Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

julova
3. dec 2007

My mame jednu krvavo cervenu, na protilahlej je cez celu stenu satnik-rolldor a tie dve priecne oproti sebe su zasa zelene...tam sa mi celkom hodi ta moja nevesta...no co - narcis som, sama seba si povesim na stenu 😝 😀

vesi
3. dec 2007

čaute baby, julova, že sa aj ukážeš 😀
lenka, O.K: poobede ti to pošlem, a potom môžeš na tú krémovú stenu aj tú indiánku 😀

lenkalienka4
3. dec 2007

Vesi: uz mi napisali ze MAJÚ, huráááááááááááááá, cenaje 4.50,-

vesi
3. dec 2007

lenka, idem ti to hned poslať, konkrétne tento obraz mám v mailoch, tak to len prepošlem 😉

julova
3. dec 2007

Moni - ani nehovor 😝...ale moj duch je s vami stale...sa Vam neštikuta?? 😀 😀

vesi
3. dec 2007

zuzi 😀 😀 ešte nemáš náznaky pôrodu, alebo si to terezka načasuje presne a možno neskôr 😝 😀
lenka, poslala som to 🙂

julova
3. dec 2007

ja neviem..krize bolia...a sem tam v noci sa zobudim na take divne stahy...ale su to len sekundove zalezitosti...zatial nic pravidelne 😝..ale instinktivne citim, ze sa TO blizi..kto vie 😉 ...v stredu idem do poradne, prvykrat na Kramare, tak som zvedava, co ujo Dr. povie 😝...

lenkalienka4
3. dec 2007

vesi: myslis ze sa v tom vyznam, aaaach jaaaaaaaaaaj. 😕

lenkalienka4
3. dec 2007

vesi, ako 3 nitkami? 😕

vesi
3. dec 2007

zuzi, tak to sú asi falošné kontrakcie, ja som ich mala asi mesiac pred pôrodom, ale mne hrozil aj predčasný už v 30tt 😠 , takže neporadím 😀
lenka, čo myslíš, tú predlohu?

vesi
3. dec 2007

lenka, mulinka má 6 nitiek a rozdelíš si ju na 3 🙂

lenkalienka4
3. dec 2007

aha, a aj tie anchorky som mala rozdelit pri tom portrete?

vesi
3. dec 2007

záleží od hustoty látky, čím je hustejšia, tým menej nitiek...

lenkalienka4
3. dec 2007

aha, no super, ja vysivam na taku hustu, to je panama???

vesi
3. dec 2007

asi áno, tam niekedy stačia aj 2 nitky 🙂 a na akú budeš vyšívať tento?

lenkalienka4
3. dec 2007

na aku mam vysivat?

vesi
3. dec 2007

na akú chceš, to moje je vyšité na kanave...

lenkalienka4
3. dec 2007

tak mam aj ja na kanavu???? jaka je lepsia???? a este k tej objednavke niti.... kolko ich mam objednat? a ktore nie?

vesi
3. dec 2007

ako chceš lenka. mne sa lepšie vyšíva na kanavu. objednaj si polovičné množstvo nití ako je v popise a všetky odtiene čo sú tam napísané...

lenkalienka4
3. dec 2007

a ake cislo mam vynechat???? posledne? ake posledne? a este sa chcem opytat v maily co mam uz poslednu stranu kde su cisla niti tak to tak ma byt ze mam az cislo 22 a potom je prazdne a potom je 1, 2, 3

vesi
3. dec 2007

lenka, musím ísť, neviem čo myslíš, pozriem sa na to neskôr.papa

monikaz
3. dec 2007

julova ahoj...neda mi nenapisat - vsimla som si, ze od 12.5. ste stasny manzelia... my tiez 🙂 sice ja to mam uz druhy krat ale o to stastnejsie... z prveho manzelstva mam dceru a narodenu 12.5.:-)

lenkalienka4
3. dec 2007

vesi. poslala som ti mail

matar
3. dec 2007

ahojte 🙂 nič nestíham, musím robiť poriadky v bytíku, nech to máme peknučké a pri malom je to zaberák, tak na vyšívanie ani nepomyslím, kedže večer padám ako kabela ☹
ale poslala som vám mikulášske čimičky, ak ešte niekto chcete, napíšte mi IP, lebo nestíham čítať spatne

lenkalienka4
3. dec 2007

esi, dakujem, takto som to pochopila 😉

michalag
3. dec 2007

Ahojte, ste tu niektora?
Ja som sa prave vratila od Dr. a od starkej a maleho som akurat ulozila 😉

lenkalienka4
3. dec 2007

ahoj miska, ako ste dopadli u DR?

michalag
3. dec 2007

Maly ma cervene hrdielko, ale kedze je bez teplot a bez soplikov tak nam dala nejaky sirup a dithiaden , aby lepsie v noci spinkal a nebudil sa.
Mam ti poslat tie foto? A chces obidve ci len tu z 20 odtienmi?

lenkalienka4
3. dec 2007

staci len tu s 20 odtienmi, ja si to chcem dat len do albumu

michalag
3. dec 2007

OK, tak ti to idem poslat 😉