. Ja zacnem napr. zlava jeden riadok vzdy jednym smerom a potom 2.riadok (tiez vzdy jednym smerom),kt. je trebars nad riadkom c.1 zprava,teda tam kde som ukoncila 1. riadok.Najprv som vysivala vzdy zlava,alebo len zprava vsetky riadky,no to som mala na rube vysivky taky bordel... 😀 chapesss?! 😀 😀 😝

luculka
autor
25. sep 2007

necháááápem.... 😀 😀 😀 ja vysivam kriziky vzdy jeden pekne za druhým 🙂 😉

glorita
25. sep 2007

no ja mam nite anchor a panama je taka husta ze sa nedaju vysit kriziky.Mala som na mysli to,ci kazdy riadok vzdy zacinas vysivat len z jednej strany(nemyslim rub ,ci lice) ale zprava ,alebo len zlava?
Ake mas nite?

luculka
autor
25. sep 2007

z prava do lava....a pouzivam perlovku

michell
25. sep 2007

ahojte dievcence,tak ja som dnes nakupila potrebny material a chcem sa pustit do toho.Ak vas mozem poprosim neviete o nejakom jednoduchom obrazku na nete?Ja si ho prekreslim a zacnem. 🙂

luculka
autor
25. sep 2007

michell nepozerala si linky co tu baby zadali...tam najdes obrázok aký len xces 🙂

glorita
25. sep 2007

luc cize ked skoncis 1 riadok vzdy zozadu pretiahnes nit,alebo ju odstrihnes...pozeraj reflex,ide dr.holan 😵

luculka
autor
25. sep 2007

pretiahnem ju.... 😉 idem si ho zapnut....joooj glor ked budes mat doma fotak odfot to 😉 🙂

luculka
autor
25. sep 2007

uz tam bol?

michell
25. sep 2007

tak nasla som si tuto predlohu na nete http://www.dracica.sk/vysivanie/predlohy/11332.pdf
ale neviem ake farby mam pouzit neviete kde nahodou na tejto stranke je nejake vysvetlenie tych znakov?Ze ktory znak je aka farba?

denik
25. sep 2007

jeej maminky, som nevedela, že je tu taká téma, ja zbožňujem krížikové výšivky 😵 malej som vyšila obrázok, ešte kým bola v brušku 😉 a to je zároveň jediný obrázok,čo mám doma, lebo som všetky ostatné rozdala..

vesi
25. sep 2007

michel, na tom obrázku dole máš značky a pri každej značke je číslo nite DMC 😉

zirafka105
25. sep 2007

Jeee, vysivaci tema... neco pro me 🙂 sice na .sk konika moc nechodim, ale obcas sem za vama nakouknu, ju? Momentalne vysivam od Janlynn Olde World Map a uz se tesim, jak z toho bude mit obdarovany radost 🙂

dannynka
25. sep 2007

luculka jeej ake pekne pismenka,aj ja ceem de si si to nasla????
poradte.... 🙂 🙂

michell
25. sep 2007

vesi, velmi pekne ti dakujem, si zlata 🙂

luculka
autor
25. sep 2007

dannynka---kuk sem honny ma mackov Pu
http://picasaweb.google.com/makadasch/WtPCo2

whizzy
26. sep 2007

Krasne to mas luculka 🙂 Ja som zatial len na panamu vysila z tychto macikov toho s modrymi kvetmi: http://teddy.mole.ru/sketch/ Takze vhodne aj pre zaciatocnikov 🙂 Teraz vysivam kocura tiez na panamu a sa mi zdaju obrie tie kriziky tak skusim tu aidu, alebo perlicku. Ked bude aj kocur hotovy, niekde vam ukazem.
A kupila som si paradneho pomocnika na naznacenie mriezky - fixku miznucu pod vodou. Odporucam 🙂

biccy
26. sep 2007

whizzy,opat super stranka. 🙂 cez vikend si postahujem orazky. 🙂

luculka
autor
26. sep 2007

babule ako pokracujete? ja idem zajtra na ový obrázok 😀 😎

zuzi76
27. sep 2007

Vesi, ten napad s albumami je dobry. Co na to hovorite ostatne?

whizzy
27. sep 2007

ja suhlasim, aj ked tam zatial nemam velmi co dat, ale snazim sa 😅

vesi
27. sep 2007

ale neviem kde by sme si mali založiť albumy, chcela som si dať do albumu na azetku fotky obrazov čo som vyšila, ale nejde mi to sú veľmi veľké a ja ich neviem zmenšiť 😠 odporúčam do albumu dávať len obrázky bez predloh a sem môžeme dávať odkazy na predlohy, prípadne poslať si to mailom. je to kvôli autorským právam, aby neboli problémy. ja mám založený album na multiply, ale je len pre kontakty a musíte sa tam zaregistrovať...ešte sa s tým len učím robiť,kto vie anglicky, nebude s tým mať problém, mám ťahák ( ktorý mi poslala jedna dobrá duša z livingu) ako sa stým pracuje, len to musím cez víkend skompletizovať aby bol taký všeobecný, kto má záujem, nech napíše mail do IP 😉 luculka, obrázok je krásny 😀

zuzi76
27. sep 2007

Na ten multiply sa chystam. Bosch mi ma dnes poslat tahak. Pocitam, ze tiez budem tapat, lebo anglictina je slaba. A doteraz som vysivala len z predloh z casopisov, takze tam nebudem moct pridat moc predloh. Snad im to nebude vadit. Paci sa mi ale, ze si robia dokonca stretnutia. Tiez dobry napad.
A tiez myslim, ze by nam stacili obrazky bez predloh. kto by chcel nieco, riesilo by sa to mailom. 😝

michalag
27. sep 2007

ahojte, chcela by som sa spytat ci davate svoje vytvory do ramikov a ak hej tak do akych, lebo ja mam toho tiez dost a neviem ake su dobre.
luculka, ake bavlnky idu na Macka PU, myslim znacku, lebo podla tych cisel, vela neviem, ale je to krasne a malemu by som chcela vysit meno nad postielku

vesi
27. sep 2007

zuzi, aj ja som doteraz robila z časopisov, teraz vyšívam prvý obraz anchorkami čo mám z netu, na livingu som dávala foto rozpracovaného, mrkni tam 🙂 a potom sa chystám na niečo zložitejšie 😝 tak uvidíme 😀
michalag, ak si prečítaš tému od začiatku, sú tam vysvetlenia na čísla nití a aj linky na prevodníky 😉 a ja si dávam obrazy zarámovať normálne u ramára. 🙂