Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

sloniiicek
21. nov 2007

michalag. tak je to tvrdsie. nemozes to velmi ohybat. ale nie je to take hrozne. podla mna. ja mam doma nejake vysivky, ktore su vhodne na plast - ako vianocne ozdoby, velkonocne vajicka atd.

whizzy
21. nov 2007

ako pise sloniiicek, je to fajn na vselijake ozdobky, na palicky do kvetinacov, na magnetky na chladnicku, zalozky...

michalag
21. nov 2007

a da sa to aj "strihat" okolo vysivky?

sloniiicek
21. nov 2007

myslim, ze hej. mozes si to vysit a potom si to prisposobit, tym ze to vystrihnes dookola. ten plast nie je az tak hrozne tvrdy.

whizzy
21. nov 2007

ano, pekne to ostrihas do tvaru aky potrebujes a prilepis, ci uviazes na to stuzticky, palicky, magnetky, cokolvek

michalag
21. nov 2007

to moze byt pekne ked sa to vysije 😉
Asi nieco take skusim 😝 🙂 , len tu u nas asi velmi tazko najdem plastovu, kedze nemaju ani DMC-cka 😠

dupinka
21. nov 2007

baby, ste tu ci vysivate?

sloniiicek
21. nov 2007

dupinka - ja som tu, ale uz sa chystam pomaly z prace. 😉

dupinka
21. nov 2007

ja som tez este v praci, ale uz sa neviem dockat, kedy pojdem k dokimu a budem pytat krvny test na HCG, len asi budem vyzerat ako nejaka "studovana"

sloniiicek
21. nov 2007

tak sa majte krasne. prajem pekny zvysok dna.

jana20
21. nov 2007

ahojte...tak ja idem dnes do mesta pozriet ci dostali tovar.... 🙂

lenkalienka4
21. nov 2007

ahojte. je tu niekto?

matar
21. nov 2007

ahojte 🙂 čo je s vesi, ked sa tu tolko neukázala?
vesi, mám pre teba pekné predlohy, ked ta tak chytii tie portréty 😀
http://photofile.ru/users/ctyrlistek/2228581/

michalag
21. nov 2007

Ahojte, je tu niekto?

luculka
autor
21. nov 2007

ahojter konecne som sa dokopala dokoncit medu.....kedze toho casu volneho mi uz vela nezostáva 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

michalag
21. nov 2007

ahoj luculka 🙂 ,

vesi
21. nov 2007

čaute, dnes om mala rozbehaný deň a poobede som zaľahla s malou 😀 😀
matar, ty si poklad, je tam portrét na ktorý som nemala predlohu avééééľmi som ho chcela 😀

matar
21. nov 2007

som rada 🙂 myslíš ten s tými ružami a bordovým pozadím? je super 😵

ja stále neviem zohnať ten vianočný obrus ☹ hlavne že som už na neho predstrihla perličku 🙄

vesi
21. nov 2007

to je mi ľúto, tan program čo som ti posielala si vtedy nedostala? v tom by sa to malo otvoriť...

vesi
21. nov 2007

jaj, áno ten portrét 😀 😀

matar
21. nov 2007

vesi, neprišlo mi to ☹ a pamatáš si tie ruže čo boli pri tom portréte? tie s čiernym pozadím? ak ich nikde nájdeš, hod link 😉 a ako si pokročila s portrétom?

vesi
21. nov 2007

mám vyšitú tvár a pár dni som sa toho anui nedotkla,lebo sa mi nechcelo 😅
idem to poslať ešte raz...

matar
21. nov 2007

🙂

luculka
autor
21. nov 2007

dnes som bola u zuzky a ukazovala ako vysiva zirafku 😉 🙂

vesi
21. nov 2007

matar, poslala som to a teraz idem pozerať CSI a Kosti. ináč julova odkedy vyvaľuje pupok na MD, tak nás zanedbáva 😀 😀 😀
luculka 😀 😀

matar
21. nov 2007

aj mne sa zdá 😀 zatial neprišlo, počkám. v každom prípade dakujem 🙂
michalag, ja som až teraz pozrela album- to kedy stíhaš??? paráda 😀 😀
luculka, ty ešte môžeš vyšívať? ja som už posledné 2 mesiace nemohla kvôli bruchu 🙄

michalag
21. nov 2007

matar, neviem, ale to nie su az take velke obrazky, takze vacsinou ked maly spinka, alebo vecer 😝 😀
luculka, uz sa ti to pomaly krati a za chvilku budes mat batoztek pri sebe, ako sa citis?

Ale ste sa tu rozbehli a to som len chvilku prec, ale uz iba na chvilku, lebo drahy musi robit do prace, ale aspon budem vysivat

dupinka
21. nov 2007

ahojte, zajtra mi beru krv, na zistenie hcg... tak uvidime

michalag
22. nov 2007

Breeee ranka baby 🙂 ,