Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

miklima
6. dec 2007

AHOJTE.Prosim vas o radu.Oprala som vyšivku a popušťala mi červená mulinka,čo mám teraz robiť.

michalag
6. dec 2007

Ahoj whizzy,
ved aj nas maly dostal tolko sladkeho ze to jeme mi, aby sa mu nepokazili zubky ale urcite mu aj nieco nechame 😉, ale ocko nas prekvapil a este sme dostali od Mikulasa 2 male baliky, ale bolo v nich aj ovocie

lenkalienka4
6. dec 2007

miklima: ahoj, ako si to prala? mala si dat do vody trosku octu a nepustilo by ti farbu 😝 , mas to velmi popustane?

vesi: no pochvál sa z hotovým obrazom... ja čakám 😉 🙂 😉

michalag
6. dec 2007

ahoj lenka, ako sa mate? A ako ide vysivka?

matar
6. dec 2007

ahojte 🙂 slho som s vami nebola, musím pokukať vaše albučeky čo ste nové vytvorili 🙂 ja som sa k výšivke nedostala ani nepamatám, dnes chcem zase začať. ale včera som odniesla zarámovať tu ženu s dieťatom a meter, tak vám to potom ukážem 🙂

iklima, aj mne sa to raz stalo. musela som celé okolie obiť bielou 🙄

lenkalienka4
6. dec 2007

ahoj miska, ja nic nevysivam teraz, dnes mi dosli nite na indianku, ale predlohu este nemam, lebo ju tlaci moj otec v robote, a este sa k tomu akosi nedostal. 😕

lenkalienka4
6. dec 2007

matar: uz ti je lepsie? 😕

dupinka
6. dec 2007

Ahojte!

môj Mikuláš (manželik) mi ráno nechal vedľa pracovnej tašky môj obľúbený dezert - Sladká vášeň. A ja som mu ani nestihla ráno dať sladkosti do topánky ☹ Tak som mu ich vložila do papučí, nájde si to, keď príde domov. A viete, čo mi napísal? "Nejde o to, čo mu nechám v čižme, ale o to, čo som nechala v jeho srdci... A to by neuniesol žiadny Mikuláš."
Juj, ma to tak zahrialo na srdiečku 🙂

michalag
6. dec 2007

tak mas mensiu pauzu. Ja vysivam teraz malo, lebo sa mi do toho nejako nechce 😒
Ahoj matar 🙂

lenkalienka4
6. dec 2007

dupinka: krásne 😉

michalag
6. dec 2007

dupinka, krasne 😉 , musi byt romantik 🙂

whizzy
6. dec 2007

dupi, velmi pekne 😵
Lenka, vcera som si vsimla, ze si z KE, kde tam kupujes nitky? Obcas tam chodievam, nech mam prehlad 🙂

lenkalienka4
6. dec 2007

whizzy: nekupujem v ke, objednavam z www.camelia.sk vyjde ma to ovela lacnejsie, a nemusim nikam chodit a zhanat odtiene 😉

dupinka
6. dec 2007

Jasne!! 😀 A keď je náhodou jeden deň "normálny chlap", tak mi to až vadí 😉

Inak, mala som včera strááášnu chuť vyšívať, aj by som to bola potiahla do skorého rána, ale prišla suseda a moje nadšenie bolo "f keli" Tak snáď sa k tomu dnes večer dostanem.. Po práci totiž idem zháňať vianočné ozdoby a stromček. teda poviem vám, všade len tie gýčové plastové gule a žiadna stará dobrá klasika, akú mávajú naše mamky. 😒

lenkalienka4
6. dec 2007

whizy: a co tyv ke, mas tu rodinu? 😕

whizzy
6. dec 2007

ano, mam tam buducu svokru 😅 A tiez na Terase 😀 Preto som myslela, ze ak je tam nieco lacnejsie, ze by som ju poslala na nakup 😀

zirafka105
6. dec 2007

Ahoj holky 🙂
Dupi - taky ses nocni vysivacka? 😀
Jinak jsem si dneska koupila Visine pro unavene oci... mam dojem, ze proste pri vysivani malo mrkam, takze se mi mrsky ocicka vysusujou... Tak uvidime, jak to zabere... ted bych spala, ale nemuzu... musim pracovat 😝

whizzy
6. dec 2007

zirafka, davaj si pozor. Mas dost silne svetlo?

zirafka105
6. dec 2007

Whizzy - myslim, ze mam...

dupinka
6. dec 2007

zirafka: nie som velmi nocny typ, o 22h uz zvycajne spim ako zarezana, ale ked ma nieco chyti, tak to ide aj do neskoreho vecera.. Len keby potomnetrebalo rano vstavat. Teda ja by som skoro vstavat nemusel, ale manzelik vstava rano skoro a ja ho chcem vyprevadzat, tak sa zobudim a uz potom nespim..
Inak baby, setrite si coi a vysivajte pi poriadnom svetle, lebo potom mozeme otvorit temu "POPOLNIKY" 😀 😀 😀

whizzy
6. dec 2007

ja sa skor pri tom hrbim, ma boli chrbat za chvilu ☹

michalag
6. dec 2007

lenka a kolko ta vyjde postovne?

lenkalienka4
6. dec 2007

ked som mala 20 niti tak postovne som mala 15,- a teraz mi dosla velka obalka ani neviem kolko niti, proste na tu indianku a platila som 50.- 😉

michalag
6. dec 2007

ja sa pytam ci by sa mi to oplatilo

dupinka
6. dec 2007

lenka, to sa sakra opati, a hlavne, nemusis nikam behat.. A kolko dni trva vybavenie zasielky?

lenkalienka4
6. dec 2007

si myslim ze ano 😉 v pondelok vecer som posielala mial. a dnes mi to doslo, cize tak 3 dni 😉

dupinka
6. dec 2007

jeeej, tak aj ja idem na to, aspon nemusim obehavat cele mesto 😉

lenkalienka4
6. dec 2007

dupinka, urcite, ja som zatoial nenasla taku galanterku, kde by mali vsetky odtiene a kadeco co potrebujem... a cez cameliu sa mi to fakt zda dost lacne. 😕

lenkalienka4
6. dec 2007

dupinka, alebo ked im skusis napisat mail, napises ake nite potrebujes, a pytaj sa co by to stalo, oni ti odpisu a sa mozes rozhodnut ci si to objednas alebo nie

michalag
6. dec 2007

lenka a pride ti to na postu? ci ti to donesie postarka?