Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

oazapokoja
27. apr 2008

eli77 na tejto stránke sa musíš najprv registrovať/myslím na vyšivame/?,mna to nepustilo do diskusie ani pozrieť predlohy,dík ak niekto dá odpoved 😅

matar
28. apr 2008

ak nie si zaregistrovaná, čítať môžeš, len nemôžeš prispievať, takže ti nemá kto ako poslať predlohu. skus ešte raz, možno bol nejaký výpadok 🙂

vesi
28. apr 2008

oaza, ved sa tam zaregistuj, môžeš s nami aj pokecať 😉 😀

honzulka
31. máj 2008

Ahojky děvčata..Prosím Vás,nemáte některá nějaký odkaz na medvídky?Nemusí to být Pů....Viděla jsem někde i takové na měsíčku,ale už je nemůžu najít a my jsme medvíkoví.. 😅

zirafka105
11. jún 2008

Vyšívání v těhotenství

berunka • 11tt • Dnes v 10:35
Zdravím všechny nastávající maminky.Krátila jste si některá čas na neschopence vyšíváním?Ráda bych našemu prckovi vyšila peřinky do kolébky.Tak jestli máte nápady,kde se dají sehnat nějaké hezké předlohy jsem jedno ucho 😀

gabka.d • 21tt • Dnes v 11:05
ahoj nevím co přesně si představuješ, já na takové ty klasické peřinky nejsem, tudíž mi pomohly dětské omalovánky..
www.i-creative.cz/category/sablony-a-omalovanky/

berunka • 11tt • Dnes v 11:19
dekuju moc.myslela jsem klasicky krizkovy steh.takze predlohy,kde je obrazek preneseny do tech krizku.ale i ty obrazky u omalovanek vypadaji moc hezky.

kamiska • Dnes v 11:25
berunko, vrele doporucuji diskuzi na teto adrese:
http://forum.living.cz/viewtopic.php?f=34&t=195...

jinak si muzes vygooglit nejaky obrazek a na diskuzi se poptat, zda ho tam nekdo nema. primo do diskuze neni mozne predlohy vkladat, ale posilaji se na mail. taky mam nejake zasoby, takze dystak napis, co by sis predstavovala - meda pů, me for you nebo neco uplne jineho. treba najdu.

berunka • 11tt • Dnes v 11:37
kamiska_me for you by byli fajn 😉 😉 kdyby se ti podarilo neco najit bylo by to super. chtela bych udelat polstarek a perinku do postylky.takze nejaky detsky obrazek by byl uzasny. udelala bych ho treba do rohu perinky a pak na polstarek,

gabka.d • 21tt • Dnes v 11:54
kamisko a na vyšívání třeba řetízkovým stehem bys taky něco měla? mě se křížek moc nelíbí ☹

kamiska • Dnes v 16:27
gabka.d: stazenou zadnou predlohu na retizkovej nemam. ale zkus se pozeptat v te diskuzi, co jsem ted davala. nebo mam pocit, ze tam byla i jina - prave na retizkovej steh. popatrej, kdybych na to narazila, dam to sem 😉

kamiska • Dnes v 16:30
berunka: ja toho mam strasne moc. posli mi do IP tvuj mail a neco treba vyberem. pak by mohlo byt taky hezky Somebunny to Love - ty jsou takovy vic barevnejsi. nebo suzy´s zoo. to je taky krasa 😀 . pak mam i obrazky primo k narozeni mimca nebo metry. napis, po cem touzis 😉

gabka.d • 21tt • Dnes v 16:32
ok, dikes 😉

vesi
11. jún 2008

http://www.vysivame.sk/index.php?sid=0ab10b76ce...

veľmi milé kočky a linky s predlohami 😉

berunka
11. jún 2008

zdravim vsechny vysivkarky.nemate prosim nekdo doma predlohu medvidku nebo nejakych detskych motivu?nejradsi medvidky me for you atd.koukala jsem na odkazy v teto diskusi ale jsem uplny zacatecnik a nejake prevodniky atd mi nic nerikaji.dekuji 😉

luculka
autor
11. jún 2008

ahoj pozri prve stránky,,,bolo tam plno linkov,,,myslim ze aj me to you 😉

berunka
11. jún 2008

luculka:uz jsem se na ty odkazy podivala,ale bohuzel spousta jich uz nefunguje a ty ktere ano vetsinou obsahuji medvidka Pu a medvidky zaplatacky jsem tam nikde nenasla. proto jsem se na to taky v predchozim odkazu ptala 😉

luculka
autor
11. jún 2008

tak skus na vysivame.sk... 😵

berunka
12. jún 2008

kamiska:dekuju mooooc za predlohy.akorat trochu bojuju s jejich otevrenim.pres jaky program to oteviras?jsem ted na manzelove notebooku a moc se na nem jeste neorientuju.takze kdyztak az dorazi z prace mi to otevre.
jeste jednou dekuju moc a urcite ti vysledek poslu vyfoceny 😉

tami712
24. jún 2008

ahojte, nemáte niekto predlohy na Hello Kitty? ďakujem 🙂

karolinkafe
24. jún 2008

Ahojte. Ja tiez rada vysivam, najma v zime pred telkou 😅 V lete nemam vela casu, kedze pracujem v turizme, ale relax je to vyborny 🙂 Pojdem si obzriet tie linky co ste tu nechali 😵

eli77
24. jún 2008

karolinka, tami a aj ostatne vysivkarky...podte sa pozriet k nam na vysivame.sk 😉

radka4
5. aug 2008

Ahojte babenky, zhanam abecedu s mackom PU, viete mi poskytnut nejaky link?Dakujem

dahlia23
6. aug 2008

ahojte babky, ja zháňam december do kalendára macko Pu. Je to Pu stojaci na obláčiku so spevníkom v ruke a pravdepodobne vyspevuje nejaké koledy. Zbytok mám zo stránky

http://photofile.name/users/delfimk/2592768/

myslím, že tam bola aj nejaká abeceda.
Babky, prosíííím, ak ho niektorá máte, pošlite mi naň odkaz na IP. Ďakujem veľmi!!!! 😉

dahlia23
6. aug 2008

konkrétne mám na mysli tento kalendár

http://photofile.name/users/delfimk/2592768/490...

lenkalienka4
6. aug 2008

vsetko co sa tyka macka pu a inych predloh na vysivame najdete na:

www. vysivame.sk

http://www.vysivame.sk/viewtopic.php?f=4&t=42

ak nieco hladate, alebo ak sa chcete podelit o krasne vytvory, nakuknite k nam... budeme len radi a tesime sa na novych clenov...

zozinka38
10. aug 2008

ahojte chcela by som sa opytat a poprosit vas ci nepoznate daku stranku kde by som sa mohla naucit krizikovat? chcela by som vysit sachovu figurku kedze moj priatel je dost zažraty do sachu a dat mu to k narodeninam a teda sa spytat ci nieco take nemate?dakujem za odpoved a pozdravujem 🙂

berunka
12. aug 2008

hojky holky prosim jste nektera z Prahy a okoli?kde jste kupovaly kanavu na vysivani?mate odkaz na nejaky dobry interenetovy obchod?diky moc 😉

zuzulik0000
12. sep 2008

ahojte, kde by som stiahla program na vyšivanie?

eli77
12. sep 2008

zuzulik pod na .vysivame.sk a tam ti poradia babenky...a ked rada krizikujes, tam najdes super baby...super inspiracie...a tiez super programy

misakulicka
12. sep 2008

Ahoj holky! tak jsem Vás našla-konečně jsem vyšila obrázek pro našeho drobečka Ondráška.
http://www.rucniprace.cz/i_kalova.php
vyšívala jsem to celé těhotenství a dokončila nedávno....

peige
27. sep 2008

Ahoj holky, obracím se na vás s dotazem, zda nemáte odkaz na stránky, kde by se dala koupit nějaká dobrá vyšívací sada pro děti, pro začátečnici něco jednoduchého. Když jsem byla malá, měla jsem kruhový rámeček, předtištěný vzor a byla to paráda, jednoduchý obrázek. Teď něco podobnýho chci koupit dceři a nemůžu nic najít. ☹

janka24
3. okt 2008

Kto ma nejake krasne obrazky na ktorých su slnečnice, poprosim, ak je to mozne, zaslat oscanovane na moj mail
jjanka24@gmail.com,o nechat nejaky link na web. Vopred dakujem vsetkym

galanteria
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lotosek
17. dec 2008

Gobelínový steh
V návodě píšou, že mám vyšívat na panamu moulinkama dvojmo gobelínový steh. Ale dvě nitky jsou málo a čtyři nitky (dvojitá dávka v jehle) zase neprojdou tkaninou. Tři jsou ok, ale to bych se zase uvyšívala. Tak jak to mám teda vyšívat? Kdo má zkušenosti?

kocurik16
17. dec 2008

zablúdila som na túto stránku a páči sa mi.Ja teraz štrikujem ale naposledy som vyšívala kostolík z Krížikových výšiviek,ešte musím doobjednať aj zbytok zo série.

vesi
18. dec 2008
murko315
8. jan 2009

Prajem dobrý deň všetkým....som tu nová a velmi ma zaujalo vyšívanie z fotiek....budem vám velmi vďačná ked mi poradíte ako mám naisť ten program a ako si ho stiahnuť.....všetkým vám vopred ďakujem 🙂