Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

miky
3. jan 2008

dupinka: děkujem moc, jdu se na to juknout, snad tam najdu i něco pro naprostou začátečnici jako jsem já

lenkalienka4
3. jan 2008

vesi, aku sadu si ides kupovat? ako to vyzera a co tam vsetko je??? 😕

mna dnes priserne boli hlava ale aj tak nezanevriem na kriziky, idem sa do toho pustit...

michalag
3. jan 2008

vesi, nie je to take velke ma to nejakych 27,5x20 cm, takze hadam to bude do vyplaty hotove 😀 😀 😀

eli77
4. jan 2008

Krasne ranko...prisla som sa trosku pochvalit...tak takto pokracujem s mojim babuliatkom🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zuzi76
4. jan 2008

Eli, pekne pokracujes!!!
Lenkalienka, v sade mas predlohu, latku, bavlnky a ihlu! Ja som sa dnes zobudila s bolestou hlavy. ☹ 😠

michalag
4. jan 2008

Ahojte kocky 🙂 ,
zuzi, to je mozno tym pocasim, lebo aj mna pobolieva, ale este sa to da vydrzat.
eli, pokracujes suprovo 😉

lenkalienka4
4. jan 2008

babule, a ta sada je asi dost draha co???

eli, babuliatko je krasne, vyzera to super, no urcite je to piplacka v tej tráve 😀

zuzi76
4. jan 2008

Ahoj lenkalienka!
To zalezi od velkosti obrazku a asi aj od vyrobcu. Moje su 18x55 cm. ten co som kupovala priamo v predajni stal 1070 sk a objednane uz stali 1130. jeden! 😀

vesi
4. jan 2008

čaute baby, tak ja sa konečne vyberiem do toho motýľa a bolo zatvorené 😠 budem musieť napísať tej pani či mi nemôže poslať nejaké katalogy aby som si mohla objednať na dobierku 😅
lenka, ja som to počítala a vyjde to rovnako, ak nie lacnejšie, akurát, že máš originál nite a nemusíš sa babrať s prevádzaním... 🙂
eli, ty si šikulka, je to krásne, ale z tej trávy by ma trafil šľak 😝

viki321
4. jan 2008

www.casacenina.com/catalog/product_info.php?pro... neviete ak by som tento obrazok zvacsila, prosim vas
😨 😨

viki321
4. jan 2008

viki321
4. jan 2008

blumka diky...len bude problem este s tymi farbami

blumka
4. jan 2008

viki akurat na tom pracujem...mozno to nebude az taky problem najst ich 😉

viki321
4. jan 2008

jeee dakujem

blumka
4. jan 2008

viki, nenasla som nic ine, len to co je uz v predlohe napisane, neviem ci si si vsimla, hned vedla znacky a nazvu su male ciselka...co som tak pozerala, tak by to malo sediet...wit, je vlastne blanc alebo white a ecru je ecru, tie cisla nemaju 😉
no dufam, ze som aspon trosku pomohla

viki321
4. jan 2008

blumka, hej pozerala som to, dakujem ti aj tak pomihla si mi....a chcela by som sa este nieco spytat ci nahodou nemas, alebo nevies kto by mohol mat obrazok takych dvoch malich deticiek, v plienkach a obe sa pozeraju chlapcovi do plienky 😉

blumka
4. jan 2008

viki, ten obrazok co si opisala, mi nic nehovori...mozno ostatne baby budu vediet a poradia ti oni 😉

viki321
4. jan 2008

mozno keby vidis...oki dik za vsetko
🙂

vesi
4. jan 2008

ahojte 🙂
viki ani mne to nič nehovorí ☹
na toho otca s bábom sa pozriem či nenájdem s číslami nití 😉

viki321
4. jan 2008

vesi dik, keby sa to da poslat tak vam poslem, obrazok toho 😒

lenkalienka4
4. jan 2008

viki321, nemozes dat link?

viki321
4. jan 2008

ja to mam v pc

vesi
4. jan 2008

viki, daj si to albumu 🙂

viki321
4. jan 2008

oki uz to tam mam

michalag
4. jan 2008

Ahojte 🙂 ,
viki, vitaj medzi nami 😉

vesi
4. jan 2008

to je pekné, ale ešte som to nevidela 😒

viki321
4. jan 2008

michalag , dik 😎