Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
7. nov 2007

a ja kde si sa vyparila a ty pozeras predlohy 😀 , tak hod sem nejaky link 😝

snoopy
7. nov 2007

http://picasaweb.google.com/nadiaraad1...každá jedna galéria sa dá rozkliknúť...no na nervy...kráááása

snoopy
7. nov 2007

no púšťam Robbieho k PC...píše mu brat z ČR...tak sa majte...čoskoro do skorého písmenkovania 😉

suniatko
7. nov 2007

ahojte: Chcem vas poprosit nejaky link kde sa daju kupovat cez net anchorky alebo nejake bavlnky a take nieco na vysivanie. Dakujem

veronika13
7. nov 2007

ahojte, čítam že zháňate farebné panamy, kanavy, mám jeden dobrý kontakt, čo lacno dodávajú aj nitky tam majú

michalag
7. nov 2007

halooo, je tu este niekto?

vesi
8. nov 2007

baby, INTERNETOVA GALANTERKA NA SLOVENSKU:http://www.camelia.sk
majú tam anchorky aj DMC, na stránke je kontakt, ked tam napíšete a spýtate sa čo vás zaujíma, tak vám odpíšu 😉 poštovné do 1500,- Sk je 80,- sk mňa osobne to vyjde lacnejšie ako benzín do najbližšej galanterky 😝 😀

matar
8. nov 2007

ahojte,
využívam chvílu, že malý výnimočne nejako dlho spinká, tak vás idem pozrieť. ale sa to tu pekne rozbehlo 🙂 už ani nestíham čítať.

snoopy, akú panamu zhánaš? ja mám červenu, zelenu, bežovu a bielu- tie mali u nás v našom velkomeste 😀 inek máme tu celkom slušnú galanterku, tak sa celkom teším. ak chceš napíš mi a pojdem pozrieť či ti to nenájdem a napíšemti potom aj ceny. teda ak tie farby ešte budu, lebo ja som to kupovala ešte minulý rok.
vesi, už si sa pustila do tých portrétov?
ja neviem či budem robiť tie fotky- bez presne nakupených bavlkniek tých farieb ktoré kážu sa mi to zdá zbytočné riskovať a nechce sa mi kupovať tolko vela DMC alebo anchoriek, ked mám doma okolo 300kusov perličiek 😒 (svokra sa sťahovala a kedže ona už na to nevidí, tak mi doniesla celú truhlicu látok a bavilniek, tak mám zásobu tak na 2 roky 😀 )
ale julová, to tvoje už vyzerá fantasticky 🙂

anaxamon
8. nov 2007

ahojte, asi ste moj predchadzajuci prispevok prehliadli ☹
Nevenujete sa ziadna rucne vyrabanym pohladniciam? A este mam dneska aj doplnujucu otazku. Ked vysivate, predavate niektora svoje prace alebo to robite len pre svoju radost?
Kludne mi napiste aj do IP.
Dakujem 🙂 😵

vesi
8. nov 2007

ahoj, matar, začala som včera 😀

matar
8. nov 2007

ahoj naxamon,
pohladnice nerobím (okrem vyšívania sa venujem decoupé) 😒
a vyšívam len pre nás a pre rodinu ako darčeky, aj ked už mi pár krá ponukali celkom dobru cenu za niektoré obrázy, len ked t odorbím, tka mi to je už luto predať 🙂

vesi
8. nov 2007

anaxamon, poslala som ti IP 😉
matar, ja podobne ako ty, dlho mi to trvá a tak by mi bolo ľúto to predať. moja mama istý čas aj vyšívala niekoľko obrazov na zákazku, ale ľudia (teraz myslím konkrétnych od nás )nevedia oceniť túto prácu .

anaxamon
8. nov 2007

matar, kedze sa nevyznam, neviem co je decoupe, ale pojdem navstivit uja googla 😀
No viem si predstavit, ze ti je to luto predat 😵 Ja verim, ze mozno niekoho kto predava najdem 🙂

extravaganca
8. nov 2007

Krásné ráno 😵
Tak hlásím,že jsem se úplně neplánovaně včera vrhla do vyšívání.Nejdřív jsem si říkala...jen pár křížků,abych zjistila,jestli mi to vůbec půjde a nakonec jsem vyšívala víc jak 2 hodiny 😀 Obavám se,že mám novou závislost 😀 A k mému překvapení,z toho jde i něco poznat a vypadá to celkem dobře..teda nesmíte se dívat z druhé strany výšivky...ale to vychytám 😀 Ale fakt super...chytlo mě to stejně,tak jako když jsem byla malá 😀
Takže ještě jednou obrovské díky za vše...a pokud ten můj výtvor bude ke koukání,tak ho za čas vyfotím a hodím sem 😉

vesi
8. nov 2007

extravaganca, tak už si aj ty závisláčka 😀 😀

extravaganca
8. nov 2007

vesi,no už to tak bude...jsem nečekala,že to půjde tak rychle 😀

michalag
8. nov 2007

ahojte kocky 🙂 ,

bolulka
8. nov 2007

ahojte holky, co su tie DMC-čky? z čoho mám vyšívať z ancoriek, DMC- čiek alebo Pupetiek.

teda ktoré sú z nich tie klbká? 😕

dupinka
8. nov 2007

baby, teda tu je tolko odkazov na naaadherne vysivky, ze keby som to vsetko mala vysit, nestacia mi dva zivoty... 😀

Inak: AHOJTE

michalag
8. nov 2007

ahoj dupinka 🙂 ,

anjelik85
8. nov 2007

ahojteeee!
ahoj miši!

michalag
8. nov 2007

ahoj dadi 🙂 , ako sa mas? a co ides sa k nam pridat a skusit vysivat?

anjelik85
8. nov 2007

idem, idem. 😀 ale určite nebudem taká šikovná ako vy. 😢

michalag
8. nov 2007

neboj sa, nie je to take tazke 😉 a za chvilku budes vysivat take velke obrazy ako my 🙂

anjelik85
8. nov 2007

uf, len kým sa to naučím. ale už sa teším na to. veľmi sa mi tie obrazy páčia.

dupinka
8. nov 2007

anjelik85, ja som viac skusenosti ziskala prave vdaka vacsim obrazkom

vesi
8. nov 2007

čaute, je tu ešte niekto? baby, nebojte sa ak zvládate vyšiť jednoduché obrázky podľa predlohy, tak nebudú problém ani veľké výšivky, ved princíp je rovnaký, tak sa toho nebojte 😉

anjelik85
8. nov 2007

veď uvidíme. najprv musím nakúpiť všetko potrebné a potom sa do toho pustím. chcem to stihnúť naučiť, kým v januári nastúpim do práce. ☹ a potom budem vyšívať už len vo voľne, keď bude Julik spinkať.

dupinka
8. nov 2007

baby, odbocim od temy: ake mate doma zaclony? Klasicke, ake mavali este nase mamky, naskrobene, alebo tie lahucke, skoro priesvitne, muselinove a pod.? a v akej dlzke?

slavik
8. nov 2007

ahojte vyšívačky 🙂 No vy píšete o sto šesť. Nestačím vás čítať 🙂