Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

schnek
5. okt 2007

díky za uvítání 🙂

julova
6. okt 2007

eli - no slenka mi poslala super program PC Stitch a uz som si urobila tri fotky ako predlohy 😀...jednu svoju svadobnu urobim pre manzelika, potom som si urobila take rozkosne babatko (foto z netu) a este mam pripravenu foto Depeche Mode 😀....a este si musim prekreslit tu Garfieldovu abecedu, co sem dala link vesi a vysijem pre nasu Terzku meno na postielku 😉...no a u mna jednoznacne vyhravaju mačky, a tiez su tu na ne linky...takze, ja mam jasno 🙂

takze teraz si napisem zoznam bavlniek, co potrebujem na tie fotky a cez vikend dufam nakupim...no a pustim sa uz aspon do zaciatku niektoreho z nich 🙂

mihanka
6. okt 2007

ahojte, julova, posles mi prosim nejaky link na ten program, je to velke??? da sa to aj stiahnut? 😵

miriamka
6. okt 2007

Julova...aj mne please posli nazov toho programu,pokusim sa to stiahnut 😉

julova
6. okt 2007

da sa to stiahnut...ale vraj sa v tom stiahnutom freeware nedaju tie predlohy ukladat...takze mi slenka poslala napaleny ten program...moment najdem link na stihanutie...ma to tusim 15,6 MB 🙂...

julova
6. okt 2007

http://www.pcstitch.com/Download/SwDL.aspx?SID=77

tu je download na program PC Stitch...ale ako slenka pisala o par stran dozadu, nedaju sa predlohy ani ulozit a vraj ani vytlacit...

julova
6. okt 2007

ale hadam sa niekomu sikovnemu podari ho cracknut na celu verziu a mozete vysiiivat do bezvedomia a ukladat a vytlacat 🙂...alebo ak to slenke nebude vadit, co myslim ze nie, nech sa rozsiruju davy zavislacok-vysivaciek 😀 - napalim a poslem Vam 🙂

mihanka
6. okt 2007

dakujeeem 🙂 😵 ja by som potrebovala hlavne male pismenka... 😅

julova
6. okt 2007

mihan - male pismenka? tu je aj link na nejake predlohy-abecedy, ale tie si budes musiet pracne potom prekreslit na papier stvorcekovy 🙂...

http://picasaweb.google.com/dilaila2022/ABC

ten PC Stitch je vyslovene na robenie predloh z fotiek asi najskor...ved uvidis 😉

mihanka
6. okt 2007

julova, na to sa tiez chystam, ale neskor, teraz nie je cas... dakujem za tie pismenka, pomohla si mi 😵

julova
6. okt 2007

super 🙂...som rada 🙂..hlavne nech uz mate po rekonstrukcii, potom sup fazulku do bruska a na MD sa mozes pustit do krizikovania 😀 😉

mihanka
6. okt 2007

julova, no ved to, sa to natahuje, mimi asi nechce ist do staveniska, caka si na novu postel aj gauc 😀 a potom sa pustim do krizikov, hlavne ze uz v maji som si kupila panamu 😅

julova
6. okt 2007

mihan - panama sa nepokazi a popravde - mimi ma pravdu 😀...mne osobne by sa tiez do staveniska nechcelo 😉 😀

mihanka
6. okt 2007

my sme sa chceli stahovat uz o dva tyzdne, ale neda sa... 😠 takze do staveniska nepride, len ma chce asi setrit, ked budem drhnut podlahy a okna 😀 asi naozaj caka kedy si sadnem k tomu vysivaniu 😵 😀

julova
6. okt 2007

ej veru - prespekulovana je ta vasa fazulka 😀 😀

schnek
6. okt 2007

ahojky 🙂
co hlavně vyšíváte? pro prcky nebo ubrusy, ... nebo i větší věci jako obrazy a tak?

matar
6. okt 2007

lucilka, dakujem 🙂
vesi, tešim, tešim 😀 😀

eli77
6. okt 2007

schnek...ja vysivam hlavne obrazy...aj pre krpcov ale teraz uz hlavne take vseobecne...nieco do kuchyne dokoncujem prave teraz...a chcem nieco aj na chodbu a do obyvky...na obrusy si zatial netrufam, kedze zadnu stranu neviem pekne robit...a potom by ma to len mrzelo, ze to nie je pekne...

schnek
6. okt 2007

eli, a co zkusit takový ty hotový, jenom s pruhem na vyšívání? je fakt, že nejsou nejlevnější, ale zase s tím nemáš žádnou práci 🙂
jinak já dělám většinou menší věci, ale taky mám rozdělaný jeden obraz. Jenom na to nemám skoro vůbec čas

vesi
6. okt 2007

ahoj baby 😀
schnek ja vyšívam obrazy - kuk:
vesi1910.multiply.com/photos

matar, pripravené v obálke, v pondelok to poletí k tebe 😀

schnek
6. okt 2007

vesi, to je nááááádhera 🙂
na takový já vůbec nemám čas 😒

vesi
6. okt 2007

dakujem, ale niektoré nie sú také zložité ako vyzerajú 😀 a toho času nie je veľa ani u mňa, kedysi som vyšívala oveľa rýchlejšie 😝

schnek
6. okt 2007

no jo, když já mám mrně a školu a milion dalších věcí, tak teď nemám čas téměř žádný 😒 jen tak na nějakou maličkost 🙂

eli77
6. okt 2007

schnek na aku skolu chodis? Ja si pri malej teraz trufnem akurat tak na autoskolu 😀 😝

eli77
6. okt 2007

A Vesi...tie obrazky mas fakt brutalne nadherne...kam ich potom davas? Mas ich v byte, alebo ich darujes v rodine?

schnek
6. okt 2007

dělám Vysokou školu Karlovy Vary, obor právo v podnikání. Mám poslední rok 🙂

eli77
6. okt 2007

fiiiha..tak klobuk dole.. 🙂 😉

vesi
6. okt 2007

eli, dakujem, mám ich povešané v byte, nedarujem ani jeden, mne by sa to potom nechcelo vyšívať, v tomto som sebec 😝 ja sa vždy teším, že si to zavesím na vopred vybrané miesto v byte a to ma poháňa, aby som rýchlo vyšívala..okrem toho, moja mama aj svokra tiež vyšívajú 😀

slenka
6. okt 2007

julova - kludne program rozmnozuj ako sa ti paci 🙂 Mna ste tiez riadne nazhavili na vysivanie, tak som sa do toho dala, ale nachystala som si taku velku predlohu, ze mi to mozno bude trvat aj rok, lebo sa k tomu dostanem len vecer a aj to len tak na hodku 😒

eli77
6. okt 2007

vesi tak ty mas v byte vlastnu vystavnu sien 😉 ...musi to byt velmi krasne...ja som sa este stale nerozhodla, ze co budem ako dalsie vysivat...prilis vela predloh ma laka, tak zatial neviem 😒