Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

pufik547
18. máj 2010

Prosim eliz188 o zaslanie toho programu PCSTICH, ak sa to da na moj mail. aj s tym crackom. dakujem. vera54@centrum.sk

eliz188
22. máj 2010

@pufik547 ahoooj posiela ti link kde si to mozes stiahnut lebo mi to do mailiku nechce nacitat stahovanie na tejto stranke je jednosuche takze by si stym nemala mat problemy a budes si to vediet cracknut? crack je k tomu pribaleny

monikka22
2. jún 2010

Ahojte prosim nema niekto nejake prelohy na detske motivy?? moc by ste mi pomohli dakujem... moj mail m.chochulova@centrum.sk

wu25
4. jún 2010

@monikka22 nieco som ti poslala, dufam ze si vyberies.

katka183
10. jún 2010

Ahojte.Máte ešte nejaké predlohy na vyšívanie?A nejaký program?

054
9. aug 2010

nemam co visivat ☹ kto my poradi??? 😉

miklima
11. aug 2010

prosim,dajte vianočné predlohy na obrus.dakujem

rovni
18. aug 2010

ahojte,neviete mi prosim poradit kdeby som nasla popis farieb k tym cislam,ktorymi ich oznacuju.Mam predlohu aj rozpis muliniek pre DMC,anchor aj madeira,len u nas v obchode maju inu znacku muliniek a pomohlo by mi keby som mala k tym jednotlivym cislam aj popis-napr.kukuricna zlta,nebeska modra,atd....
dakujem

miklima
18. aug 2010

@rovni chod na stránku www.vysivame.sk tam ti dievčence radi poradia-su zlaté

sunflower77
25. aug 2010

ahojte, chcela by som sa spýtať či nemáte niekto skúsenosti s kúpou muliniek cez net: dracica.sk ??

janulka928
26. aug 2010

Ahojte baby. Má prosím niekto skúsenosti alebo predlohy od Ateljé Margaretha? Je to nemecký katalóg a sú tam nádherné výšivky. Rada sa podelím aj s mojimi predlohami, mám ich dosť, veď môžem poslať aj nejaké foto. Ja hľadám najmä predlohy detské a potom z každého rožka troška ( napr. vianočné obrusy, niečo na veľkú noc a pod. ). Ďakujem. Tu je aj môj mail: topoliova.j@gmail.com

janulka928
26. aug 2010

tak tu je zopár výšiviek, čo som vyšila

knobloska
3. sep 2010

Ahoj,

nemáte někdo něco levandulového?

Děkuji

karmenta
9. sep 2010

Ahojte, nemáte někdo předlohy s motivem včelích medvídků? Nebo dají se někde koupit hotové? Díky

mkozova
4. okt 2010

ja by som tiež chcela macka pu a ešte auto cars.

mokiri
14. okt 2010

Ahojte! Zima sa blíži, vtedy si vždy niečo pekné vyšijem. Jednu výšivku za celú zimu (väčšinou úžitkovú - na oblečenie, tašku, čiapku a pod., nedávam do obrázkov na stenu, to nie), ale neskutočne si to vychutnávam...

Poznáte rakúsku výšivkárku Ellen Maurer-Stroh?
http://www.maurer-stroh.com/ems_hand.html

Má nádherné veci. Niečo od nej chcem skúsiť, len sa tam treba zaregistrovať, aby bol prístup k predlohám. Ste tam niektorá?

http://www.maurer-stroh.com/cat_free.html

katarinka154
4. nov 2010

Ahojte.Nemáte niektorá predlohu na vyšívanie svätej rodiny alebo niečo náboženský motív?Vopred vám ďakujem

hepab
7. nov 2010

Ahojte, nemáte niektorá predlohu na vyšitie vtáčika tweetyho? Švagriná by to chcela ako darček na vianoce pre syna. Prosím pomožte mi. Moj mail batkova.alena@gmail.com
Díky.

mortishia333
3. feb 2011

pridavam sa 🙂

22mamina
5. feb 2011

ahojte, rada by som sa ku vam pridala, snad sa mi podari precitat aspon par stran, nech som trochu v obraze, co to tu kto popridaval 🙂
a mam otazocku, velmi by som chcela si urobit obraz, nieco vacsie, motiv krajinka, alebo nieco polovnicke, neviete o dobrej stranke kde sa daju objednat predtlacene gobeliny? zopar obrazkov som vysila bez predtlace a bola to riadna fuska 😀 ked budem mat cas, hodim aj foto 🙂 tak teraz by som radsej uz nieco predtlacene 🙂

inganina
7. feb 2011

ahojte,uz davnejsie som tu nebola a pred tym som tu chodievala bez prihlasenia 🙂 .chcem sa opytat uz nie je ta ruska stranka ☹ ?bolo tam velmi vela krasnych vysivok.

irasek
7. feb 2011

@22mamina - ahoj, já taky vyšívám. Kupuji si časopisy o vyšívání, na internetu jsem si nic pořádnýho nenašla. Vyfotim výtvory a zkusim je sem taky dát.

22mamina
8. feb 2011

@irasek jasne pridaj, ja tiez ked budem mat viac casu, tak pofotim a pridam, aj ked doma toho vela nemam a vysivam aj obrusy, ale nie krizikove, ale richelium 🙂

kiki2
12. feb 2011

Ahojky, zdravím všechny vyšívačky, prosím Vás nemáte někdo nějakou předlohu pro děti, jednou jsem viděla takový žlutý autobus a v oknech byla zvířátka, nevím jestli to bylo v časopise malování jehlou nebo jinde, děkuji Kristýna

hamburgera
24. feb 2011

ahoj holky prosim vas poradite mi nejakou stranku kde by sem si mohla koupit nake vysivani se vsim vsudy 😉

pritulnemaciatko
28. feb 2011

MACKO POOH ZDARMA - predloha na stiahnutie ,-)

http://www.casacenina.com/the-janlynn-corporati...