Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

blumka
22. nov 2007

matar, ja by som ti odporucala vysit vsetky, lebo je tazko si vybrat 😀 no asi som ti nepomohla 😀 😀

matar
22. nov 2007

dupinka 🙂 ani nie, ale mužovi bude trvať týžden, kým mi to v robote vytlačí, tak si to musím pripraviť dopredu 🙂

dupinka
22. nov 2007

jaaaaj, tak to "ine caffe", ale aj tak som ja oproti vam pomaly slimak 😅

michalag
22. nov 2007

matar, mne sa pacia vsetky, ale ja by som zacala tym dietatom, ale ty si musis vybrat sama 😉

sloniiicek
22. nov 2007

matar - ja hlasujem za dvojku 😉

chaarleene
22. nov 2007

jojo, album s prácema se chystám vyrobit... teď mám zrovna rozdělanou sérii asijských panenek, jednu mám hotovou, u druhé mi chybí jen kontury a třetí je ještě zabalená... jsou to tyto:

http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=O...
http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=O...
http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=O...

jinak věnuju hodně času paličkování a teď se chci pustit do háčkovaného makramé... taky bych se časem chtěla naučit frivolitkovou krajku.

biccy
22. nov 2007

Chaarleene,si sikulka. 😉
Matar,mne sa najviac paci trojka. 😉

eli77
23. nov 2007

Dobre ranko babulky🙂
...vcera vecer som tu uz nebola...vysivala som a vysivala skoro az do rana...🙂
vidim tu novu tvaricku...vitaj medzi nami chaarleene...nadherne veci vysivas 😵
...dupinka 😵 😵 konecne fotecka🙂
...matar ty nas stavias do poriadne tazkej ulohy...som si myslela ze tie obrazy su tematicky podobne a ze ti lahko poradim...lenze vsetky tri su brutalne krasne...dvojku a trojku poznam...ale ta jednotka je uuuuuuzasna...iked asi najviac prace ale mne sa strasne paci...takze vlastne ja ti asi neporadim...mozno dvojku asi nie, kedze teraz si dokoncila ten meter tak teraz logicky by malo nasledovat nieco dospelacke, ale to je len moj nazor 😀 😀 😀
...ja som zacala na mojom obraze vysivat tou zelenou travu...a poviem ti fakt je to makacka 😠
...a kde je vesiiiii? 😀

whizzy
23. nov 2007

Ahojte 🙂
Vitam charleen 🙂, peknucka seria to bude 😵
Matar, ako vravi blumka, vysi vsetky 🙂 Mne sa asi uplne najviac paci ten veniec. Len je to dimension, to len ked si farby prirovnas.
Eli ja to tiez striedam, teraz dorabam kosatce, potom pojdu vyskereni snehuliaci a potom nejaka orchidea 🙂

vesi
23. nov 2007

čaute baby, včera mi zase nešiel net, tak sa poslušne hlásim dnes 😀 😀 matar, ťažko vybrať 😝 ja som ako prvé za veniec a mám prevodník z dimensions 😉 ale ak sa dobre pamätám, tak ty si farby dávaš od oka 🙂
Whizzy, už si bola kúpiť tú plastovku? nevieš ako majú otvorené v sobotu? a pre mňa absolútne bez orientačného zmyslu, môžeš ešte raz vysvetliť kde ten motýľ je? 😅 a dá sa tam niekde zaparkovať auto? 😕 😅 😀

vesi
23. nov 2007

a ešte som zabudla vítam charleene medzi nami 😀

eli77
23. nov 2007

ahoj vesi...🙂

dupinka
23. nov 2007

Ahojte baby!

ta fotocka nie je prave najnovsia, ale ja sa ani velmi nemenim 😉

Prajem pekny dnik, idem vykazovat nejaku cinnost. 😀

vesi
23. nov 2007

čaute baby, som rada, že tu nie som sama 🙂 dupi fotka je pekná, ani ja nemám novšie foto, nerada sa fotím 😝 😀

whizzy
23. nov 2007

cau vesi, este som nebola, dnes sa chystam. V sobotu maju od 9,00-12,00.
Je to na zahradnickej, ked ides po Karadzicovej smerom od niv, tak na krizovatke Karadzicova x Zahradnicka zabocis dolava a Motyla budes mat po lavej strane. Je to hned ten prvy velky dom a uplne na rozku. Potom je ulicka a Justicny palac. Je to taka siroka cesta, parkovat sa asi bude dat niekde v tom sidlisku.
To by si mala najst 🙂

vesi
23. nov 2007

whizzy, dakujem, musím to dať prečítať manželovi 😀 😀 čo chceš vyšívať na plastovku? ja by som niečo vianočné, to ešte stíham 😝 😀 😀

whizzy
23. nov 2007

Tychto snehuliacikov:
http://profile.imageshack.us/user/whizzzyy/
a v januari zacnem velkonocny obrus, nech to stihnem 😀

vesi
23. nov 2007

tí sú krásni 😉 ja ešte neviem čo, musím večer ked budú deti spať popozerať nejaké linky 😀 a teraz si ma navnadila aj na ten velkonočný obrus, hmm a na akú látku ho budeš vyšívať?

aja7
23. nov 2007

ahojte kocky..vy ste neuveritelne sikovne, fakt, klobuk dolu 😉
Dupinka, mam na teba otazocku. Vcera si sem hodila link s uzasnymi obrazkami. Prosim ta, ako si ich "nejako dopravim" do PC, alebo ako pridem k predloham? Vysivam sice, ale musim mat predlohu z casaku, napr. z Bary som vela vysivala, pripadne z talianskych casopisov (nespomeniem si na nazov)..Ten link od teba - je proste uzasny!!! Len neviem absolutne robit v ziadnom takom programe, kde by som si to vedela rozkreslit..prosim ta, ak si najdes ca, mozes mi poradit? 😉

vesi
23. nov 2007

ahoj aja. klikneš na obrázok,ten sa ti zväčší, potom vpravo hore na lupu, počkaš kým sa to zaostrí a dáš uložiť do PC 😉

whizzy
23. nov 2007

vesi, ja neviem, no asi na tu panamu ako si mi poradila. Mozno nejaku bezovu, alebo taku kremovu, uvidim podla vzoru co si vyberiem. Este sestry opytam, ona robieva obrusy. Ked som jej na vianocny vyliala caj, sa so mnou 2 dni nebavila 😀 Ja to vidim tak, ze sa nebudem aj dva tyzdne 😀

aja7
23. nov 2007

vesi..idem skusit, ale myslim, ze uz som to skusala a neslo to..nedalo sa mi zvacsit dostatocne.Musim mat v PC speci program na to?

vesi
23. nov 2007

whizzy 😀 😀 tak potom daj vedieť čo poradila sestra, ak sa bude stebou baviť 😀 😀 whizzy, ja by som to videla aj na dlhšie 😝 😀
aja, musí sa to dať, všetky to tak sťahujeme a je to O.K: aj ked je pravda, že sa môže vyskytnúť nekvalitná predloha...

whizzy
23. nov 2007

no co vesi, dame pekne na obrus plexisklo 😀 Najlepsie aj po stranach, nech nam nikto neusmudla tie strany 😀

dupinka
23. nov 2007

Aja, mne to otvorilo kliknutim na dany obrazok. Zobrazi sa obrazok, a vedla toho mas vzor vysivky, niekedy na viacere casti rozdeleny..

vesi
23. nov 2007

whizzy, ja mám v kuchyni sklo a malá si utiera ruky do obrusu ktorý trčí 😝 😀 , u mňa jedine ak si ho dám zarámovať 😀 😀 😀

whizzy
23. nov 2007

no fakt, ani sa na chuda hnevat nemozes, cistotna je, rucicky chce mat ciste 🙂 Tak jedine take uzke co netrcia.

dupinka
23. nov 2007

baby, DMC su moulinky?

Ja pouzivam perlovky a stale len od oka prisposobujem...

whizzy
23. nov 2007

ano dupi, su

vesi
23. nov 2007

dupi, áno sú to mulinky 🙂
whizzy 😀 😀 v obývačke mám sklenený stolík a tam je zakázané jesť, kvôli mojim obrusom 😀 😀 maximálne to pokrčia, ale to prežijem 😀 . škrobím tak tuho, že niekedy mi obrus ani nepokrčia 😀 😀