Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

whizzy
5. nov 2007

pokusim sa 😀 Ale vyzera to tak, ze mozem jedine sefovi 😅
A kde kedy to ma byt? Mozno to nejak elegantne sklbim a vsetko stihnem.

vesi
5. nov 2007

ahoj, whizzy, na čase sme sa ešte nedohodli, tak navrhni ty 😉

whizzy
5. nov 2007

To ja vobec neviem teraz, som z Ivanky, takze ja to mam blizko celkom. Ani detom sa nemusim prisposobit, takze radsej sa dohodnite vy. S tou navstevou to neviem este ako bude, vobec netusim co jej vymyslim za program 😔

vesi
5. nov 2007

zoberieš ich na stetko 😀 😀 tak nech baby navrhnú kde a kedy, ja sa tiež prispôsobim, asi ma odvezie manžel, tak sa nemusím riadiť podľa autobusu 😉

snoopy
5. nov 2007

čavte výšivkárky 😉 , ako?

michalag
5. nov 2007

ahojte baby 🙂 ,
jeeej vy sa bavite o stretku 🙂 , len skoda ze my nemozeme ☹

dupinka
5. nov 2007

ahojte baby! 🙂 to stretko je cez vikend? Hm??

whizzy
5. nov 2007

Daleko to mate Michalka? Stretnite sa aspon so Snoopy, vidim ze ste obe zo Zvolena, spravime telemost 😀

michalag
5. nov 2007

whizzy 😀 😀 😀 , budeme sa telepaticky spajat 😀

vesi
5. nov 2007

čaute baby, akurát som to chcela vypnúť a zrazu je vás tu toľko 😀
dupi, stretko je v sobotu 😉 prídeš?
niekde sa nám stratila eli ☹
ako vám ide vyšívanie? 😕 😀

vesi
5. nov 2007

jéééj, whizzy, to je dobrý nápad 😀
baby, dúfam, že nezabudnem doma foťák 😠 😀

michalag
5. nov 2007

vesi, celkom fajn, macko PU nabera na krizikoch, len skoda ze ma zmohla nadcha 😖 , citim sa ako....

dupinka
5. nov 2007

vesi, daj blizsie info do IP.. Este uvidim, nemam hlas. Snad do soboty budem v poho..

vesi
5. nov 2007

michalag, to je mi ľúto, rýchlo sa vylieč 😉
dupi, bližšie sme sa ešte nedohodli - na čase a mieste, vieme len že v sobotu 🙂 a môžeš prísť aj bez hlasu, rehotať sa môžeš aj tak, lebo nepochybujem, že bude veselo 😀

michalag
5. nov 2007

vesi dakujem, kiez by som uz bola zdrava 😅
Baby ako vam zavidim to stretko, aj ja by som vas chcela spoznat osobne

dupinka
5. nov 2007

aha, oukej.

Však uvidím, ako sa budem cítiť a čo doma, lebo byt je hore nohami.

vesi
5. nov 2007

dupi, byt a robota neutečú 😀
michlag, neboj,raz sa stretneme 😀

michalag
5. nov 2007

vesi to dufam 😉 😀 😀 😀

vesi
5. nov 2007

aj ja 😀 😀 😀

vesi
5. nov 2007

baby, ide ku mne sesterka, tak sa lúčim... 😀

eli77
5. nov 2007

Ahojte moje zlate zavislacky🙂
bola som chora ja a aj deti...takze hotova katastrofa 😠 k visivaniu som sa velmi nedostala. Ale vidim ze vy pracujete ostosest a to ma velmi tesi...vidim same nove tvare takze kazdeho vitam medzi nami.
Co sa tyka stretka tak ja pravdepodobne nebudem moct prist ☹ , muzicek dostal novu pracu takze volno tak skoro nebude mat a bez neho sa do ba sama s malou nedostanem☹....inak dalmatinca mam uz skoro hotoveho takze zacinam hned potom novy obraz 😉 😀 😵

dupinka
5. nov 2007

no pozeram, ze to s tym stretkom asi nevyzera prave najruzovejsie, ale aspon nie cierno.. Vesi: tak mi prid pomct upratovat ten bordel pri prerabke bytu! 😀 😀 chichi

michalag
5. nov 2007

baby, chcela by som sa spytat ked mam nazov Designer stitches, kde to zozeniem? A neviete pocom teraz byva panama? Lebo ja som kupovala naposledy pred 2 rokmi.

whizzy
5. nov 2007

panama je okolo 160.- / meter myslim.
Designer stitches neviem co je 😅

michalag
5. nov 2007

ani ja, ale oznacovanie je CT2, CT1 a tie farby fakt neviem, kde zohnat 😅

michalag
5. nov 2007
katarinka308
5. nov 2007

babky zašívačky čaute chcem sa vás spýtať či už stes kušali vytlačiť obrazok s predlohou ale zvečšený mne sa to vždy všetko rozmaže anani tam dobre vidieť tie krýžiky.Ja teraz vyšívam chalanom vlak

dupinka
5. nov 2007

to zalezi vzdy od nastavenia tlaciarne..

michalag
5. nov 2007

tak ako pise dupinka, mne sa to dalo pekne vytlacit 😉

dupinka
5. nov 2007

to všetky vyšívate? 😉 Ja som ešte v práci, dnes máme návštevu, tak utekám nakúpiť a piecť bábovku..Som zvedavá, kedy sa dostanem k vysívaniu.