Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
20. dec 2007

Ahooojte 🙂 .

michalag
20. dec 2007

Halooo, halooo 🙂 ,
konecne ide konik 😝 😀

blumka
20. dec 2007

ahojteee..konecne ide kon 😀 😉 uz mam vysity portret, tak kuk do mojho albumu..
vcera som si povedala, ze najblizsi tyzden nechcem nitku s ihlou ani vidiet, ale ked som uvidela ten krasny meter co vysila matar tak neviem, neviem 😅..asi sa pustim do macka Pu 🙂
inak krasne deticky..aj Natalka aj Terezka..take dve male zabky 😵

patrik2
20. dec 2007

Ahojte baby neviete náhodou kde by som zohnala program PC STITCH na výšívku podľa fotografie. Móóóóóc prosím

lenkalienka4
20. dec 2007

blumka. je to fakt velmi pekne, to bude urcite krasny darcek. 😉 vyzera to super

michalag
20. dec 2007

blumka, aj mne sa to velmi paci 😉 🙂

lenkalienka4
20. dec 2007

cau miska, ako sa mas? co mas nove?

michalag
20. dec 2007

ahoj lenka, nove? Neviem, ale uz asi 2-3 tyzdne nevysivam lebo sa mi nejako nechce 😅 , asi mam krizu, ale dufam ze ma rychlo prejde 🙂
A vy?

matar
20. dec 2007

blumka, portrét je suuuuuper 😀 😀 😀
aj ja mám vyšívaciu krízu, asi nás to chytá naraz 😨 teraz som vela scrapovala, vela ludí vypytovalo kvetiváciky,tak som tvorla a najnovšie vypekám. ale ja sa k tomu isto vrátim 😉

michalag
20. dec 2007

matka, aj mna chytil scrap, tak viac robim toto ako vysivam, ale dufam ze mi kriza nebude dlho trvat

lenkalienka4
20. dec 2007

ja vysivam stale, este nemam krizu, ale ide to veelmi pomaly, lebo vysivam len vecer ked malinka zaspi... ale snad to raz dokoncim, zajtra hodim foto, teraz sa mi nechce uz....

michalag
20. dec 2007

to poznam, ja som tiez vysivala iíba vecer alebo naobed ked maly zaspinkal, ale to som musela mat navarene, upratane...

adka29
20. dec 2007

Ahojte, aj ja sa k vam pridavam, strasne rada vysivam, teraz prave vysivat mojho filipka. Poznam aj jednu super stranku s vysivkami. www.stitch-gallery.eu

eli77
20. dec 2007

ahojky...
...blumka to je naaaaaadherne 😀 😀 😀

matar
20. dec 2007

adka, vitaj 🙂 hod filipkove foto 😉
ale tá stránka mi nejde otvriť.
a ja mám asi práve preto teraz krízu s vyšívaním, lebo ked mám konečne porobené a sadnem si k tomu tak kým sa rozbehnem, malý začne plakať, a je po vyšívaní. a práve sa ozýva 🤐

eli77
20. dec 2007

Ahoj adka...ani mne nejde ta stranka ☹
matar doverne poznam tvoju situaciu a viem ze je to na figu...ale neboj maly sa urcite coskoro umudri a necha maminku vysivat 😀

vesi
21. dec 2007

dobré ránko všetkým 😀
blumka, ten portrét je nádherný a ako rýchlo si to dokončila 😉
matar, to vieš chlapi, nemajú pochopenie pre výšivky 😀 😀

vanilka32
21. dec 2007

dobre ranko vesi, davno som sa tu neobjavila, robim taky meter pre babatko, uz mam prve dve postavicky, je to velmi mile, spravim fotku a supnem to do albumu nech viem ci sa to aj ostatnym paci :o)

vesi
21. dec 2007

ahoj vanilka, jasné, daj foto, teraz musím bežať do škôlky 😀

eli77
21. dec 2007

dobre ranko🙂 ako ste spali? Mi hroooooozne...Mia mala celu noc vysoke horucky tak sme jej museli robit v kuse zabali a spala v mojej naruci, takze som cela strpnuta. ☹ Normalne som plakala tak mi jej bolo luto. Takze v najblizsich dnoch asi vysivanie nehrozi 😒
...ale podarilo sa mi zohnat tu predlohu na motorku harleyku co mam v albume🙂 ak ju niekto chce napiste🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vesi
21. dec 2007

ahoj eli, to mi je ľúto, prajem tvojej maličkej, nech je čoskoro zdravá 😉

eli77
21. dec 2007

vesi...diky...teraz nehoruckuje ale ma strasnu hnacku co myslis, moze to byt od tej horucky? ☹ ☹ ☹

zuzi76
21. dec 2007

Eli, u nas teraz bola taka chripka, ze tyzden vysoke teploty, nadcha a hnacka. Vo viacerych skolach su chripkove prazdniny!!!
Adka, mne isla otvorit ta stranka. musim ju ale este dobre popozerat.
Patrik, kolovalo tu take CD a dalo sa to aj chvilu stiahnut z netu, ale uz to tam neni. Inak, baby, aj ja to budem potrebovat nanovo, lebo ten nas notebook ... nic z neho asi nebude!!! ☹ 😠

michalag
21. dec 2007

Ahojte babenky 🙂 ,
eli, to mi je luto ze mala mala vysoke horucky 😢

extravaganca
21. dec 2007

ahojky všem 😵
V poslední době absolutně nestíhám....pečení,úklid,práce...a opět vyšívání 😵
Jsem dnes naposled v práci,pak mám 14 dní dovolenou a na net se nedostanu,tak jsem vám všem přišla popřát krásné Vánoce,hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky a v Novém roce jen to nej.
Mějte se krásně 😵

zuzi76
21. dec 2007

Extravaganaca, dakujeme a tebe tiez zelame (myslim, ze mozem pisat aj za baby) krasne sviatky a vela darcekov!!!

vesi
21. dec 2007

eli, môže to byť nejaký vírus, aj saška to mala nedávno, tak som volala dr. a kázala mi kúpiť Nutrolin B sirup to je probiotikum a prísnu dietu - žiadne mlieko ani mliečne výrobky, ani piškoty, len varené zemiaky alebo ryžu s mrkvou, na pitie neperlivú minerálku alebo čierny nesladený čaj a musím povedať, že to fakt pomohlo 🙂

extra... maťka to už napísala 🙂 dakujeme a napodobne 😀

dupinka
21. dec 2007

caute! ako sa mavate?? My zajtra cestujeme domov, tak sa tesim, ako budeme konecne sami, vo svojom, pripravime si dobrotky, sadneme k rozpravkam a hlavne: budem vysivat!! 😀 😀 😀

eli77
21. dec 2007

tak som zazila totalny sok...dala som malu doobeda spinkat...a zatial som rychlo varila...zrazu sa zobudila s velkym placom cela horuca a bordova...teplota rovnych 40...baby myslite na nas, nech sa rychlo uzdravi, boze ja sa tak velmi bojim o nu ☹ ☹ ☹

dupinka
21. dec 2007

eli, pokoj, vsetko bude dobre, len jej davaj zabaly, aby si znizila teplotu.. myslim na vas, drzte sa a nech vsetko dobre dopadne!!!