Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

zuzi76
10. dec 2007

Ozaj, uz mam doma aj sloniky a tigre! a kupila som aj plastovku. Stiahla som si krasnych vianocnych medvedikov, no vytlacene je to rozmazane, tak si na to netrufam. 😠

vesi
10. dec 2007

aj ja somdala triasť MM a triasol až kým som nepovedala, že stačí 😀 😀 čakala som kým to prestane hrkať 😀

julova
10. dec 2007

Moni - no moj to triasol este ked som chodila do prace a on mal volno...takze asi zatrasie zasa on a ja budem rovnako ako Ty menežovat 😀...nech si malu pred terminom nevytrasiem 🤐 😀

vesi
10. dec 2007

no jasné, ešte ju vytrasieš von a ani si na tej torte nepochutíš 😀
baule, idem pozerať susedov, tak papa 🙂

zuzi76
10. dec 2007

O akej torte hovorite???

vesi
10. dec 2007

zuzi o tejto
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ale už fakt idem 😅

julova
10. dec 2007

aj ja uz prcham 🤐

kym sa da, tak idem vysivat 😉

pekny vecer zienky 🙂

papa

sneh1981
10. dec 2007

ahoj kto my pomoze najst dajaku dobru stranku kde sa daju stahovat pekne krizikove obrazky velmi pekne vam dakujem 🙂

vesi
11. dec 2007

dobré ránko prajem 🙂
sneh, odpísala som ti na IP 😉 a samozrejme vitaj medzi nami závislými 😀

whizzy
11. dec 2007

ahojte 🙂
Cau Moni, dotatocne chvalim ten tvoj obrovansky strom 😵 Som netusila, ze je to az tak velke 🙂

vesi
11. dec 2007

ahoj whizzy, ako sa máš a dakujem 🙂 ked som ho išla vyšívať, ani ja som nemala predstavu aké to bude veľké, až keť som si naznačila mriežku 😝 😀 😀 ako pokračuješ ty s vyšívaním?

michalag
11. dec 2007

Ahojte kocky 🙂 ,

whizzy
11. dec 2007

mam sa celkom fajn, dnes mi je nejak blbo, tak tu len tak sedim a civim na monitor 😖
S vysivanim som si vcera musela dat pauzu, nejak som na to nemala nervy, robim plastoveho snehuliaka a tazko sa mi tam picha ihla. Ale kosatce mam dokoncene, kupim im nejaky ramik, vyzeraju moc dobre 🙂
Skrobis to pred ramovanim? -normalnym skrobom, alebo tym sprejom, co na livingu spominaju?

zuzi76
11. dec 2007

Ahojte zavislacky!
Whizzy dakujem!!! Pises- kupim ramik. Budes si ti ramovat sama?

vesi
11. dec 2007

čaute kočky 😀
whizzy, škrobím klasickým škrobom a potom vyžehlí z druhej strany.

whizzy
11. dec 2007

zuzi, no mam taku naivnu predstavu, ze kupim niekde v ikei ramik a jednoducho to tam dam. Nikdy som to nerobila, tak mozno to skonci u nejakeho odbornika 😅

zuzi76
11. dec 2007

Vesi, kolko ma ten strom cm? MOje obrazky maju byt 18x55. lenze plus pasparta a ram ... bojim ze to bude tiez dost velke! 😀

whizzy
11. dec 2007

To fakt neni len tak s ramovanim? 😕

zuzi76
11. dec 2007

whizzy, nemam s tym skusenosti, ale baby na livingu si to aj same ramuju, tak som chcela ziskat aj od teba rady. 😉

whizzy
11. dec 2007

aha 🙂 Tak ja sa na to teda dam a odskusam 😉

michalag
11. dec 2007

Ako sa mate?

vesi
11. dec 2007

zuzi, má to 110X32 cm. ja to dávam rámovať bez pasparty.
whizzy, ja som skúšala sama rámovať, ale vzdala som to 😝 treba to poriadne ponaťahovať atd. ale časom sa mi to uvoľnilo 😠 a to viem v podstate ako sa rámuje, lebo môj ujo má ramárstvo, tak som to tam videla. no ja som na takéto veci ľavá 😝 😀

zuzi76
11. dec 2007

Ahoj Miska!
baby, sledujete ake eroticke temy sa otvaraju? ale este som necitala. hambim sa. 😔

vesi
11. dec 2007

ahoj miška 🙂
zuzi, práve som sa na to pozerala, ale sa to tu zvrháva, kam si my hrabeme s našou závislosťou 😀 😀 😀

luculka
autor
11. dec 2007

ahojte,,,,Zuzi ja som sledovala vcera...teda len tie temy 😝 😀

michalag
11. dec 2007

ja sa chstam dat zaramovat postavicky z macka pu, tak som zvedava a pomozem sa spytat pasparta?

whizzy
11. dec 2007

no vesi, nepotesila si ma 🤐
A kolko si ramari za to pytaju okrem materialu?

luculka
autor
11. dec 2007

sak to vsetky tie temy otvara stale ta ista baba 😅 😅

vesi
11. dec 2007

ahoj lucka, ešte si malú nepresvedčila? 😀
whizzy, to záleží od rámu a v Blave rámujú aj v Baumaxe, myslím, že to tam nie je také drahé ako u malého súkromníka...ale môžeš skúsiť aj sama, možno si na to šikovnica 😉 😀

luculka
autor
11. dec 2007

vesi uz som jej aj hovorila ze v nedelu xem pozerat finale superstar a nist 🙄