Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
9. nov 2007

ahoj, len vás pozdravím a padám, mám kopec roboty, ale budem sa ponáhľať, aby som sem mohla ešte doobeda prísť 😉 😀

kytinka
9. nov 2007

ty orchideje mám dvě, ale jenom jednu vyšitou, tu druhou začnu kolem vánočních svátku. Ta druhá je růžová a jsou dosti velké. Já jsem si to kupovala přes internet i s bavlnkama, ale předlohu můžu v práci nascanovat a třeba ti jí poslat jestli budeš chtít, jsou opravdu nádherné.
Jinak na strákách http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=M...
ale to jsou všechny na zakoupení, žádná předloha zdarma, ale na vánoce si dělám vždycky radost ať mám i bavlnky dopasované 🙂

whizzy
9. nov 2007

kytinka a aky typ bavlniek to je? Musim najst tu sadu na SK, objednanie z Ciech by som asi dost preplatila ☹
Jaaaaj, preco aj tu nieje taky vyber? Volna "nika" na bussiness 😀 Baby ideme do toho? 😀

extravaganca
9. nov 2007

Ahojky všem 🙂
Tak jsem včera opět vyšívala..tentokrát už 4 hodiny v kuse 😀 Fakt super droga.Ještě tu pohledám ostatní zvířátka od medvídka Pú a udělám takový mišmaš 🙂

zuzi76
9. nov 2007

Ahojte! Je tu niekto?

vesi
9. nov 2007

ahoj ja som tu na chvíľu 🙂

anjelik85
9. nov 2007

Ahojte všetky, Miška, nie si tu ešte?

vesi
9. nov 2007

ahoj, miška asi tak skoro neríde ked išla k Dr 😝 😀 a ja ti nestačím? 😀

whizzy
9. nov 2007

aj ja som tu,
vesi tak som tie saty prave zabookovala, sa tu skerim jak vadna 😀

anjelik85
9. nov 2007

Ale áno. Ja len tak, že či náhodou. Chcem sa opýtať, či nemáte nejaké linky pre začínajúce výšivkárky. Netrúfam si ešte na nejaké zložitejšie. Najprv chcem skúsiť také ľahšie a potom...
Jeeej, whizzy, môžem aj ja vidieť svadobné šaty? Ja som taký blázon do šiat.

vesi
9. nov 2007

whizzy ved to je na tých prípravach na svadbu to najkrajšie = nie si vadná 😀 😀
a ako to vyzerá s tou stretávkou, prídeš?

vesi
9. nov 2007

anjelik, ja by som na začiatok začala bud s macíkmi tatty tedy alebo macko pú a podobne, aj snoopy je ľahučký 😉 na všetko sú linky tu v tejto diskusii 🙂

anjelik85
9. nov 2007

juj, musím utekať, lebo mužík pracuje na obecných novinách, tak ma vyháňa. ale aj tak mi stojí obed na sporáku, tak idem. ja neskôr prídem. pá!

matar
9. nov 2007

whizzy aj ja chcem vidieť šaty 😵
inak, ahojte 🙂
anjelik, pokukaj linky ktoré su v tejto téme, sú tam náročné, ale aj jednoduhšie výšikvy 🙂

vesi
9. nov 2007

whizzy, podla mna nevedí ak dáš lik priano sem do témy 😉 nech sa aj baby pokochajú toľkou krásou 🙂

vesi
9. nov 2007

juj, ahoj matar, prepáč, zabudla som ťa pozdraviť 😅

matar
9. nov 2007

aj ja sa chcem zvovu vydávať 😅 chlapa by som síce nemenila, ale svadbu ešte jednu by som chcela 🙂

vesi
9. nov 2007

matar, kôli šatám a super zábave by som sa vydávala aj každý týždeň, samozrejme za môjho manžela 😀 😀

whizzy
9. nov 2007

http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?keyword...
😀
s tou stretavkou to zatial vyzera celkom dobre. S tou taliankou je fakt tazko, nechce sa mi v takomto pocku s nou chodit po meste mlcky, lebo toho moc nerozumie ☹ Rada by som jej robila spolocnost, ale ja sa moc s ludmi neviem ani slovensky rozpravat a nie to este s mlkvou cudzinkou, co ani jazyk poriadnen evie ☹
Takze ja by som prisla tiez okolo 11tej na Nivy, ak sa samozrejme nejak nezlaknem, mam trocha sociofobiu 🤐
Tak ak to prekonam, tak take blondave v ciernej bunde co sa cervena som ja. 😔

whizzy
9. nov 2007

Idem obedovat 😉

vesi
9. nov 2007

whizzy, ved sa neboj, bude fajn, ja budem mať zelenú bundu a mám také blond odfarbené vlasy, spoznáš ma podľa toho, že si budem veľmi obzerať ľudí=budem vyzerať ako úchyl 😝 😀 a julova je tehu a bude mať červenú bundu, ak sa dobre pamätám 😀 s babami sme si vymenili tel. čísla, to vieš istota je istota 😉 napíšem ti do IP to moje 😀
idem sa ešte raz pokochať tými šatami 😅 😀

vesi
9. nov 2007

dobrú chuť, idem aj ja nakrmiť malú.papa

zuzi76
9. nov 2007

CAUTE! Prepacte, musela som odbehnut. u nas zacalo strasne fukat!
Whizzy, fobiu nechaj doma. nebude nas vela, tak to vydrzis, uvidis. 😉

zuzi76
9. nov 2007

jaj, a aj ja chcem vidiet saty, ale ten link mi dava, ze sa stranka neda zobrazit. 🙂

vesi
9. nov 2007

ahoj zuzi, mne sa to otvára v pohode...

zuzi76
9. nov 2007

budem skusat. ako je to s tym misetom stretnutia. citam, ze teda na nivach.

vesi
9. nov 2007

zuzi, baby to tam majú asi blízko, ale nevadí kludne prídeme za tebou do tesca, aj tak si tam musím dokúpiť nite 😀

zuzi76
9. nov 2007

mne to je jedno. ja sa za tu hodinu dopravim hocikde. a kam by sme mali ist potom?

vesi
9. nov 2007

tak to nechám na baby čo sa tam vyznajú, ja som sa takto flákať nebola už riadne dlho 😝 ale asi by bolo najlepšie sadnúť si niekde do teplúčka 😀

katarinka308
9. nov 2007

ahojte su nadherné aspon raz za život nech sa cíti žena ako princezná baby ktora si tu písala že má linky na predlohy vyšívané jednou farbou proooossssíííím pošlite ja teraz vyšívam mikuláša