Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

blumka
23. nov 2007

snoopy ak sa vykopovanie mamky z postele o tretej a siestej rano berie ako posluchanie tak poslucha 😉
a co ty? ako sa citis? este stale neviete co to tam skryvas?

julova
23. nov 2007

😀...tak to maaaa byt 😀

snoopy
23. nov 2007

ale blumka...nevieme..na sono až v 32tt...ale bola som teraz týždeň na PN-ke, Dr. ma doplašila, začala som sa otvárať a krčok sa mi skrátil, tak ma nechala doma a dnes som bola na kontrole a všetko sa to zlepšilo, takže môžem ísť naspäť do práce.....tak mi odľahlo, že je všetko OK

julova
23. nov 2007

Zuzik - no v nasom pripade - ja a Peto - to tak aj ma byt 😀 😀 😀

tinusi
23. nov 2007

Ahojte babenky,

len teraz som objavila toto forum. Velmi rada vysivam, no nemam co... vlastne aj by bolo co, no neviem, ako by som tie obrazky vyuzila. Vsetko, co som zatial vysila som rozdala, lebo som nevedela, co si s tym pocat. Co robite s vysitymi vecami vy? Mate nejake tajne tipy?
Prosim, poradte mi...

blumka
23. nov 2007

juj, to som rada snoopy, ze je lepsie 🙂 tak dufam, ze uz ta plasit nebudu 😉
My ideme zajtra na 3D ultrazvuk..uz sa neviem dockat 😵

michalag
23. nov 2007

snoopy, tak to je super ze sa to zlepsilo 😉
Mozno sa v tom 32tt. konecne dozviete co to bude 🙂 A uz mate nieco nakupene, ci stale cakate co vam povie Dr.?

snoopy
23. nov 2007

ahoj miška....ale v podstate nemáme nič....vlastne máme dve úplne superácke snoopy veci od tety Zusky_julovej 😀 ..ešte raz ďakujeme....no a potom máme 2 deky do kočíka z hyper.., klasické žlté pančušky a dnes som od radosti, že je všetko OK kúpila v priore biele body...Robbie však vyhral poukážku do Quelle, tak sme tam nakúpili cez net za 2.800,- 😀 ...drahé je to tam ako šľak...ale dá sa povybrať

michalag
23. nov 2007

snoopy a kocik este nemate?
Keby sme mali druhe tak by som strasne chcela cam Cortina, ale to je vo hviezdach kedy bude druhe, takze...

snoopy
23. nov 2007

Miška,
cortina X3 alebo X6 tris....môj favorit 😀 ...skôr tá X3-ka...kočík kúpime asi až budúci rok koncom januára

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1773463
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1986632

zuzajko
23. nov 2007

Ahojte baby 🙂 som tu nova 🙂 konecne som nasla to co som hladala 🙂 ale chcela som sa spytat, ci nahodou nemate niektora len take jednofarebne predlohy, lebo akosi uz nemam tolko casu hrat sa s farbami 🙂 ak to bude mozne, poslite mi prosim nejaky link 🙂 dakujem krasne

snoopy
23. nov 2007

ahoj zuzajko a vitaj medzi nami ...jednofarebné predlohy, ale čoho? skúsime nájsť ale aký motív?

michalag
23. nov 2007

snoopy, mne sa paci tiez ta X3 a brala by som ju hned 😝 😀
zuzajko, vitaj medzi nami 😉

snoopy
23. nov 2007

zuzajko,
tu máš napríklad abecedu zo siluiet...jednofarebnú

http://picasaweb.google.com/kathy2408/ABCSSiluetas

snoopy
23. nov 2007

miška....ale aj tá cena je "výýýborná", ale keď si predstavím, že v tom vykočíkujem dve detičky,tak je to v pohode

snoopy
23. nov 2007
michalag
23. nov 2007

u nas je problem ze vsetko "skoro vsetky" trojkolky maju aj autosedacku a tu my nepotrebujeme kedze nemame auto.

zuzi76
23. nov 2007

Ahojte!
Tinusi, aj ja som vacsinou porozdavala. a to co mam doma sa chystam uz pekne dlho zaramovat! 😀 a chcem vysit nejake plastove ozdoby na Vianoce. len neviem na ktore! 😀 A potom este obrus. Takze taketo vyuzitie.
zuzajko, mam nejake predlohy, ale v casopise. keby nenajdes, tak ich mozem naskenovat.

Miska, aj my ideme k svokrovcom na vikend! 😉

snoopy
23. nov 2007

miška, my práveže hľadáme aj s autosedačkou...sme pred rokom kúpili auto od našich

dupinka
23. nov 2007

Tinusi, ja som sa teraz pustila do vysivania po niekolkorocnej odmelke - vyzdobit si byt - kuchyna, par obrusov predovsetkym sezonne - Vianoce, Velka noc, ale aj nejake obrazy... Je tu velmi vela linkov na krasne veci...

matar
23. nov 2007

tinusi, ja si tiež zdobím byt, sme tam obrázky vymneím (potom mám pocit zmenya nemusím premiestnovať nábytok, ked ma náhodou izba omrzí 😀 ) a čoskoro sa asi pustim tiež do sezonnych vecí 🙂

julova, ja som odrodila za pol hodinu, držím palce,nech máš taký pôrod ako ja 😀 🙂

whizzy
23. nov 2007

tak uz som sa tu kvalitne vytocila 😒
Idem radsej do motyla a do kina si radost urobit.
Majte sa pekne, prajem pekny vikend 😉

vesi
23. nov 2007

whizzy, ahoj a uži si to 😉 😀

lenkalienka4
23. nov 2007

caute baby, ja uz vysivam jak drak, uz to aj mozno bude za par dni hotove, vcera som riadne zapichala a uz vidno aj tvar, strasne sa mi to paci... idem odfotit... a potom sa pochvalim...

vesi
23. nov 2007

lenka, čakám... 😀 😀

lenkalienka4
23. nov 2007

vesi, ...UŽ..!!! 😀 😀 😀

vesi
23. nov 2007

to bude pekné lenka 🙂 to si už toľko vyšila? ale ťa to riadne chytilo 😀

lenkalienka4
23. nov 2007

no hej, som si povedala ze neodidem od toho kym nebudem vidiet tvar... no ale vecer som uz ani na zadku nevedela sediet, tak ma bolel.... 😀 dnes som nevysivala ani trosku, lebo moja mala trpi "nespavosťou" 😀 takze dnes spala max: 30minut... no ale ked vecer pojde spat tak sa do toho pustim... som tym vyšivanim priam posadnuta.
...ale tymi anchorkami to ide ovela pomalsie ako ked som vysivala obyč. bavlnkami...

vesi
23. nov 2007

to áno, ja mám vyšitú tvár toho obrazu čo vyšívam a neviem sa prinútiť pokračovať, som stále unavená 😠 ale to je u mňa bežné ked mám ms 😝 😀 zajtra ideme preč, tak zase nič, ale v nedeľu varí MM, tak hádam budem pokračovať 😉