Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

matar
22. nov 2007

sloníček ,tak to sme dve učiteľky 😀

bibinka
22. nov 2007

matar- Vladimira Vysockého sme počúvali na gympli a bolo to fajné.ách ruštinka. vieš, že ja malým spievam často azbuku? 😀
baby, treba študovať, kým sa dá zadarmo, veď od budúceho roka má byť vraj PhD za 100tisíc.a aj ostatné externé štúdiá budú chcieť nejaké prachy 😖 . mňa čaká ešte jeden rok, tak už teraz musím pošetriť. 😝

whizzy
22. nov 2007

myslim, ze ano, aj ked mne pridelili veducu. Potom ked mas napisane sa pridelia oponenti. Tak ta recenzentka je asi na vypomoc. Teraz by ti asi tazko nasla niekoho na oponenturu, ked to este nemas urobene.

matar
22. nov 2007

bibinka, aj mne sa to páči 🙂 a tiež drobcom občas spievam a recitujem po rusky 😀
už sa mi zobudila nikolka, tak idem za nou. zatial sa majte 🙂

dupinka
22. nov 2007

ahojte!

ked tak pozeram, tu su studovane zienky 🙂

Ja mam JUDr. a chcela by som este nieco so sebou robit, studovat nejaky zaujimavy odbor, ale v NR je "v odbore" akurat filozofia, ta ma nebavi a na ekonomiu a pod. si netrufam kvoli matike.

whizzy
22. nov 2007

Matar, omyl! Tri ucitelky 😀 Ja mam tiez pedagogiku vystudovanu 😀

sloniiicek
22. nov 2007

jeeej, tak to hej. a matar ty mas co?

matar
22. nov 2007

je 😀
dupinka ahoj, je ti už lepšie? ako pokračuje upratovanie?
zajtra idem skusiť tu tvoju horucu čokoládu 😵

matar
22. nov 2007

ja mám učiteľstvo- slovenčinu ruštinu 🙂
už misím ozaj utekať, vtávajú mi deti 🙂

dupinka
22. nov 2007

hi!

no, citim sa uz lepsie, este uvidime vysledky krvnych testov, ale zrejme to bude nieco ine (mozno zlte teliesko robi "sarapatu", mozno cysta alebo zapal)
Upratovanie ide fajn.. A na cokoladku bacha, ak si strazis liniu 😀

bibinka
22. nov 2007

nakoniec tu bude "samá učiteľka" 😀 .ja by som si teda netrúfla na učiteľovanie, obdivujem vás. 🙂

sloniiicek
22. nov 2007

mne to normalne chyba. 😉

whizzy
22. nov 2007

bibinka, sak ani ja neucitelujem, som len vystudovala 🙂

sloniiicek
22. nov 2007

ani ja zatial neucim. 😀

blumka
22. nov 2007

haloooooo...je tu nieeeektooooo?

michalag
22. nov 2007

Ahojte 🙂 🙂 , je tu niekto?

chaarleene
22. nov 2007

ahoj, holky, můžu se přidat? jsem hrozně zapálená do ručních prací, teď zrovna mě hrozně bere křížková výšivka na plastikovou kanavu - dělám vločky a podobné vánoční blbinky 🙂

chtěla jsem se zeptat - nevíte, kde by se daly sehnat předlohy na křížkové medvídky Me To You?

blumka
22. nov 2007

ahojky zavislacky... 😉
chaarleene ja by som mala mat nejakych tych mackov, tak ked to najdem hodim tu link 😉
a ja sa chcem este popytat na tu plastikovu kanavu, odkial ju mate? a ako sa na to vysiva? normalne ako na klasiku?

matar
22. nov 2007

vitaj chaarleene 🙂 linky na toho medvedíka sú už niekde tu v téme, ak budeš mať čas popozeraj si linky 🙂

sloniček, aj mne učenie strašne chýba, už som 4 roky doma, inak som stále zamestnaná v blave na gymnáziu 🙂 a za deckami mi je strašne smutno, občas ich chodím pozrieť 🙂

katarinka308
22. nov 2007

aj ja som učitelka v mš

dupinka
22. nov 2007

charleeeen, pockaj chvilku, najdem link.. 🙂

michalag
22. nov 2007

Ahoj chaarleene 🙂 , matar 🙂 , katarinka 🙂
tak ja do ucitelskeho zboru ani zdaleka nezapadam 😀 😀 😀

matar
22. nov 2007

ja som u nás hladala tu plastikovú kanavu ale nemajú ju tu- chcela som porobiť menovky na vianočné darčeky- tento rok som konečne urobila čo som už asi 3 roky plánovala- obalila som krabice do ozdobného papiera, vyzdobila ich, nech té máme na dlhšie a nech to je pod stromčekom krááásne 😵

blumka
22. nov 2007

aj ja sa hlasim ku uckam 😀

matar
22. nov 2007

nezaložíme dalšiu tému 😀 😉

blumka
22. nov 2007

ucky zavislacky 😀 😀

chaarleene
22. nov 2007

jé, ani jsem nečekala tak rychlé reakce 🙂

tu plastikovou kanavu jsem sehnala ve vyšívací speciálce v Praze v OD Ládví, tam stojí kolem 40 korun 1 arch A4, ale prý ji mají třeba i v Kotvě - ale už dražší. Nebo se dá i objednat. Já mám takovou průsvitnou, dělá se i bílá nebo různě barevná, ale tu jsem zatím ještě naživo neviděla.
Vyšívá se na ní dobře, stačí tak 2 vlákna mulinky, na kontury 1 vlákno. Pak se ten motiv obstřihne tak, že se tam nechá 1 řada navíc.

dupinka
22. nov 2007

http://picasaweb.google.com/SennaTaka

v dolnej casti stranky su.. ked kliknes na obrazok, otvori sa ti vzor.. 🙂 dufam, ze je to toto, co si chcela

matar
22. nov 2007

chaarleene, musíš si urobiť albumček s prácami 😉
inak, baby vy ste tu hodili tolko krásnych predlôh, že ja teraz neviem čo mám začať robiť skôr, tak vyhlasujem hlasovanie 😀 🙂
http://photofile.ru/users/bavlnka/2084054/38695...
http://photofile.ru/users/ctyrlistek/2205621/37...
http://photofile.ru/users/nemkata/2606924/49404...

vyberte mi jeden 🙂

dupinka
22. nov 2007

matar, ty si ako turbo 😀 😀

ja sa dnes konecne citim lepsie, fyzicky aj psychicky, tak sa idem povenovat manzelikovi,bola som posledne dni dost nevrla, chudacik si to so mnou musel odskakat..
Vysivanie opat bokom 😉