Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

dupinka
25. okt 2007

ahojte, no ako tak citam, tak ja som ta najmenej poctiva vysivajuca ☹ Prerabka jadra ma obera o priestor a cas si sadnut a vysivat..

Este aj v praci sa mi to komplikuje, s babatkom musime pockat este tak rok 😢 Co uz, snad za ten cas aspon vysijem nejake vecicky.

slavik
25. okt 2007

Eli, ja zarezávam v práci. 🙂 Vyšívať budem až zajtra.

whizzy
25. okt 2007

aj ja som v praci ☹ Takmer kazdy vecer nieco vysijem, ale je to dost pomale...

dupinka
25. okt 2007

a s tym stretkom to ako vyzera??

lifinka
25. okt 2007

ahoj holky: tak jsem včera vyšívala o106, a dnes nemůžu na krk, no jo po tolika letech a ještě těhotná, malému se to vůbec nelíbilo, pořád jsem ho krčila, tak kopal..., dala jsem se do medvídka Půa a jo jde to!další obrázek bude snad zase lepší a jak vy???

michalag
25. okt 2007

ahojte 🙂 ,
Dnes je ale pocasie, vobec sa mi nic nechce iba by som lezala v posteli a len tak vylihovala 😀 , este ze mam navarene

dupinka
25. okt 2007

mne je smutno nie len z toho pocasia... ☹ s babatkom musime pockat este aspon rok. Dozvedela som sa totiz, ze ten polrocny kurz, na ktorym mam v ramci mojej statnej sluzby ist, bude v septembri buduceho roka! (teda, ak mi ho vobec podpisu!) Ked som to povedala manzelikovi, tak to zobral v pohode, ale nemyslim, ze je z toho nadseny. Rovnako ani ja. Ved ked porodim prve dieta, tak budem mat uz po 28!

whizzy
25. okt 2007

Dupinka neplackaj!
Ja tiez musim s babom pockat ☹ . A zacnem ho plodit tesne po 29.tych narodeninach. Uvidis, ze to ubehne.

michalag
25. okt 2007

dupinka, neboj rychlo to ubehne 😉

julova
25. okt 2007

babule nesmutte 🙂...to Vase babo na Vas niekde caka a pride v spravny cas 😉...ja som mala t.r. v juli 31 rokov a tiez idem "vytlacit" nase prve 😉..tak hlavu hore, pekne krizikujte a to cakanie ryyyhlo ubehne 😉

michalag
25. okt 2007

baby, kde ste vsetky, vysivate, ci kuchtite?

julova
25. okt 2007

ahoj michali 🙂...no ja idem krizikovat...dnes mi rano ostalo nejak naprt, tak som nesla do prace 😕 ...tak polihujem, oddychujem, setrim sa a idem krizikovat 🙂

whizzy
25. okt 2007

Julova, aj ja sa uz na to takto pozeram. Kym som nevedela ani zhruba, ze kedy sa vobec zacneme snazit, tak to bolo dost tazke zopar rokov. No maj je tu raz-dva.

julova
25. okt 2007

a maj je lasky cas 😉...pojde to jedna radost...my sme v maji dostali potvrdene od Dr. ze sme tehu 😉...tak drzim palceky whizzy 🙂...a spon uz budes mat nejake motivy detske vysite a nebudes musiet zapintturbo ako ja teraz 😝....vsetko "zle" je na nieco dobre 😀 😉

whizzy
25. okt 2007

uz mam detske nachystane 😀 Zatial to mam tendenciu darovat niekomu s detickami, alebo tehu kamaratkam, buduci rok uz zacnem mysliet na seba 😅

julova
25. okt 2007

whizzy...aj tak sa da...ked uz budes nosit ten maly zazrak pod srdcom, tak to vysivanie pojde samo od ruky aj bez turba 😉...

michalag
25. okt 2007

no my sa chceme snazit buduci rok, ale uz o druhe, lebo chceme aby nas drobcek mal aj surodenca a aby nebol medzi nimi velky vekovy rozdiel.
Mne je len luto, ze niektore zeny maju problem otehotniet a niektore, ktore deti nechcu ich mozu mat ako huby po dazdi a napriek tomu si ich davaju prec
Baby drzim vam palceky aby sa vam to podarilo a aby ste mali taku radost z ratolesti ako ja
Julova, ved zachvilku pojdes na MD, nie?

julova
25. okt 2007

michali - veru...uz len dva tyzdne vydrzat v praci 😝...uz veru odpocitavam 🙂...tesim sa neuveritelne moc moc moc..

lifinka
25. okt 2007

ivet: já čumím doslova, toto bych já nedokázala!!!!!!!! 😕 nádhera ty výtvory

lifinka
25. okt 2007

ivet: všimla jsem si, že to děláš ty předlohy podle nějakého programu???chápu dobře mohla by jsi mi poradit, kde by se dal stáhnout a jak se jmenuje třeba mi napiš do IP, budu moc ráda, já teprve začínám....

michalag
25. okt 2007

juli, potom mozes vysivat o 106 😀
ked som bola doma, tak prve co bolo rano, tak vysivanie, dokazala som vysivat aj cely den, ale teraz sa to uz neda, iba ked sa maly pekne hra ako teraz, alebo po veceroch pri TV, alebo pri pejovi

julova
25. okt 2007

no kym sa mala narodi, tak budem vysivat odusu 😝...do tej zimy pojdem maximalne ek do poradne a inak budm doma...ved nemam ani poriadne bundu, co zapnem cez brusko 😀...a kto by chodil dobrovolne do takej kosy? 😀...takze budem vysivat a po narodeni si asi tiez budem musiet kradnut take chvilky ako vy maminy 🙂...

michalag
25. okt 2007

ked sa maly narodil, tak sa este dalo vysivat, lebo vacsinu dna prespinkal a ked sa zobudil, tak len na chvilocku, prebalili sme ho, napapal sa a spinkal znova, takze vtedy som ani nevedela ze ho mam a niekedy som uz ani nevedela co mam doma robit 😅

slavik
25. okt 2007

Júlová ty si môj ročník 🙂 Ja som mala v auguste 31. Ja budem musieť na bábätko počkať ešte 2 rôčky. Dúfam, že sa potom dočkám. Zatiaľ si môžem dopredu povyšívať krásne detské obrázk. 🙂

vesi
25. okt 2007

čaute baby, vy ste sa tu, ale rozbehli 🙂 julova pozerám, že som o rok mladšia 😀 ja som mala teraz v oktobri 30 😝 ale ten čas letí...
michalag, aj my sme plánovali taký vekový rozdiel ako ty, ked mala nikolka 2 roky, tak sme sa začali snažiť, je medzi nimi 3,5 ročný rozdiel a podľa mňa je to idálne, nikolka sa na bábo tešila, ked sa saška narodila, tak bola nešťastná, že stále spí 🙂 a ked je už väčšia, tak sa aj spolu zahrajú 😀
stále mám pomalý net, tak idem asi radšej vyšívať, skúsim to poobede alebo večer.papa 😀

whizzy
25. okt 2007

jej, vy o tom tak pekne pisete, ze zas budem draheho otravovat, nech necakame do maja 😅
No pekne sa PC stich tabulka rozrasta

julova
25. okt 2007

vesi - no vidis - ja uz som stara vrazda 😀 😉...

whizzy - bude ako ma byt 😉..a pouzi na draheho tajne zenske zbrane 😉 😀

idem aj ja vysivat....veru-rozrasta...dufam, ze sa to Matarinmu muzikovi podari dat na tu stranku 😝 🙂

tak zatial pekny dnik babule

google
25. okt 2007

julka prosim ta, co presne je na tom CD-cku? neposlala by si ho aj mne?

whizzy
25. okt 2007

tie som pouzivala doteraz, nejak nezabrali 😅 Zacnem od toho maja, to mame aj svadbu, nech nemusim ine saty zhanat alebo rusit terminy 😀

zuz11
25. okt 2007

aho jte som z vas mimo obraz a nestiham ani vysivat 🤐 mozem sa dufam pridat 😀