Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

quetka
12. feb 2013

@marecek4 ano, u nas sa da kupit kazde cislo tusim

rodamito23
12. feb 2013

@lucicuci1
Ahoj, ak sa Ti podarí zohnať tie štyri ročné obdobia, budem rada, aj mi ich pošleš na rodamito23@gmail.com.
Na oplátku skús nejaký námet, pozriem, či náhodou nemám..................dík

rodamito23
12. feb 2013

ahojte dievcence, ešte v lete lucicuci1zháňala takéto pekné ročné obdobia
"neviete miprosim poradit,zhanam predlohy na 4 rocne obdobia.su to venceky v kazdom je v anglictine napisany nazov rocneho obdobia.vencek je vyskladany viac menej z kvetov a pri jari je vtacik,leto-slnecnica,jesen hribik a zima vianocny ruza.to je asipriblizny popis.velmi by ste mapotesili.dakujem"
podarilo sa to niektorej zohnať, alebo ste ju nasmerovali?
veľmi by ma potešilo, ak by ste "nasmerovali" aj mňa..............vďaka 🙂

ivinecka113
19. feb 2013

Prosim Vas, nemate niektora casopis Malovani jehlou 3/2009? Na titulnej strane je Jezis s krizom, hladam predlohu, nemozem zohnat. Nemate niekto, neposlete mi? Alebo kde by som mohla zohnat?

tina1506
19. feb 2013

@rodamito23 napište mi mail do IP, pošlu 🙂

ivinecka113
19. feb 2013

@tina1506 Dakujem velmi pekne. Je to tam, nasla som a este vela dalsich. Velmi sa tesim.

rodamito23
21. feb 2013

@tina1506 veľmi pekne ďakujem - môj e-mail je "rodamito23@gmail.com........keď sa mi podarí vyšiť, nezabudnem sa pochváliť .....bude to i Tvoja zásluha.ešte raz dík

tina1506
21. feb 2013

@rodamito23 posláno 😉

haniplanetka
21. feb 2013

@tina1506 no to je paráádní odkaz! Děkuji

tina1506
21. feb 2013

tento odkaz miluju, z jakéhokoliv obrázku nebo fotky si vytvoříte předlohu jakou chcete... http://www.coricamo.cz/photo/index.php

tina1506
21. feb 2013

a tady jsou nějaké vzory zdarma: http://www.coricamo.cz/free_patterns.htm

mimca20
27. feb 2013

@pempusik
@zuzanapd Ahojte baby. Manzel ide vyrabat na tie moje cars vysivky ramiky drevene 🙂, paradicka. Inak mam tie vysite kusky dat vyprat do pracky?? Alebo ako?? netreba?

pempusik
27. feb 2013

@mimca20 nemusis ich davat do pracky, staci ak ich iba naskrobis. potom sa lahsie zehlia este za vlhka a lahsie ich natiahnes. kup si klasiku tekuty skrob a daj to len na chvilu do vlaznej vody.

zuzanapd
27. feb 2013

@mimca20 namoč si ich do vlažnej vody, v ktorej máš trochu prášku na pranie (ja dávam tekutý), nechaj to chvíľu postáť, niekedy to nechávam z večera do rána, potom to len trochu preplácham a dám do škrobovej vody... výšivku potom takú vlhkú je dobré dať na froté uterák a skrútiť ju v ňom, nechať ju vlastne presušiť, ten uterák zoberie vlhkosť... a takú polovlhkú žehliť krížikami nadol, na vrch si ale treba dať nejakú plachtičku a cez ňu žehliť do sucha... je to vyskúšané, nie je to môj výmysel...

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitail2
5. mar 2013

@6mia6 ahoj, mohla by si mi prosim poslat predlohu na mail pbakic@centrum.sk diky moc

danielaaa212
5. mar 2013

pozeram ze pekna tema... dlho som sice nevysivala.. lebo synator zatial nedovoli :D .. ale pochvalim sa aj ja trosku .. moja druha a tretia vysivka v zivote :D..

jachin
6. mar 2013

@danielaaa212 tak tá výšivka Vitajte je krásna! Nemáš predlohu v PC, žeby si ju sem dala?

pempusik
6. mar 2013

@tina1506 waw, ta stranka na vytvaranie predloh je super, az teraz som si ju vsimla 🙂

danielaaa212
6. mar 2013

chyba ale pismeno J.. ja osobne som si aj motylikov trosicku pomenila.. farby a tak :D .. ale to kazda vysivkarka urcite vie tak nejak prisposobit po svojom ;), pridavam aj foto, asi ake to je velke... mame to doma medzi dverami ;)
@jachin

jachin
6. mar 2013

@danielaaa212 vyzerá to fakt super, ďakujem, ukladám 😉

danielaaa212
6. mar 2013

@jachin som rada,ze sa paci ;) .. pre zbehlu zienku je to rychlovka.. .mne to trvalo dva tyzdne :D vzhladom na to, ze po jednom motylikovi , ktory mal asi 10 cm na 10 cm :D to bola moja druha vysivka v zivote :D. podotykam,ze v kazdom pismenku chyba.. trosicku mozno aj nakrivo .. aaa hlavne som nevypocitala stehy.. tak som na jednej strane mala uplne malinko miesta na zaramovanie :D.. ale musim povedat, ze ak sa vysivka krasne vyzehli.. a poriesia ju v ramovani obrazov.. tak to vedia velmi sikovne zakryt. urobili fakt zazrak , ked mi to prislo domov zaramovane.. vyzeralo to o 1000 percent lepsie 🙂.

vosinka
6. mar 2013

@danielaaa212 Dobrý den, mohla bych vás poprosit o ty předlohy s motýlky do IP? Moc děkuji. Máte to nádherné. 🙂

danielaaa212
6. mar 2013

@vosinka fijha.. ale neviem pridat do spravy fotky.. ako to urobim ? 🙂 inak milerada.. dala som ich aj tu.. pripadne mi napiste do posty mail 🙂

evitail2
8. mar 2013

@tina1506 ahoj, mohla by si prosim aj mne poslat tie 4rocne obdobia na mail pbakic@centrum.sk ?? diky

evitail2
8. mar 2013

ahojte, nema niekto nahodou predlohu na Nema??

tina1506
8. mar 2013

@evitail2 posláno 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz