Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
10. jan 2008

😀 😀 😀 dostaneš nobelovku za celoživotné dielo 😀 😀 😀

whizzy
10. jan 2008

alebo tu antinobelovku, dostavaju vedci, co najvacsiu somarinu vyskumali 😀

vesi
10. jan 2008

do tvojej staroby vymyslia aj niečo lepšie a hodnotnejšie, čo tvoji vnuci budú môcť aspoň speňažiť 😀 😀 😀

michalag
10. jan 2008

baby a ako sa inak mate?

vesi
10. jan 2008

miška, celkom fajn a ty? malý je už zdravý?

zuzi76
10. jan 2008

Ahojte!
Este tu niekto je?

vesi
10. jan 2008

ahoj zuzi, ako sa máš? a čo žirafky, už sú hotové?

zuzi76
10. jan 2008

Ahoj Vesi!
Konecne som tu niekoho nasla. nejako som na vas nemala stastie! 😠
zirafky-no snazim sa. ale poznas to ako ide pozadie.ale vyzera to zaujimavo, lebo je vacsina z neho vysivana len jednou nitkou. a fakt sa mi to paci! 😉

vesi
10. jan 2008

to vieš, je pomalý kôň, tak to občas vzdáme 😠 som zvedavá na hotový obraz, ked si to ukazovala na stretku, na obrázku to vyzeralo dobre a na fotkách čo si dávala čo máš už vyšité, to bolo super 😀

zuzi76
10. jan 2008

Necitala som co ste dnes popisali, lebo som nechcela aby ste mi usli, ale videla som nad cim rozmyslas. fakt tazka dilema! ale ta bordovy tu spalnu ozivi. si myslim!
Ta rychlost kona ma tiez pekne vytaca! 😠

michalag
10. jan 2008

vesi, my sa mame fajn a Samko uz je konecne zdravy.
Dobre baby, ja sa s vami lucim idem s drobcom von, lebo je ako 100 certov 😒 , dnes mi vobec nespal a teraz ho uz nechcem dat ked mi chodi o 19:00 spinkat.
Tak hadam sa sem vecer este dostanem 🙂

vesi
10. jan 2008

aj ja si myslím, že tá bordová bude lepšia a aj ma viac láka 😀 😀 už som sa rozhodla, že sa do nej pustím 😀

vesi
10. jan 2008

kočky, aj ja končím, lebo o chvíľu je tu manžel s nikolkou, ale večer okolo19.00 ešte nakuknem 🙂

zuzi76
10. jan 2008

a na aku latku to budes vysivat? ja normalne zavidim babam z ciech, ze dostanu v pohode aidu, a este za rozumnejsiu cenu ako tu! 😠 😠 😠

vesi
10. jan 2008

zuzi, ešte neviem, chcem ísť do motýľa a pozrieť aké majú tam, nesmie to byť veľmi drobné 😝 to by som vyšívala naozaj až do dôchodku 😀

zuzi76
10. jan 2008

tak caute! ☹

lenkalienka4
10. jan 2008

uz som odniesla moj výtvor do sklenarstva, bude ma to stat 370,- super, dala som si taky hrubší rám, len teraz musim až týždeň čakať. Joj, ja to uz chcem mat na stene!

Cela rodina je hotova z toho obrazu, lebo oni ani len netusili ze ja vyšivam 🙂 len moj muž to vedel... tak riadne prekvapko to je...

lenkalienka4
10. jan 2008

...a svokra sa az teraz dozvedela aka som sikovná... 😀 😀 😀

vesi
10. jan 2008

lenka, to je super a ked sa to páči aj ostatným, tak to poteší ešte viac 😀 ked budeš chcieť ešte nejakú predlohu, tak napíš 😀

michalag
10. jan 2008

Ahojte je tu niekto?

eli77
11. jan 2008

krasne ranko...vecer nesiel kon a mna islo porazit 😠 zeby dalsia zavislost? 😀
...blumka poslala som ti mail...
....michalag idem ti to tiez poslat🙂

eli77
11. jan 2008

Baby kuknite co som nasla...
http://yoli56.multiply.com/photos/photo/60/1?
takze hlavu hore, ihlu do ruky a vysivat, vysivat a vysivat...nech sa naozaj mame cim chvalit tym nasim vnucatkam 😀 😀 😀

vesi
11. jan 2008

dobré ránko kočky 🙂
eli to je nádherné, ale pri takej farebnosti by som to naozaj robila do dôchodku 😀

dupinka
11. jan 2008

ahojte baby!

teda, vy ste fakt maniačky, keď si na toto trúfate 😀 Klobúk dole!

vesi
11. jan 2008

ahoj dupinka, teba som tu dlho nevidela 🙂 ako sa máš?slepák ešte bolí? nebolo by lepšie dať ho von, aby sa náhodou neozval, ked budeš tehu?

dupinka
11. jan 2008

ahoj vesi!
no ja to teraz chudim len sporadicky teraz, mam vela prace v robote... 😒 Crevo ma prestava boliet, lieky zaberaju. Nemozem to teraz dat von, lebo ma cakaju testy z telesnej zdatnosti kvoli dalsiemu posobeniu v praci. Potom uvidime.

vesi
11. jan 2008

aha, tak to áno po slepáku nesmieš 2 mesiace cvičiť 😝

michalag
11. jan 2008

Ahojte kocky 🙂 🙂 🙂 , uz tu asi nieste

lenkalienka4
11. jan 2008

ahojte kocky,mam problém, neviem co mam vysivat, do coho sa mam pustit, teraz robim decku do obyvacky, a za chvilku je hotova, a co budem robit dalej po veceroch???hmmm????

vesi
11. jan 2008

lenka, hľadaj inšpiráciu, čo tak další obraz? 😀