Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
11. dec 2007

a čo križikuješ? ja som dnes tiež namiesto upratovania križikovala 😀

lenkalienka4
11. dec 2007

no tu tvoju indianku predsa! 😵

ty uz pracujes na tom dalsom obraze????

vesi
11. dec 2007

prepáč, ja som zabudla, ale ťa to riadne chytilo, čo? 😀 áno robím další, sama ružová, už aj vidím ružovo 😀 😀

lenkalienka4
11. dec 2007

ja vidim uz len na cerveno-oranzovo... ano, chytilo ma to riadne, lebo nemam ziadny obraz v byte... takze to chcem cim skor dokoncit, no pri mojej malej mi to nejde tak ako by som chcela, pretoze ona absolutne cez den nespi... ooo pardooooon, spí a to presne 30 mimut naobed, jeeej. vesi, koncim, idem k malej .. pa
😉

matar
11. dec 2007

ahojte 🙂 už mi je za vami aj smutno, lebo sa sem ani nedostanem a k výšivke tiež vôbec nie, môj malý je ako čert 🤐 ale aspon už mám upratané, urobenú predlohu z fotky tak čakám kedy sa mi drobec umudri, nech sa do toho pustím. ale asi až cez sviatky, ked bude pri malom tata 😒
vesi, ja som robila tu 5-minutovú tortu cez víkend, bola celkom dobrá,aj ked klasická smotanová je lepšia. ale mužovi chutila velmi 🙂

a svokrovcom som ako darček vyrobila kalendár s fotkami krpcov, sú to ich jediné vnučatká, tak nech sa vytešuju. len to ešte musím ísť dať niekam zviazať 🙂

vesi
11. dec 2007

ahoj maťka a nejdú drobcovi zúbky?

matar
11. dec 2007

ešte nie, on len nechce byť ani za svet sám, len na rukách a tancujeme, čumíme na akvárko, beháme po byte a rozprávame sa so všetkým čo tu máme 🙂 no horor. a spí len vonku, takže ked chcem aby sa vyspal, tak beháme po sídlisku tri hodiny 😨

vesi
11. dec 2007

tak to ti nezávidím, moje boli spokojné aj ked len ležali pri mne na gauči alebo v ohrádke 🙂

astora
11. dec 2007

ahoj kocky mam prosbu pisala som davnejsie aj julovej ale neodpisala na ip poradte mi prosim cez ip ako pracovat s tym PC stich programom viem ako vlozit foto ako urobit s toho tu predlohu ale neviem ako sa to dava do tych znakov aby som vedela farbu rozlisit a stale mam tie formaty strasne velke poprosim nemam cas citat celu diskusiu ale ak by ste si niektora nasli cas poradte mi dakujem

matar
11. dec 2007

aj nikolka bola pokladík. toto je čertisko 😀

vesi
11. dec 2007

astora, napíš mi do IP tvoj mail a ja ti pošlem manuál čo urobila julova 😉
maťka 😀

michalag
11. dec 2007

Ahojte 🙂 , je tu niekto, ci som vas zmeskala

eli77
12. dec 2007

Dobre ranko kazdemu🙂

dupinka
12. dec 2007

ahojte baby!

ako ide krizikovanie? Ja som sa k tomu uz niekolko dni nedostala ☹ V piatok odchadzame k rodicom na vychod, vratime sa den pred Vianocami a preto doma chceme dat vsetko do poriadku, aby potom v posledny den neboli stresy: stromcek,darceky zohnat, nakupit, vyzdobit byt, upratat, ozehlit,... ono sa to nezda, ale je toho vzdy dost. A vecer som rada, ked zaujmem vodorovnu polohu a spim 😀

extravaganca
12. dec 2007

Krásné ráno 😵
Tak se opět hlásím 🙂
Tak,vzdala jsem obšívání a chtěla jsem se vrhnout do oslíka(toho od medvídka Pú),ale zjistila jsem,že všechny obrázky,které mám,na všech jde špatně vidět počt křížků.
Nemáte náhodou některá kvalitní obrázek oslíka od medvídka Pú?Moc by mi to pomohlo 😉

michalag
12. dec 2007

Dobreeee ranko vsetkym 🙂 , tak ja som sa vcera znova pustila do motorky a konecne som pokrocila viac, tak hadam ze dnes sa mi to tiez podari 😝

dupinka
12. dec 2007

baby, ja vam zavidim tu energiu 🙂 a to ja este nemam deti, chichi

extravaganca
12. dec 2007

No mě teď trochu brzdí pečení a praní s žehlením...ale taky obduvuju ty,které toto všechno zvládají a ještě mají děti 🙂

vesi
12. dec 2007

čaute, ja práve upratujem skrine, no nie je to moja obľúbená činnosť, ale milujem to, ked je všetko upratané, deti sa hrajú a ja si sadnem k vyšívaniu 😀

michalag
12. dec 2007

ahoj vesi, ja zase upratujem kuchynu a chystam sa este kupelku, hadam to stihnem kym sa maly hra sam 😝

vesi
12. dec 2007

tak ja sa chystám na kuchyňu - vrátane skriniek až ked bude všetko napečené 🙂

michalag
12. dec 2007

ja robim zatial len male upratovanie (v kuchyni,iba sporak, linku), ale vobec sa mi nechce 😠 . Dnes som nejaka leniva, najracsej by som si sadla a vysivala 🙂

vesi
12. dec 2007

tak to sme dve, ale ja si to nechcem nechať na poslednú chvíľu, tak upratujem po jednej izbe 😀

extravaganca
12. dec 2007

No já fakt hledím...holky vy jste fakt ultra šikovné 😉

Nemáte náhodou někdo obrázek toho oslíka?Prosímmmm 🙂

vesi
12. dec 2007

ahoj extra.. ja nemám myslím, že také veci vyšívala matar a miška 🙂

michalag
12. dec 2007

extravaganca, ja mam nejake obrazky, ale neviem ci myslis prave tie 😅

extravaganca
12. dec 2007

michalag:Jééé,v albu máš toho oslíka...můžeš mi ho prosím poslat na mail?Třeba tam budou ty křížky vidět líp než na tom,co mám já....mail pošlu do IP 😉 Byla bys moc hodná a moc bys mi pomohla 🙂

michalag
12. dec 2007

estravaganca, jasne idem ti to poslat 😉

extravaganca
12. dec 2007

michalag: 😵 Už dorazil a mám už i vytisklé 🙂 Jde to vidět perfektně,takže se tak u toho nebudu trápit,jako u toho co mám doma....strašně moc ještě jednou děkuji 😵

michalag
12. dec 2007

som rada, ze to je dobre 😉
A vysivas aj ostatne postavicky z macka PU, ci len somarika?