Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

jana20
13. nov 2007

to nieeeee az zajtra 🙂

lenkalienka4
13. nov 2007

tak sa potom pochval do coho sa pustas 😀

michalag
13. nov 2007

jeeej lenka, zmenila si foto v pase 🙂

lenkalienka4
13. nov 2007

ano lebo v jednej teme sa bavime o duchoch, a som im pripadala ako carodejnica 😀

michalag
13. nov 2007

tu vyzeras mladsie ako na tej fotke predtym 🙂 , ale v dobrom 😉

zirafka105
14. nov 2007

Ahoj vysivacky, tak aktualni stav mapy je nasledujici: 🙂
http://fotoalbumy.azet.sk/zirafka105/zirafi-vys...

dupinka
14. nov 2007

zirafka: waw!!

A to vysivas natk neskoro v noci resp. skoro rano? 😀

vesi
14. nov 2007

čaute baby, zirafka pekne ti to ide, len sem medzi nás už menej chodíš 😅 🙂

zirafka105
14. nov 2007

Krasny novy den 🙂
Nejlip se mi vysiva v noci, pres den jsem v praci, vecer porad nekdo neco chce, v noci je klid... Akorat se neptejte, jak pak vypadam dalsi den v praci 😀 Vcera bych byvala vysivala dyl, ale spolubydlici chtela spat a svetlo ji rusi 😖

extravaganca
14. nov 2007

Krásné ráno 🙂
Tak pokud mé vyšívání půjde takovým tempem jak dosud,tak snad za 14 dní budu moct ukazovat první výtvor 🙂 Včera jsem si bohužel trochu víc zapárala...nějak jsem špatně napočítala křížky a všimla si toho pozdě,tak mi to jaksi pak nevycházelo..ale už to mám opravené,tak vesele pokračuju dál...už dokonce vymýšlím další obrázek 😀

whizzy
14. nov 2007

ahojte 🙂
extravaganca, asi bolo nieco vcera vo vzduchu, aj ja som len parala, som to musela odlozit 😠 Sa mi muchlili tie mulinky...Aj vam sa uzlia, ci ja to gramblavo drzim? 😒

zirafka105
14. nov 2007

Ja jsem vcera parala jenom asi deset krizku... a bavlnky se mi vcera obzvlast motaly 😒

vesi
14. nov 2007

tak mne včera išlo vyšívanie dobre 😀 , ale nitky sa mi uzlia pravidelne, aby som ich nemusela často meniť, tak si odstrihnem dlhšie a potom sa mi motajú 😝 😀
juj, zabudla som, čaute všetky 😀 😀
extravaganca, teším sa, že ťa to tak chytilo 😉 😀

extravaganca
14. nov 2007

Mě se to muchlá spíš,když mám bavlnku už krátkou...se to pak kroutí jak živé 😀
no já toho vypárala celkem dost...skoro celý oblouček písmenka P ☹

vesi:No chytlo a pořádně...se tak strašně těšívám z práce domů 😀 Rychle vždy uklidím,vyžehlím,vyperu..prostě udělám co je třeba a pak se zachumlám do deky a vezmu si vyšívání a vyšívám a vyšívám a vyšívám..fakt slušná droga 😀

vesi
14. nov 2007

😀 😀 😀 som na tom podobne, síce som na MD, ale upratujem rýchlosťou blesku, varím na 2 dni atd. 😀 😀

extravaganca
14. nov 2007

Tak já to mám s vařením jednoduché...manžel dělá na směny a přespává v práci(vaří na hotelu),takže jsem většinou sama a když je doma,tak většinou vaří on 😀 Ale když náhodou vařím já,tak vařím taky na 2 dny 😀 Každá chvilka je dobrá 😀

lenkalienka4
14. nov 2007

halo halo, este tu niekto ostal??? 😕

michalag
14. nov 2007

ahojte kocky 🙂,
lenka, ja som tu, ale teraz idem dat prat a povysavat a potom sem kuknem ci tu niekto je 😉

lenkalienka4
14. nov 2007

sevas miska, ja som vysavala vcera, varim akurat malej papat, no a prave sa uz zobudila, takze budem len nakukovat 😕 😉

michalag
14. nov 2007

zirafka 🙂 , asi sme na tom podobdne 😀 , ja som vcera vysivala do 00:30 a chcela som aj dlhsie, ale to by som rano vyzerala ako strasiak 😀 . Ked vysivam a ked uz vidim ze je neskoro tak si poviem este dokoncim riadok a pojdem si lahnut, ale potom zacnem novy a .....

vesi
14. nov 2007

ja by som aj vyšívala do noci, ale ráno vstávame do škôlky, tak to by som asi nezvládala 😝 navyše tera ma hrozne bolí krk a rameno, neviem či to nebudem mať z chladu, lebo ked to držím v teple je to lepšie 😒 ale dokáže to znepríjemniť všetky činnosti 😠

michalag
14. nov 2007

vesi, tak nech ta to rychlo prejde 😉 a da sa ti vysivat?

vesi
14. nov 2007

dá miška, len nesmiem robiť rýchle pohyby 😝 😀 ale vyšívala by som aj keby sa nedalo 😀 😀 😀

michalag
14. nov 2007

to poznam, hlavne ked ma sekne tak som z toho na nervy, ale vysivat vysivam aj ja, sice trocha smatlavejsie, ale ...

vesi
14. nov 2007

presne tak 😀 😀 porad niečo na varenie, neviem čo mám na zajtra uvariť 😠 už ma z toho porazí 😠 😠

michalag
14. nov 2007

to sa pytas tej pravej 😀 😀 😀
Ja som vcera varila zeleninovu s cesnakom (cesnakova), lebo tiez ma nic nenapada. Som zvedava co budem varit ked zjeme polievku 😅

vesi
14. nov 2007

hmm, u nás púolievka nestačí 😝 ale rozmýšľam nad šošovicovou polievkou a asi namarinujem mäso a upečiem ho zajtra v trúbe a k tomu ryžu... 🙂

michalag
14. nov 2007

a co tak nejaky privarok? Tie ma nas drobec rad 😉

vesi
14. nov 2007

tie nemám veľmi rada ja 😅 a nedávno sme mali zemiakový a špenátový 🙂

michalag
14. nov 2007

tak nic 🤐 , to ma len tak napadlo