Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

lenkalienka4
9. jan 2008

miska AHOJ, NEJAKU MALU JEDNODUCHU DECKU DO OBYVACKY NA STOL, LEBO NEMAM ZIADNU 😅

michalag
9. jan 2008

A uz vies zhruba aku, ci este si si nevybrala?
A ako sa inak mate?

lenkalienka4
9. jan 2008

este neviem aku, mama kopu zvysnych bavlniek tak nejaky vzor si vymyslim...

inac mame sa fajn, a vy ako? mala mi zacala uplne odmietat zeleninu, tak spekulujem co jej dat papat ked tak vymysla...

michalag
9. jan 2008

lenka, my sa mame tiez fajn 😉 , maly je stale vacsi a vacsi sibal 😀 , len nam pomenej papa. Predtym sme boli zvyknuty ze na rano spapal 2 pribinaciky, alebo jogurty a teraz spapa ledva jeden, ale asi mu to uz neberie, hoci ma stale nieco ine

lenkalienka4
9. jan 2008

hotovo

http://fotoalbumy.azet.sk/vikinkaa4/vikinka/ft-...

je to nejako blbo odfotene... zajtra to dam zaramovat...

michalag
9. jan 2008

lenka, je to fakt suprove 😉 a kde to potom das?

matar
9. jan 2008

lenka, je to parádne. tá robota stála za to 🙂

baby, tá stránka s motýlom mi nejde otvoriť a v camélii neviem nájsť ceny? kde to tam je??? som otrava 😕

eli77
9. jan 2008

Ahojky kazdemu🙂
...lenka ja odpadnem...je to paradny obraz...klobuk dole 😵
...ja teraz velmi nevysivam☹ chlapci zacali chodit do skoly...takze zas mam postarane o poobednajsi program 😝 a doobeda ma uplne zamestnaju moju dievcence...🙂
...milujem deti a strasne rada sa im venujem...ale uz by som chcela aj vysivaaaaat....boze ved ja mam asi abstaky 😀 😀 😀

lenkalienka4
9. jan 2008

matar, v camelii tusim niesu ceny, treba im napisat mail, a oni ti hned odpisu co potrebujes

baby, dakujem

dupinka
9. jan 2008

lenkalienka: WAW!!

michalag
9. jan 2008

matar, chod na objednavku a tam ked ides zadat druh tovaru, tak tam mas napisanu aj cenu muliniek 😉 , ale neviem ci este platia tie ceny

lenkalienka4
9. jan 2008

miška, ako pokračuješ s domčekom?

michalag
9. jan 2008

lenka, ide to pomaly 😅 , ale uz to zacina mat nejaku podobu 🙂
Ked Samko zaspinka hodim foto 🙂

michalag
9. jan 2008

zatial to este nema velku podobu, ale pomaly ......

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

eli77
10. jan 2008

Ahojky..krasny dnik prajem🙂
...michalag, ze vraj to ide pomaly? Ved len teraz si zacala a uz aky velky kus mas vysity!🙂 Bude to naozaj nadherne...baby vy ste vsetky take sikulky 😵 😵

vesi
10. jan 2008

aj ja prajem krásny deň 😀 ahoj eli, vstávate do školy? 😀
miška, ide ti ti pekne 🙂
lenka, obraz je super 🙂

eli77
10. jan 2008

Ahojky vesi...ja vstavam uz skor lebo o 6:15 mi nosia dievcatko co opatrujem a chlapci do skoly musia vyrazit o 7:10...takze teraz uz som s babami sama 😀
...co budete dnes robit?
...my asi pojdeme trosku von iked sa mi zda, ze je vonku poriadna kosa....

vesi
10. jan 2008

my sme boli vonku včera a dobre sme vymrzli, dnes budeme doma, lebo ja sa necitim dobre 😝 (ms)
ja som už teraz s malou sama, tak sa najeme, ja si dám kávičku 😀 a potom asi budeme čítať knihu 😀

lenkalienka4
10. jan 2008

vesi, z toho obrazu mi ostalo kooopu bavlniek, a to som si objednavala polovicne mnozstvo 😕

miska, ide ti to dobre, bude to pekne.

lenkalienka4
10. jan 2008

ozaj vesi, a kde je tvoj link na obraz??? halo, ta co si zabudla ci co?

vesi
10. jan 2008

lenka, tak si ich odlož, ešte sa zídu, na tieto bavlnky mám kopec predloh 😀
obraz som prala, ešte naškrobiť, vyžehliť a potom odfotím 😉
teraz rozmýšľam, že namiesto tej nevesty sa pustim do tohto
http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/moje-vysivky...

lenkalienka4
10. jan 2008

vesi, aj tento je pekny, ale do spalne viac by bodla nevesta podla mna 😉 vesi, pozerala si vari vam to? 😕

vesi
10. jan 2008

nepozerala som lenka, čo tam bolo?
ja som už na 99% rozhodnutá pre ten bordový, mám rada kontrast a biela spálňa s bordovým obrazom ukáže pekne 🙂 a obraz sa volá kráľovná srdca, tak sa to hodí 😀 ale ešte mámčas na rozhodnutie, kým budem mať peniaze na materiál, tak teraz oddychuje 😀

eli77
10. jan 2008

vesi 😀 😀 😀 coze to ides vysivat? 😀 😀 😀

vesi
10. jan 2008

no povedz eli čo by si si vybrala ty? nevestu, či kráľovnú? 😀
ja som na ňu pozerala odkedy mám predlohu, ale má 88 farieb, no dnes som sa pozrela na predlohu a na začiatok veľa farieb nepotrebujem, dá sa to dokupovať postupne, nak nad ňou vážne uvažujem 😀

whizzy
10. jan 2008

vesiiiii!!!!! Si moj vzor 😵 Strasne drzim palce 🙂 Mozno to aj mna nakopne k tomu mojmu vysnenemu 😵
Idem zas pracovat 😢

vesi
10. jan 2008

whizzy, dakujem, takže sa ti páči tá bordová? 😀 potrebujem povzbudiť a nakopnúť, lebo sa neviem rozhodnúť do ktorého obrazu sa pustiť či nevesta alebo kráľovná 😝 , ale chcela by som do spálne bordové závesy a ten bordový obraz by tam pekne ukázal... ja sa zbláznim, čo mám robiť? 😅
a ktorý je tvoj vysnívaný?

michalag
10. jan 2008

Ahojte baby 🙂 , ako sa dnes mate?
Dakujem, ale mne sa zda ze mi to ide pomaly, oprpti minulym vysivkam

whizzy
10. jan 2008

jasne, som za bordovu, mne sa farebne strasne pacia. A ako entomologicku ma oslovili aj tie motylie kridla 😀
Ja chcem toho "vodnara" co teraz frci na livingu. Taka vlasata zena s dzbanom a orchideami. Nikto u nas neni vodnar a na znamenia moc nie som, ale dostali ma tie orchidky a farby. Tiez ich je tam 90 😀