Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

matar
12. nov 2007

tu cesnakovu milujeme aj my (len tá vôna potom). no už je malý hore, tak utekám. tak si užite pekný večer 🙂

vesi
12. nov 2007

ahoj maťka 😀

michalag
12. nov 2007

nutit ho nenutim, ale potom papa kazdu chvilku, pred tym spapal rano 2 pribinaciky, jogurty a teraz ledva polku a to mu obmienam kazdy raz chleba, jogur, sladke pecvo...
Ale aj Dr. povedala ze to ma asi take obdobie

michalag
12. nov 2007

ahoj matar 🙂

vesi
12. nov 2007

Dr. má pravdu, radšej nech papá každú chvíľu ako vôbec, aj ked je to únavné, niekedy som mala pocit, že len krmim celý deň😝 dávaš mu už aj niektoré jedlá aby jedol sám? malá ked vymýšlala a nechcela jesť, tak som jej dala lyžičku nech sa krmi sama - samozrejme, že nie polievkou 😀 😀

michalag
13. nov 2007

Ahojte babenky 🙂 , kde ste vsetky?

dupinka
13. nov 2007

ahojky! 🙂

Ja som v praci, ale nesiel nam net.. Prajem pekny dnik! Inak, ak mate PC doma, davajte si pozor, aby sa vam niekto nenabural do neho vcelku nevinnym suborom... Pubertiaci vedia, ako na to, hlavne, ak mate verejnu siet..

michalag
13. nov 2007

ahoj dupi, to mi ani nehovor, my mame PC z firmy, lebo drahy dostal PC z lepsou grafickou, aby mohol robit aj doma a nemusel ostavat v praci

julova
13. nov 2007

ahojte babulky....urobila som vodicaaaaak 😀 😀 😉...

michalag
13. nov 2007

Ahoj juli 🙂 , GRATULUJEM 😉 !!!
Tak uz mas volno?

lenkalienka4
13. nov 2007

ahojte kocky
Julova: gratulujem k vodicaku, teraz sa uz mozes naplno venovat neveste 😀 😀 😀

julova
13. nov 2007

Miska - dakujem...uf...uz mam volno a mozem vysiiivat 😀

matar
13. nov 2007

jul, gratulujeeeeeeeeeeeeem 🙂 teraz si uži niekolko týždnov uplnej pohodičky, kým ti zase začne rodeo 😀

michalag
13. nov 2007

...a teraz sa mozes naplno venovat neveste 😀

julova
13. nov 2007

.Lenka - dakujem - veru...dufam ze uz bude nevesta teraz skoro hotova 😉

Matka - dakujem 😀....veru...uz budeme pomaly vymyslat ako usporiadame tu nasu izbicu aby sme sa tam mali vsetci co najpohodlnejsie 😉..a poperiem vecicky a zbalim si veci 😅 ..ach jaj...uz sa to bliiii...a aj to rodeo 😀...ale medzitym hadam este cosi vysijem a vela naspiiim 😀

dupinka
13. nov 2007

JULOVA: GRATULUJEEEEEEEMMMMMM!!!

michalag: to vazne, ja som nasla v PC dost nechutne "pracacinky" a urcite nie su manzelikove, lebo vtedy sme net zapnuty nemali.... (ale debata okolo toho bola emotivna).

michalag
13. nov 2007

tak my sme zatial nic take nemali, ale mame dobry antivirusak, tak hadam...

dupinka
13. nov 2007

aj ja som si to myslela, ale teraz budeme este aj heslovat... 😉 Vecer vysiiivam jak diva 😀

michalag
13. nov 2007

Zase tu vo ZV. zacalo snezit 🙂, aj ked neviem zase sa to roztopi 😠

dupinka
13. nov 2007

v nitre mrzne, takze ta clapkanica, co sa roztopila v noci a dopoludnia, zase prim 😒 rzne

whizzy
13. nov 2007

ahojte,
zuzi gratulujem k vodicaku 😵
tu v BA doteraz prsalo, dufam to nezacne mrznut ☹

julova
13. nov 2007

Dakujem Matka 🙂 😵

vesi
13. nov 2007

čaute baby, zuzi gratulujem k vodičáku, tak teraz si tú MD riadne vychutnaj 😀 😀 😀

blumka
13. nov 2007

ahojte zavislacky 😉
Jul gratulujem k vodicaku...kraaasne si uzi MD, povysivaj, popripravuj vsetko pre Terezku...juuuj, ty to uz mas fakt za par 😀 😵
Ja uz mam spravenu predlohu v pc stitch, tak snad od buduceho tyzdna sa do toho pustim. mal by to byt darcek pre svagrinu, tak dufam, ze sa to podari 😅
Vysivaniu zdar!!

kytinka
13. nov 2007

ahojky holky u nás v Karviné dnes ráno sněžilo, ale nádherně, takové velikánské vločky - nádhera, už jsem chtěla Vánoce 🙂

matar
13. nov 2007

aj ja sa už strašne teším na vianoce. už mám pokupené skro všetky darčeky 😀 a prvý krát budeme 4 😀

blumka
13. nov 2007

joooj babulky, ako ma provokujete s tym snehom 😠 😀 Ja milujem sneh a tu v NY je zatial len babie leto, aj to je sice krasne, ale snehu sa tu asi nedozijem 😖

vesi
13. nov 2007

baby, kde ste? 😕

blumka
13. nov 2007

vysivameeee o dusu 🙂

vesi
13. nov 2007

😀 😀 😀 ja som vyšívala doteraz a ešte sa chystám večer pri telke 😉 ako sa máš, dlho si sa tu neukázala 😕