Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
23. okt 2007

lifinka, neviem či nemyslýš pol krížiky... myslýš na tých listoch opadaných čo má pri nohách?

vesi
23. okt 2007

oprava myslíš - ten pravopis ma zabije 😠

ivet
23. okt 2007

Ahoj holky, vidím tuhle diskuzi poprvé 😕 , ale ráda sem budu nakukovat, máte tu krásné obrázky. Já vyšívám taky křížkem, tedy vyšívala jsem hodně, když jsem byla mladší, teď jsem se k tomu vrátila a dělám hlavně "živé" obrázky - tzn. svatební fotky, děti atd...vyšívala jsem takhle naše svatební rodičům, kamarádce dcerku, naši dcerku babičce....
Tak ráda zajdu pro inspiraci 🙂

vesi
23. okt 2007

ivet vitaj 😀 a kludne príd aj len tak pokecať s nami. ja sa chystám vyšiť moje baby, ale ešte neviem kedy 😝 😀

slonik
23. okt 2007

ahojky Ivet, já si říkala, kdy se tu ukážeš 🙂 Dodatečně všechno nej Kristýnce 😵. Budeš nám moct poradit jak dostat fotky na předlohu 😕 díky moc a mějte se!

lifinka
23. okt 2007

vesi, jojo a ty čárky uprostřed listů, to je mazec se mnnou!

lifinka
23. okt 2007

prostě jdu najít z vašich odkazů lepší a lehčí obrázek, ale díky

vesi
23. okt 2007

lifinka, tak sme sa pochopili 😀 to znamená, že nevyšiješ celý krýžik , ale len polovicu, ak to nevieš, myslým, že nevadí ak dáš celý 😀 alebo možno niekto nájde video, kde to je vysvetlené 😉

ivet
23. okt 2007

Slonik, díky moc 😵
A moc se mi líbí Tvoje moto 😵

No fotku na předlohu. KOukala jsem, že tu pracujete s programem PC Stitch, taky ho mám, ale kupodivu mi více vyhovuje Artopik, který je mnohem jednodušší, zatím jsem všechny fotky dělala s ním...

Moje výtvory 🙂 http://album.olympus.cz/PhotoGallery/Public/pAl...

Chystám zase vyšívat na Vánoce, ale ještě nevím, jestli naši rodinnou fotku - manželovi (čekám, jak dopadnou včerejší profi fotky k 1 roku Kristýnky), nebo něco jiného, někomu jinému 🙂

vesi
23. okt 2007

ježiš, ja robím také chyby... krížik samozrejme 😠

sloniiicek
23. okt 2007

ivet - je to uplne super tie obrazky. si fakt sikovna

slonik
23. okt 2007

téda Ivet, ty jsi šikulka 🙂 a díky za poklonu 🙂 Až pojedete někdy na Náchod nebo do Rychnova, tak se stavte 😵 NO, já teď trochu s vyšíváním lenoším, ale holky mě tady dost navnadily, tak zase s něčím začnu 🙂

Jo, kdo chtěl princezny, tak jsem našla hezkou galerii - nevím, jestli tady náááhodou nebyla, ale zatím mi asi utekla.
http://picasaweb.google.com/makadasch/Princessas

JO, Vesi, jak jsem mluvila o té předloze, tak nebyla u Tebe, promiň, ale někde při tom prohledávání těch albíků, co jsi sem házela, prošla jsem to celé ještě jednou, ale už jsem to nenašla. Neva, se objeví něco dalšího, že jo 😉

michalag
23. okt 2007

ahojte, tak som doma, maly je napapany a konecne po 30 minutach jasenia zaspinkal
Tak ja sa idem pustit do nevej vysivky, len ci dnes, to este neviem 😅

lenkalienka4
23. okt 2007

joj baby, ja som len taka obdivovatelka teraz, zbieram info a materialy na krížiky, a ked moja mala trosku vyrastie, snad budem mat cas aj na krízikovanie 😀

ivet
23. okt 2007

díky holky 😵

Slonik, v Rychnově jsme byli letos na výroční víkend, tak příště se ozvu 🙂

Já teď taky s vyšíváním lenoším, ale jak jsem to tu našla, tak mě určitě navnadíte a hned zítra letím koupit látku a zase na to vlítnu...🙂

Lenkalienka, co mám malou, tak vyšívám jedině večer, až jde spinkat, jinak to nejde 🙂 Akorát manžel potom brblá, že máme tichou domácnost 😀

sloniiicek
23. okt 2007

tak sup sup kupit veci a zacat vysivat. 😀

lenkalienka4
23. okt 2007

no my sme sa teraz len par dni naucili zaspavat samy v postielke... tak som rada a dufam ze jej to tak ostane... snad budem moct aj ja po veceroch krizikovat...

Baby, a výšívate len krížiky alebo aj nejaké iné vzory? ja som vyšívala kedysi aj tie /neviem ako sa to vola/ co sa vystrihuje látka z toho, viete co myslim?

slonik
23. okt 2007

richelieu

lenkalienka4
23. okt 2007

kde ste zmizli? 😲 😲 😲

vesi
24. okt 2007

dobré ránko prajem 🙂
baby, ked som niekomu neposlala čo ste cgceli, dajte mi vedieť pri tom nmnožstve požiadavok som mohla na niekoho zabudnúť, tak snáď odpustíte 😝
niekto chcel to modliace sa dievčatko, ale aj ked ma zabijete, nemôžem si spomenúť kto. 😅
baby, ktorým som posielala maily mám v adresári, tak mi ich potom nemusíte už písať 😀

eli77
24. okt 2007

Dobre ranko a krasny vysivaci den prajem kazdej z vas 😀 zatial na stretko by nas bolo sest...co je fantasticke...
...dalsi bod...kedy? Asi sa budeme musiet prisposobit tehulkam 😝 😀 ...takze cakam navrhy... 😵
...zhodneme sa v tom, ze by to malo byt v BA? 😉

sloniiicek
24. okt 2007

pekne ranko - vesi neviem, ci mne si slubila tych krtkov. alebo to bol niekto iny? 😀

vesi
24. okt 2007

sloniiicek, krtkov má tuším matar 🙂
eli, ja súhlasím s blavou, aj pre tehulky je to asi najprijatelnejšie 🙂 ja som dávala návrh 10.11.07 to bude mať luculka ešte mesiac do termínu a je to sobota, tak nech sa ostatné vyjadria, prípadne navrhnú iný termín 😉

whizzy
24. okt 2007

sloniiicek, zlatucke cicusky 😅
Dnes by ti malo aj to cd prist.

lenkalienka4
24. okt 2007

ahojte, poradite mi ako mam dat do programu Artopik fotku???

vesi
24. okt 2007

lenka, rada by som, ale ten program nepoznám...ale včera tu nejaká kočka písala, že s ním pracuje... 😉

lenkalienka4
24. okt 2007

no to som si vcera stiahla z netu, je to program kde dam fotku, to mi samo vykrizikuje a mozem tak vysivat, len nejako mi to nejde 😝 😀

vesi
24. okt 2007

tak sa nahlás do IP julovej, zaradí ťa do zoznamu na PC stitch, s tým ti skôr poradíme 😉

lenkalienka4
24. okt 2007

vesi dakujeeeem 😀

vesi
24. okt 2007

to nemáš za čo, mne sa zdá, že ten PC stitch je lepší na farby, hlavne pri tvárach...ale to je len môj názor 😀