Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

whizzy
15. nov 2007

http://stores.ebay.co.uk/katscrossstitch
tato ma aj anchor aj DMC, su v rovnakej cene.

zuzi76
15. nov 2007

no ta tam toho ma bohate. lenze moja anglictina je velmi chaba! Kedy by si to objednavala?

whizzy
15. nov 2007

este som neobjednavala, zatial som to len nasla. Budem objednavat, ked budem finisovat s kosatcami a najdem si iny obrazok. Potom sa tu opytam, kto chce ake, nech ich objednam viac a vyjde to lacnejsie.

zuzi76
15. nov 2007

ja by som sa urcite pridala. budem behat stale s fotakom, aby som ich odfotila. tak potom sa nezabudni ozvat. by som dala tych 50 farieb. 😉

whizzy
15. nov 2007

dobre, potom dame dokopy cisla a objednam.

slenka
15. nov 2007

michalag - ak to chces zmenit na ciernobiele a tak vysivat, tak to sa da aj v tom programe PCStitch ked tam vkladas fotku. V jednom kroku si tam nastavujes jas, kontrast...a jedna z ponuky je aj grayscale (to je ciernobiele). Ja tiez teraz vysivam dcerkinu fotku v ciernobielom. Sama som zvedava ako to dopadne 😅

matar
15. nov 2007

ahojte 🙂 ako pokračujete? ja nijako, lebo malý sa rozhodol, že doma mi spať nebude 😖 tak sa len nosíme na rukách a ked chcem aby sa vyspal, tak chodíme po vonku.
vesi, si tu?

michalag
15. nov 2007

slenka, dakujem, si poklad 🙂 😉

dupinka
15. nov 2007
dupinka
15. nov 2007

hm, tak nic, admin ich zmazala ☹

vesi
15. nov 2007

ahoj, je tu niekto? 😕

michalag
15. nov 2007

Ahojte 🙂 , je tu niekto? Ci vsetky vysivate?

vesi
15. nov 2007

baby, pozrite sa na toto, nebude to tmavé?
http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/vysivky/?i9=...

vesi
15. nov 2007

hmm, nechce mi to zobrať tú poslednú fotku, tak sa pozrite na celkom posledné foto prosím Vás...

monikaz
15. nov 2007

Ahojte baby, pozrela som si Vase prace a musim Vas vsetky pochvalit - mate nadherne vysivky!!! Ja aj v tomto som len zaciatocnik ale chytilo ma tu uplne. Este som nedosila a uz vymyslam co bude dalsie.
Ked sa podari zasnazilkovat a budem uz tehu, zacnem aj s detskym motivom...

Jana20 - ta torta od Klokocinskej babky je nadherna, to piekla ona???

whizzy - vies mi prosim zaslat link na PC stitch? - robis v tom nejak pravidelnejsie?

michalag
15. nov 2007

baby, chcela by som sa spytat ako mam tlacit predlohu z PCstitchu, aby mi bolo vidiet jednotlive kriziky?

lenkalienka4
15. nov 2007

halo halo, je tu niekto?
michalag, si tu? chces to vytlacit cierno-bielo, alebo ake kriziky chces?
vesi, si tu?

lenkalienka4
15. nov 2007

dnes je tu akosi mŕtvo 😝 no asi vsetky krizikujete a sledujete vyvolenú 😀
vesi, tie obrazy co mas v albume na pokeci, to si vysivala ty? 😕

michalag
15. nov 2007

som tu, len sa trapim s nasou blbou tlaciarnou 😠

whizzy
16. nov 2007

Ahojte 🙂)
vesi, zatial to vyzera dobre, uvidis, ked bude vacsia cast, mozno to bude pasovat tam. mas original cisla, alebo si pouzila prevodnik?
monikaz, PC stitch sme si posielali - pozri prvy prispevok diskusie - poznamku admina a fotoalbum julovej - tam je tabulka. Potom to matar dala na nejaku web stranku, skus jej napisat , ci to tam este je, alebo ako to s tym teraz je.
miska nemam to tu, ale myslim, ze na hornej liste sa to dalo zmenit na farebne stvorceky, ciernobiele znaky, farebne znaky a aj kriziky.

monikaz
16. nov 2007

whizzy dik pozriem si

michalag
16. nov 2007

Dobreee ranko babenky 🙂 ,

monikaz
16. nov 2007

Aj tebe dobre rano michalag. Co pekne vysivas Ty?

vanilka32
16. nov 2007

ahojte dievcence, pred par dnami som objavila tuto temu a kedze som naruziva krizikova vysivacka :o) tak by som sa rada k vam pridala. cez vikend pofotim moje drobne prace a hodim sem album, mozno sa vam cosi bude pacit. mozem sa pridat do klubu? 😉

whizzy
16. nov 2007

cau Miska, vitaj vanilka 😉
Pofot, zvedave sme 🙂

michalag
16. nov 2007

myslela som si ze tu rano nikto nebude, ale som rada 🙂

vanilka32
16. nov 2007

inak..zaujimave ze som sa doteraz nestretla ani s jednou dievcinou co vysiva teda okrem mojej maminy..naozaj ste ma potesili ze je nas viac :o)

michalag
16. nov 2007

ahoj vanilka32 🙂 , vitaj medzi nami 😉

whizzy
16. nov 2007

Vanilka, veru, je nas tu coraz viac a pekne sa navzajom povzbudzujeme 🙂 Taka vymotivovana pridem vzdy domov, ze hned vysivam 🙂 No dnes uz budem musiet aj prat a zehlit a popratat 😅