Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
25. jan 2008

waw zuzi, tak to je fakt nádherné, stálo to za tir prachy 🙂 😀
teraz ideš na slony? 🙂

zuzi76
25. jan 2008

neskromne sa priznam, ze aj mne sa to paci! 😀
No ano, chystam sa na slony. len este som nepozehlila a este som aj kupila muzovi noveho Harryho, on ho uz precital, tak este toho sa chystam citat!!! 😝

vesi
25. jan 2008

ja som včera a dnes upratovala, lebo ked sa zažeriem do vyšívania, tak potom sa mi nechce a robím v rýchlosti upratovania rekordy 😀 myslela som, že večer budem dlho vyšívať, ale nevidím to ružovo, saša je už tiež chorá a je urevaná, tak aby som večer neodpadla od únavy 😝 😀 rýchlo požehli a pusti sa do vyšívania, harryho zmákneš popri tom 😀

zuzi76
25. jan 2008

Akurat som trochu pocitala. Vyslo mi, ze som to vysivala 72 dni. To je 382 krizikov na den. Keby chcem vysit toho vodnara co ide vysivat whizzy, tak by mi to trvalo 2 roky!!!!!!!!! 😝 😀

vesi
25. jan 2008

😀 😀 ale treba počítať s tým, že ked tam je väčšia plocha jednou farbou, tak to ide rýchlejšie 🙂 , tak do konca MD by si to mohla stihnúť 😀 😀

zuzi76
25. jan 2008

😀 😀 😀
lenze este ma cakaju sloniky a tigre! Tymto tempom by som to mohla mat v juni. 😉

vesi
25. jan 2008

tak to chce dalšiu materskú 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzi76
25. jan 2008

vesi !!! 🙄 🙄 🙄

zuzi76
25. jan 2008

OK, idem este zehlit! Vecer sem este zavitam.
Inak, Misko mal poobede 39 C, tak som zvedava ako bude dalej.

vesi
25. jan 2008

tak zatiaľ pa 🙂

matar
25. jan 2008

zuzi to je paráááda. asi začnem malému robiť vývar z makovice, nech môžem aj ja nieoč začať 😉

lenkalienka4
25. jan 2008

zuzi, zirafky sa mi velmi pacia, su nádherne, si sikulka 😉

eli77
25. jan 2008

ahojte baby...
...zuzi ja odpadnem ake su krasne tie zirafi 😵
...vesi toto nie je podobna zienka ako tie co si uz vysivala? http://photo.163.com/photos/delic76/25534648/65...

vesi
25. jan 2008

eli, je a mám už aj predlohu a moja mama ju má už vyšitú 😀

eli77
25. jan 2008

no vesi...vy ste sikulky...takze ty to uz mas vlastne v genoch 😀 😀 😀

vesi
25. jan 2008

jasné a nikolu to tiež láka. už vyšila jedného macka, ale nie krížikom. musím odfotiť 😀

charlottka88
26. jan 2008

ahojte...hladam niekoho kto by mi vysil na serpu nieco, teda najlepsie strojove vysivanie...nie je to pre mna, ale pre kamaratkinu sesternicu...prosim......

julova
26. jan 2008

blumik - aj dnes by si mohla podat hlasenie 😝 😀 😉

marse
26. jan 2008

julova ahojcek chcem sa opytat kde si zohnala alebo ako si urobila tu sablonu na krizikovu vysivku tvojej dcerky, taku úredlohu by som aj ja chcela 🙂 dakujem

lenkalienka4
26. jan 2008

marse, to je robene cez program pc stitch.

blumka: kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiii????

vesi: nikolka je teda riadne sikovna... ved to ma aj po kom zdedit, ked budes mat cas, tak daj link na nikolkine dielko 😉

blumka
26. jan 2008

tu soooooooooooooooooooooooom... 😉 ja som az teraz vstala... 😅 😀
vcerajsi den ma trosku zmohol tak som si pospinkala ako babo 😉

lenkalienka4
26. jan 2008

blumka, o kolko je u vas posun casu??? 😕 uz ti svieti 40tt, tak to uz nije sranda 😀 😀 tasku mas pobalenu? 😵

blumka
26. jan 2008

leni...o sest hodin menej ako na Sk.. 😉..Taska uz je nachystana daaaavno, vlastne vsetko je uz nachystane, len akosi sa Terezke nechce 😅

lenkalienka4
26. jan 2008

ani mojej sa nechcelo... termin mi presiel a nic.... ale este mas 7 dni, neboj, Terezke sa zachce 😉

blumka
26. jan 2008

ved komu by sa aj chcelo do takej zimy 😉

sneh1981
26. jan 2008

ahoj zuzi videla som tvoje zirafky su velmi pekne dufam ze aj ja casom sa do nich pustim este musim dosit co som zacala a az potom sa vrhnem do tych ziraf 😀

michalag
26. jan 2008

Ahojte 🙂,
Tak nakoniec som sa pustila do toho portretu a dost ma to chytilo 😝 😀 😀 😀 .

michalag
26. jan 2008

zuzi, tie zirahy su nadherne 🙂 😉

vesi
26. jan 2008

ahoj, tak to som zvedavá, predloha vyzerala nádherne. a podarilo sa ti to vytlačiť väčšie?

michalag
26. jan 2008

Ahoj vesi,
zatial som neskusala lebo nemame papier, ale v pondelok to hadam vyskusam, lebo dost blbo sa to vysiva ked nato zmurim 😖